19 січня 2021 року було проведено онлайн - нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти. В нараді взяли участь спеціаліст управління Держпродспоживслужби та дорадник з питань впровадження систем безпечності харчових продуктів, заснованих на принципах НАССР. На нараді були розглянуті питання організації роботи шкіл з урахуванням нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 року № 2205..

З 5 по 19 січня 2021 року включно на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти доступна програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки.

Сьогодні, 18 січня, розпочалась реєстрація для участі у сертифікації педагогічних працівників 2021. Реєстрація триватиме до 31 січня, а перший етап сертифікації – незалежне тестування – відбудеться вже 27 лютого.

  Вже третій рік поспіль в Україні впевнено реалізовується одна із найдієвіших реформ сучасності в освітянській галузі – Нова українська школа.  Окрім зміни парадигми і запровадження нових стандартів, ця реформа отримала належне фінансування від держави.

 Розпочалась реєстрація для участі у пробному ЗНО. Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

   Мова – жива таємниця людської душі, прагнення народу, його віра в щасливе майбуття. Недаремно уже більше двадцяти років проводиться Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, мецената, відомого своїм вагомим внеском у фінансування українознавства та розвиток української мови.

  Щорічно в Україні, з 25 листопада по 10 грудня, проводиться Міжнародна акція «16 днів проти насильства», основними завданнями якої є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. До акції долучилися всі заклади освіти району.  

З професійним  святом, працівників освіти Бершадщини привітали голова райдержадміністрації Сергій Кавун, голова районної ради Михайло Бурлака та заступник міського голови Віталій Синявський. У зв’язку з карантинними обмеженнями традиційний формат святкувань  дещо змінено, але незмінною залишається повага до вчителя, вдячність учителю і визнання особливості та важливості педагогічної справи.

Немає людини, яка б не поверталася подумки в шкільні  часи, згадуючи своїх вчителів, які з ним пройшли цей шлях. # Усе_починається_з _учителя – хештег цьогорічного свята у Бершаді.  Бо саме вчителі закладають підґрунтя для подальшого розвитку і успіху людини. Коли навчаючи,  віддають частину свого серця.

Щорічно 5 жовтня відзначається Всесвітній день учителя (World Teaches 'Day) – професійне свято всіх учителів, викладачів і працівників сфери освіти – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також неоціненний внесок у розвиток суспільства.

Так. На жаль, учителі відносяться до групи працівників в з підвищеним ступенем ризику захворіти на COVID-19. Учителі мають набагато більше контактів з іншими особами: як дорослими так і дітьми. А, як відомо, діти можуть хворіти на COVID-19 в легкій, безсимптомній формі. Тобто можуть бути потенційними носіями. То ж як діяти, щоб зберегти здоров’я якомога більшій кількості учасників освітнього процесу і не переривати навчання, якого так чекали і учні, і вчителі, і батьки?

Навчальний рік розпочався, але у новому форматі та за новими правилами. 239 учнів Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів з радістю сіли за парти. Однак цей рік дуже особливий, він проходить під гаслом «Скажемо «Ні» коронавірусу». Наша школа готова йому протистояти, врахувавши усі рекомендації МОН і МОЗ.

19 вересня вся Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу долучилася до щорічної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Всесвітній день прибирання - World Cleanup Day».

Пандемія коронавірусної інфекції внесла зміни і у функціонування нашого навчального закладу, проте незмінними залишились засади освітнього процесу: здобуття знань, формування самодостатньої компетентної особистості.

Баланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. отримала новий шкільний автобус.  Із цією приємною подією школярів, педагогів, батьків вітали голова райдержадміністрації Сергій Кавун та  голова районної ради Михайло Бурлака.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 04 вересня 2020 року №37133/0/1/-20, за результатами селекторної наради від 03 серпня 2020 року, розпорядження Голови обласної державної адміністрації від 09 вересня 2020 року №567 «Про утворення обласної робочої групи з перевірки закладів освіти щодо створення в них безпечних умов для вихованців, учнів, студентів, педагогічних та інших працівників з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні» та наказу відділу освіти Бершадської райдержадміністрації від 04.09.2020 № 86 «Про створення моніторингової робочої групи щодо функціонування закладів освіти району в умовах адаптивного карантину» створена районна робоча група, в яку увійшли представники управління Держпродспоживслужби, районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, працівники відділу освіти.

На виконання доручення Прем'єр-Міністра України Д.Шмигаля від 21.08.2020 року №35518/0/1-20 та листа Міністерства культури та інформаційної політики України від 27.08.2020 року №8106/01.01-41/8.20, з метою формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відділ освіти просить забезпечити поширення та висвітлення на доступних медіа ресурсах та у закладах загальної середньої освіти відповідних інформаційних відеороликів у якості соціальної реклами (стаття 1 Закону України «Про рекламу»).

Відеоролики розміщено за посиланнями:

відео1 «Організації освітнього процесу в умовах протистояння із захворюванням на CОVID-19»

відео2 «Карантин послаблено – небезпека COVID-19 залишається»

відео3 «Будьте здорові!»

відео4 «Бережіть себе!»

відео5 «Обережно, COVID-19»

відео6 «Що робити, якщо у Вас симптоми ГРВІ?»

відео7 «Лікар Євген Комаровський про заходи профілактики коронавірусу»

Сторінка 1 із 25

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31