День родини: відповідальне батьківство – запорука щастя дитини

Сьогодні в Україні відзначається День родини. Святкування цього дня встановлено у день вшанування пам’яті святих князя Петра і княгині Февронії Муромських, яких вважають взірцем подружньої любові та вірності, а також покровителями шлюбу.

      Ми не уявляємо собі життя без найрідніших нам людей: батька та матері, бо вони дали нам життя, ведуть по життю, завжди є опорою та підтримкою. Ми звикли, що бути відповідальними батьками – означає любити дитину та піклуватися про неї. Та не завжди батьки виконують належним чином свої батьківські обов’язки: забувають, не знають, чи не хочуть знати про відповідальне батьківство.

          На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини, а крім статусу батьківства та правами щодо дітей, батьки отримують ще обов’язки, відповідальність за виховання та розвиток дитини.

       Кожен з нас планує своє життя: випускний вечір, вступ до вишу та інші події.  Найважливішим кроком у житті є створення сім’ї, який теж потрібно спланувати, бо це проект всього життя, а відповідальне батьківство – запорука щастя майбутніх дітей.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=u_Z5yIKf7Mk

 

https://www.youtube.com/watch?v=bhReY7p86JY

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=lvIISMeO4rc