Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 15 червня 2020 року

   Станом на 10.00 годину  15 червня 2020  року зареєстровано один новий випадок захворювання на COVID-19 на Бершадщині. З початку карантину по Бершадському району зареєстровано лабораторно-підтверджених  6 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 3 особи одужали, одна особа перебуває на амбулаторному лікуванні, двоє осіб на стаціонарному лікуванні.

     На території Вінницької області станом на ранок, 15 червня 2020 року зареєстровано Станом на 15 червня, на території області зареєстровано 2062 підозри на коронавірусну інфекцію. У 1423 випадках виявлено коронавірус, в т. ч. у 117 дітей. Одужали від недуги  862 особи.   Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

      За даними Центру громадського здоров’я, станом на 15 червня в Україні  31 810 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 901 летальний, 14 253 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 656 нових випадків. Загалом проведено 497 284 тестування методом ПЛР

      На стаціонарному лікуванні  в КНП «Бершадська ОЛІЛ» перебуває 95 хворих, в тому числі в інфекційному відділенні 12 осіб. За останню добу поступило 9 пацієнтів.  Всього за період карантину в ОЛІЛ:  проведено 1134 швидких тестів, відібрано  127 зразки матеріалів для проведення досліджень методом ПЛР.

      До сімейних лікарів протягом останньої доби із симптомами ГРВІ звернулось 4 осіб. Всього за період карантину в ЦПМСД: мобільною бригадою проведено 8 виїздів, зроблено 279 експрес-тест та 97 заборів  біологічного матеріалу для проведення досліджень методом ПЛР.

     Під медико-санітарним наглядом лікарів первинки перебуває 7 самоізольованих осіб,  які прибули з-за кордону та 10  контактних. Всього з-за кордону протягом карантину в район прибуло 449 осіб.

 

Просимо громадян і надалі дотримуватись стандартних рекомендацій для профілактики захворювання:

- часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.

- не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

Бережіть себе та своїх близьких, будьте здорові!