Інформація про засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян  при  Бершадській районній державній адміністрації діє  відповідна комісія.

21 лютого 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В. Ольшевського відбулося чергове засідання комісії. Розглядались питання про роботу із зверненнями громадян в архівному секторі райдержадміністрації у 2016 році та січні 2017 року та про розгляд звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги.
       У 2016 році до архівного сектору райдержадміністрації надійшло 384 звернення, 305 з яких (80% від загальної кількості) стосувалися питань підтвердження майнових прав на землю та нерухоме майно, 79 (20 %) щодо трудового стажу та розміру заробітної плати.
У січні 2017 року архівним сектором отримано 23 звернення: 22 з  питань надання земельних ділянок та 1 про підтвердження стажу роботи.
Стосовно надання одноразової матеріальної допомоги до райдержадміністрації у лютому надійшло 14 звернень. Питання щодо надання допомог розглядаються членами комісії колегіально на підставі довідок з медичних закладів та актів обстеження матеріально-побутових умов проживання, враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім'ях заявників.
У ході розгляду заяв надано вичерпну інформацію щодо доцільності надання допомоги кожному із заявників.
За результатами роботи комісії прийнято відповідні рішення.


Відділ діловодства, контролю документів
та роботи із зверненнями громадян
апарату райдержадміністрації