Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 09 червня 2020 року

   Станом на 10.00 годину  09 червня року нових випадків захворювання на COVID-19 на Бершадщині не зафіксовано. З початку карантину по Бершадському району зареєстровано лабораторно-підтверджених  4 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 2 особи одужали.

     На території Вінницької області станом на ранок, 09 червня зареєстровано 1703 підозри  на коронавірусну інфекцію.  У 1175  випадках виявлено коронавірус, в т. ч. у 95 дітей. Одужали від недуги 728 осіб, на даний час хворіють 427  осіб. Серед вилікуваних  52 дитини та 197 медичних працівників.  Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

      За даними Центру громадського здоровя, станом на 9:00  годину 09 червня в Україні 27856 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 810 летальних, 12412 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 394 нові випадки. Загалом проведено 437 444 тестування методом ПЛР.

На стаціонарному лікуванні  в КНП «Бершадська ОЛІЛ» перебуває 98 хворих, в тому числі в інфекційному відділенні 9 осіб. За останню добу поступило 15 пацієнтів.  Всього за період карантину в ОЛІЛ:  проведено 995 швидких тестів, відібрано  112 зразків матеріалів для проведення досліджень методом ПЛР.

До сімейних лікарів протягом останньої доби із симптомами ГРВІ звернулось 3 особи. Всього за період карантину в ЦПМСД: мобільною бригадою проведено 8 виїздів, зроблено 222 експрес-тести та 68 заборів  біологічного матеріалу для проведення досліджень методом ПЛР.

Під медико-санітарним наглядом лікарів первинки перебуває 9 самоізольованих осіб,  які прибули з-за кордону та 9  контактних. Всього з-за кордону протягом карантину в район прибуло 432 особи.

 

Просимо громадян і надалі дотримуватись стандартних рекомендацій для профілактики захворювання:

- часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.

- не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

Бережіть себе та своїх близьких, будьте здорові!