27 січня 2021 року в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А.Скалецького в рамках проведення «Тижня музики» відбулась лекція «Філарет Колесса – син українського народу» присвячена до 150-річчя від дня народження композитора, який підготувала та провела завідувачка народного відділу Людмила Ковальчук.

  17 січня 2021 року відбувся дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс «SURPRISE PEOPLE - 2021» в якому взяли участь вихованці Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького та нагороджені дипломами:

26 січня 2021 року в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А.Скалецького в рамках проведення «Тижня музики» відбувся відеолекторій  «Магія музики Моцарта», присвячений 265-річчю від дня народження композитора (27.01.1756р.), який підготувала та провела завідувачка фортепіанно-теоретичним відділом Лілія Козловська.

Національно-патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків роботи Бершадської бібліотеки, з нагоди Дня Соборності для користувачів бібліотеки бібліотекар Алла Іванчишина підготувала онлайн виставку “Моя Україна – соборна, вільна!”.

З нагоди  Дня Соборності України та 102-річниці з дня проголошення Акту воз’єднання УНР та ЗУНР,  у виставковій залі музею відбувається онлайн-презентація  виставки «СОБОРНІСТЬ ДУХУ, РОЗУМУ І СЕРЦЯ».

До відзначення Дня Соборності України та 102-річниці з дня проголошення Акту воз’єднання УНР та ЗУНР  в народному музеї історії села Баланівка оформлено виставку “СОБОРНІСТЬ – ЄДНІСТЬ І СИЛА”, на якій представлено листівки із наборів “З історії української державності” та “Буремні події Української революції 1917-1921 рр. на теренах Поділля”.

Підведено  підсумки відкритого фестивалю-конкурсу виконавського мистецтва «Срібний Зорепад – 2020» (Запорізька область). В конкурсі взяли участь близько 500 учасників - окремі виконавці мистецьких шкіл та закладів культури України, зразкові та народні, аматорські колективи, а також учні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького:

 Книги «Нариси життя Гайсинщини. Українська революція (1917-1927рр.): Події. Особи. Роздуми.» Автор Валерій Пилипович Рекрут – кандидат історичних наук, радник Голови Національної спілки краєзнавців України, заступник директора Вінницької філії Центру дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України при Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, член правління Вінницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Почесний краєзнавець України.

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2020 року. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

   Талановиті вихованці дитчої музичної школи продовжують брати активну участь у мистецьких фестивалях та конкурсах. Учениця класу сольного співу Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького Майя Громико (викладач Лариса Баранова)  блискуче виступила на Міжнародному фестивалі-конкурсу мистецтв і талантів "ДІТИ-ЗІРКИ" та здобула І премію.

Лиманська Світлана - учениця Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. А. Скалецького здобула перемогу у двох номінаціях: Диплом за зайняте ІІІ місце в номінації «сопілка» та Диплом за зайняте ІІІ місце в номінації «фортепіано»  (викладачі Криницька М.І. та Мураховська К.К.)

Гарною традицією уже багато років є  проведення в Баланівці театралізованого масового дійства “Ой радуйся, земле!”, яке є спільним проєктом народного музею історії села Баланівка, сільського будинку культури, жіночого ансамблю “Баланівчанка” та зразкового ансамблю сопілкарів “Жайвір”.

      Ім’я Василя Стуса — випускника Донецького національного університету (колишнього  педагогічного інституту) — вже давно вийшло за межі України, ставши знаковим в інтелектуальних колах світу, символом нескореності України, гідності Людини, яка виборола право лишатися нею в нелюдських обставинах. Василь Стус — поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, Герой України, совість української нації.

6 січня 2021 року в народному музеї історії села Баланівка представлено різдвяну композицію “У ніч святу, у тиху ніч”. Захід проведено спільно з працівниками Баланівського будинку культури. Господарі дійства (Володимир Клапатюк та Наталія Коритна) ознайомили присутніх з історією свята та традиціями його святкування.

 Учениця Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького по класу скрипки Єва Люборанська (викладач Тарковська Р.В., концертмейстер Мураховська К.К.) відзначена Дипломом за зайняте ІІІ місце  на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Різдвяна зірка».

 З 18 грудня по 22 грудня 2020 року у Вінницькому фаховому коледжі мистецтв ім. М.Д. Леонтовича відбувся обласний конкурс виконавської майстерності «Музичні мрії» серед учнів мистецьких шкіл.

Страница 1 из 28

Начальник відділу

Герасимчук Надія Миколаївна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України,11
Телефон: 
(04352) 21578,

(04352)24036, (04352)24092


E-mail:
rvk_bershad@vin.gov.ua

Анонсы событий

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более