З метою реалізації державної політики щодо захисту прав та інтересів дітей службою у справах дітей організовано проведення чергового засідання Комісії з питань захисту прав дитини, що відбулося  16 грудня 2020 року під головуванням заступника голови Бершадської адміністрації Миколи Грабчака.

З метою реалізації державної політики щодо захисту прав та інтересів дітей службою у справах дітей організовано проведення чергового засідання Комісії з питань захисту прав дитини, що відбулося 05 листопада 2020 року під головуванням голови Бершадської адміністрації Сергія Кавуна.

 

     Право дітей на належне батьківське виховання в сім’ї жителів с.Крушинівка, було ретельно розглянуто на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини при Бершадській райдержадміністрації, яке нещодавно відбулось під головуванням заступника комісії Володимира Ольшевського.

   

  Захист прав дітей на належне батьківське виховання, медичну допомогу, прав і законних інтересів дитини під час вчинення правочину щодо нерухомого майна, необхідністю соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів питання, що були предметом розгляду Комісії з питань захисту прав дитини при Бершадській райдержадміністрації, яке відбулось 3 липня 2019 року під головуванням заступника комісії Володимира Ольшевського.

  

    Увага місцевої влади пильно прикута до особливостей відпочинку дітей пільгових категорій, тому безпека та якість послуг – основні акценти літньої кампаії оздоровлення дітей. На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної програми «Захистимо дитинство» на період 2016-2020 роки, прийнято ряд заходів щодо організації та проведення оздоровлення у 2019 році.

    З нагоди Міжнародного дня захисту дітей  усі дорослі намагаються зробити щасливими маленьких громадян і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небудь причин залишився без опіки рідних і близьких.  Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака у День захисту дітей  привітали дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 

14 травня 2019 року  проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом першого заступника голови Бершадської райдержадміністрації Володимира Ольшевського.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року №268 "Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів" в районі  службою у справах дітей райдержадміністрації впроваджуються заходи щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

       Комісія з питань захисту прав дитини при Бершадській районній держадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, житло, соціальний захист.

    28 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Іван Стефанцов провів особистий прийом громадян. До керівника райдержадміністрації звернувся вихователь ДБСТ з проханням надати допомогу в ремонті житлових кімнат. «Належний рівень надання правової та організаційної допомоги дітям із числа сиріт та позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному та соціальному обліку – пріоритетний напрямок діяльності влади» - зазначив Іван Стефанцов.

 

Благодійною організацією  «Благодійний фонд «Відповідальні земляни»  у лютому-липні 2019 року розпочинається реалізація міжнародного освітнього соціального проекту «Майстерня Відповідальних Землян». 

      З метою запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності, соціальному сирітству, проявам насильства в сім’ї щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства, 28 лютого 2019 року було організовано спільний профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» в  с.Мала Киріївка за участю відповідальних працівників служби у справах дітей, відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадмінітрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектора сектору превенції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.

       Постановою КМ України від 24 вересня 2008р. №866 затверджено «Порядок  провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини». Відповідно до пп 52, 53 Порядку служба у справах дітей Бершадської райдержадміністрації із залученням працівників органів освіти та охорони здоров'я за місцем проживання дитини здійснює контроль за умовами утримання, навчання, виховання дитини, над якою встановлено опіку, піклування, яка влаштована у прийомну сім'ю, дитячий будинок сімейного типу.

20 лютого 2019 року Олена Гронська, начальник служби у справах дітей Бершадської райдержадміністрації, взяла участь у колегії служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації, де були розглянуті підсумки роботи служб у справах дітей за 2018 рік та визначено пріоритети діяльності на 2019 рік.

Вчора, 20 лютого, Ірина Пустовіт, завідувач сектору з опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування служби у справах дітей Бершадської райдержадміністрації, взяла участь у нараді апарату, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, під час якої прозвітувала щодо проведеної роботи за результатами перевірки апарату райдержадміністрації стилю, форм і методів роботи у службі у справах дітей Бершадської райдержадміністрації за 2017 рік та І квартал 2018 року апаратом райдержадміністрації.

Сторінка 1 із 3

Начальник служби

Гронська Олена Андріївна

 

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України, 22
Телефон: 
(04352) 21258


E-mail:
ssd_bershad@vin.gov.ua

 

 

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31