Метеорологічна обстановка: На Вінниччині різке підвищення температури повітря.  У другій половині періоду опади у вигляді дощу та мокрого снігу.  На дорогах місцями ожеледиця. Вночі та вранці туман.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується підвищення температурного режиму.  Часом сніжитиме.  На дорогах ожеледиця.  Вночі та вранці місцями туман.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині зниження температурного режиму.  Істотних опадів не прогнозується.  На дорогах ожеледиця.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині поступове пониження температурного режиму.  Очікуються незначні опади у вигляді снігу, на дорогах ожеледиця.  Вночі та вранці місцями туман.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині поступове зниження температурного режиму.  Місцями опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця.     Вночі та вранці утворення туманів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим зберігатиметься значно вищий від норми.   Істотних опадів не прогнозується.  Вночі та вранці туман.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим залишатиметься суттєво вищий від норми.  Місцями невеликі опади. 29 грудня посилення вітру. Вночі та вранці туман.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий від норми.   Прогнозуються часом опади.  Місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, вночі та вранці густий туман.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий від норми.   Прогнозуються часом опади.  Місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, вночі та вранці густий туман.

 Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим залишатиметься вищий від норми.  В окремі дні невеликі опади.  Місцями ожеледь, ожеледиця. Вночі та вранці утворення туману.

 Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий норми.   Істотних опадів не прогнозується.  Місцями ожеледиця, вночі та вранці утворення туману.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим для цієї пори року дещо вищий від норми.  Істотних опадів не прогнозується.  Місцями ожеледь, ожеледиця. Вночі та вранці туман.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим коливатиметься. 10-12 грудня опади, посилення вітру. Місцями ожеледь, ожеледиця.  В кінці періоду підвищення температури повітря.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується поступове зниження температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується. 04 грудня посилення вітру. Місцями ожеледиця. Місцями туман.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині очікується температурний режим нижчий від норми, місцями незначні опади. На дорогах місцями ожеледиця.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим близький від норми. Прогнозуються незначні опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Вночі та вранці місцями ожеледь, ожеледиця, на дорогах слизько.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині очікується температурний режим дещо вищий від норми, місцями незначні опади. вдень 24 листопада посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим дещо нижче від норми з незначними опадами.

Можливе утворення туманів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим залишається близьким до норми з незначними опадами. Можливе утвореннятуманів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці утворення туману.

 Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці утворення туману.

Страница 1 из 14

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Анонсы событий

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более