Національно-патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків роботи Бершадської бібліотеки, з нагоди Дня Соборності для користувачів бібліотеки бібліотекар Алла Іванчишина підготувала онлайн виставку “Моя Україна – соборна, вільна!”.

З нагоди  Дня Соборності України та 102-річниці з дня проголошення Акту воз’єднання УНР та ЗУНР,  у виставковій залі музею відбувається онлайн-презентація  виставки «СОБОРНІСТЬ ДУХУ, РОЗУМУ І СЕРЦЯ».

До відзначення Дня Соборності України та 102-річниці з дня проголошення Акту воз’єднання УНР та ЗУНР  в народному музеї історії села Баланівка оформлено виставку “СОБОРНІСТЬ – ЄДНІСТЬ І СИЛА”, на якій представлено листівки із наборів “З історії української державності” та “Буремні події Української революції 1917-1921 рр. на теренах Поділля”.

Підведено  підсумки відкритого фестивалю-конкурсу виконавського мистецтва «Срібний Зорепад – 2020» (Запорізька область). В конкурсі взяли участь близько 500 учасників - окремі виконавці мистецьких шкіл та закладів культури України, зразкові та народні, аматорські колективи, а також учні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького:

 Книги «Нариси життя Гайсинщини. Українська революція (1917-1927рр.): Події. Особи. Роздуми.» Автор Валерій Пилипович Рекрут – кандидат історичних наук, радник Голови Національної спілки краєзнавців України, заступник директора Вінницької філії Центру дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України при Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, член правління Вінницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Почесний краєзнавець України.

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2020 року. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

   Талановиті вихованці дитчої музичної школи продовжують брати активну участь у мистецьких фестивалях та конкурсах. Учениця класу сольного співу Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького Майя Громико (викладач Лариса Баранова)  блискуче виступила на Міжнародному фестивалі-конкурсу мистецтв і талантів "ДІТИ-ЗІРКИ" та здобула І премію.

Лиманська Світлана - учениця Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. А. Скалецького здобула перемогу у двох номінаціях: Диплом за зайняте ІІІ місце в номінації «сопілка» та Диплом за зайняте ІІІ місце в номінації «фортепіано»  (викладачі Криницька М.І. та Мураховська К.К.)

Гарною традицією уже багато років є  проведення в Баланівці театралізованого масового дійства “Ой радуйся, земле!”, яке є спільним проєктом народного музею історії села Баланівка, сільського будинку культури, жіночого ансамблю “Баланівчанка” та зразкового ансамблю сопілкарів “Жайвір”.

      Ім’я Василя Стуса — випускника Донецького національного університету (колишнього  педагогічного інституту) — вже давно вийшло за межі України, ставши знаковим в інтелектуальних колах світу, символом нескореності України, гідності Людини, яка виборола право лишатися нею в нелюдських обставинах. Василь Стус — поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, Герой України, совість української нації.

6 січня 2021 року в народному музеї історії села Баланівка представлено різдвяну композицію “У ніч святу, у тиху ніч”. Захід проведено спільно з працівниками Баланівського будинку культури. Господарі дійства (Володимир Клапатюк та Наталія Коритна) ознайомили присутніх з історією свята та традиціями його святкування.

 Учениця Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького по класу скрипки Єва Люборанська (викладач Тарковська Р.В., концертмейстер Мураховська К.К.) відзначена Дипломом за зайняте ІІІ місце  на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Різдвяна зірка».

 З 18 грудня по 22 грудня 2020 року у Вінницькому фаховому коледжі мистецтв ім. М.Д. Леонтовича відбувся обласний конкурс виконавської майстерності «Музичні мрії» серед учнів мистецьких шкіл.

Новий рік є найулюбленішим, найвеселішим святом і дорослих, і дітей, а ще найзагадковішим, бо всі чекають сюрпризів і подарунків. Важко знайти людину, яка б не любила Новий рік.

Бібліотечні працівники обслуговування дітей Бершадської ЦРБ запрошують завітати та весело провести час, адже попереду зимові канікули. Для юних читайликів, оформлена  книжкова виставка- інсталяція «Розсипа зима сніжинки із зимової торбинки.

Дивно, як це Дід Мороз всюди встигає в новорічну ніч? Світ-то великий, і в ньому стільки країн, а в них стільки людей, і всіх треба привітати! В кожній країні господар свята має унікальну назву: в Україні –Дід Мороз, в Америці та Австралії – це Санта Клаус, в Італії – Баббо-Натале, в Білорусії – Зюзя, в Франції – Пер-Ноель…  Кожен народ має свої свята та традиції і бібліотека прагне долучити дітей до національних українських свят, таких як: новорічні та  різдвяні, навчити їх  колядкам, щедрівкам, звичаям нашого народу.

 

 

       28 грудня 2020 року в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А.Скалецького завершився мистецький проект «З музикою крізь життя», присвячений 250-річчю від дня народження видатного німецького композитора, піаніста Людвіга ван Бетховена.

Page 1 of 28

Начальник відділу

Герасимчук Надія Миколаївна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України,11
Телефон: 
(04352) 21578,

(04352)24036, (04352)24092


E-mail:
rvk_bershad@vin.gov.ua

Announcements of events

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Адміністративні послуги
  • About the district
  • DSA
  • Local Government
  • Economy, investment
  • Appeal of citizens
  • Public information
  • Civil society
  • Administrative services
  • More