Актуальні питання щодо звернень

Подати електронне звернення

ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ
 

На яку адресу звертатися з письмовим зверненням до Бершадської районної державної адміністрації?
         24400, м. Бершадь, вул. Героїв України, 22 Бершадська районна державна адміністрація

Сторінка зворотнього зв’язку

Порядок проведення особистого прийому громадян

ПОРЯДОК

проведення особистого прийому громадян керівництвом
районної державної адміністрації

1. Особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником, заступниками голови районної державної адміністрації та керівником апарату райдержадміністрації (далі – керівництвом районної державної адміністрації) проводиться відповідно до затвердженого графіка та цього Порядку.

ПОРЯДОК проведення „гарячої” телефонної лінії

ПОРЯДОК
проведення „гарячої” телефонної лінії
в районній державній адміністрації

1. „Гаряча” телефонна лінія в районній державній адміністрації проводиться головою районної державної адміністрації, першим заступником та заступником голови райдержадміністрації згідно з графіком.

Реалізація права громадян на звернення у запитаннях та відповідях

Реалізація права громадян на звернення у запитаннях та відповідях

Якими нормативними актами регулюється право громадян на звернення?

Право громадян на звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності закріплено у ст. 40 Конституції України закріплено право кожного направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та службових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглядати звернення і давати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк. Шляхи здійснення прав громадян на звернення визначаються також в Законі України “Про звернення громадян” від 2 жовтня 1996 р., в Указі Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", а також у постановах Кабінету Міністрів України “Про затвердження Інструкції діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації” від 14 квітня 1997 р. № 348 та від від 24 червня 2009 р. N 630

Підписатися на Актуальні питання щодо звернень