Метеорологічна обстановка: На Вінниччині коливання температурного режиму відносно норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький до норми. Зберігатиметься нестійка погода: дощ, місцями значний, окремі грози, не виключений град, на початку періоду пориви вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим значно вищий від норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град, шквали.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий від норми. Зберігатиметься нестійка погода: дощ, місцями значний, окремі грози, не виключений град, на початку періоду пориви вітру.

 Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим вищий від норми. Збережеться нестійка погода: нерівномірний розподіл опадів, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий від норми. На початку періоду зберігатиметься нестійка погода: дощ, місцями значний, окремі грози, не виключений град, пориви вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині утримається температурний режим вищий від норми. збережеться нестійка погода: нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град та посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься. Протягом періоду прогнозується нестійка погода: нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікуються: температурний режим нижчий від норми, дощі, окремі грози, посилення вітру. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим для цієї пори року значно нижчий від норми. Зберігатиметься нестійка погода: часом дощ, окремі грози.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим значно нижчий від норми.  Нічні заморозки на поверхні грунту.  Істотних опадів не прогнозується. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині коливання температурного режиму. Нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікуєть температурний режим у межах норми.  Місцями дощитиме. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині коливання  температурного режиму. Прогнозується нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град, пориви вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині підвищення температурного режиму.  Істотних опадів не прогнозується. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький норми. Прогнозується нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, пориви вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим близький до норми.  Дощ, місцями сильний, місцями грози. На початку періоду пориви вітру.  Вночі та вранці утворення туманів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується підвищення температурного режиму.  Прогнозується нерівномірний розподіл опадів, місцями з грозами.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується підвищення температурного режиму, випадання опадів та грози.

 Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим нижчий від норми, заморозки в повітрі та на поверхні грунту.

Сторінка 1 із 11

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2