Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 03 червня 2020 року

Станом на 10.00 годину  03 червня  2020 року лабораторно підтверджений один новий  випадок захворювання на COVID-19 на Бершадщині. З початку карантину по Бершадському району зареєстровано лабораторно-підтверджених  4 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 2 особи одужали.

На території Вінницької області станом на ранок, 3 червня   зареєстровано 1542 підозри на коронавірусну інфекцію. У 1050  випадках виявлено коронавірус, в т. ч. у 82 дітей.  Одужали від недуги 657 осіб. Зареєстровано, на превеликий жаль, 16 летальних випадків.  Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

За даними Центру громадського здоровя , станом на 9:00  03 червня в Україні 24823 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 735 летальних, 10440 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 483 нові випадки. Загалом проведено 381 552 тестування методом ПЛР На стаціонарному лікуванні  в КНП «Бершадська ОЛІЛ» перебуває 93 хворих, в тому числі в інфекційному відділенні 7 осіб. За останню добу поступило 16 пацієнтів.  Всього за період карантину в ОЛІЛ:  проведено 900 швидких тестів, відібрано  109 зразків матеріалів для проведення досліджень методом ПЛР.

До сімейних лікарів протягом останньої доби із симптомами ГРВІ звернулось 2 особи. Всього за період карантину в ЦПМСД: мобільною бригадою проведено 7 виїздів, зроблено 195 експрес-тестів та 53 забори біологічного матеріалу для проведення досліджень методом ПЛР.

Під медико-санітарним наглядом лікарів первинки перебуває 9 самоізольованих осіб,  які прибули з-за кордону та 14 контактних. Всього з-за кордону протягом карантину в район прибуло 428 осіб.

 

Просимо громадян і надалі дотримуватись стандартних рекомендацій для профілактики захворювання:

- часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.

- не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

Бережіть себе та своїх близьких, будьте здорові!