ЯК ПРИВАТИЗУВАТИ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ, НА ЯКІЙ РОЗТАШОВАНО ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК, ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЯКИЙ ЗАРЕЄСТРОВАНО

 

❗️Для початку приватизації земельної ділянки необхідно звернутись в землевпорядну організацію з сертифікованим інженером-землевпорядником.

❗️Далі на земельну ділянку виїжджає інженер-геодезист, який проводить геодезичну зйомку території ділянки, будівель і споруд, що на ній розміщуються.
За результатами геодезичних робіт буде сформовано план Вашої земельної ділянки на основі якого будуть проводитись подальші роботи.

❗️Наступним кроком буде складання технічної документації із землеустрою, в якій буде міститись опис ділянки, текстові та графічні матеріали і документи, що стосуються будівель, споруд та самої ділянки.

Документація із землеустрою підписується і посвідчується печаттю сертифікованого інженера-землевпорядника.

На основі цієї документації та координат межі земельної ділянки відомості про Вашу ділянку будуть вноситись до Державного земельного кадастру.

❗️Після цього документація подається на перевірку до відповідного органу по земельним ресурсам та реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі (присвоєння кадастрового номеру), в результаті чого буде підготовлено витяги з Державного земельного кадастру із зазначенням кадастрового номеру Вашої ділянки.

❗️Присвоївши кадастровий номер земельній ділянці, документи можна подавати до місцевої ради для прийняття рішення на сесії про передачу Вам у власність земельної ділянки.

Рішення сесії місцевої ради про передачу у власність земельної ділянки є підставою для реєстрації права власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

❗️Реєстрацію права власності можливо провести в будь-якому центрі надання адміністративних послуг або через нотаріуса.

❗️По результату, Ви отримаєте виписку з Державного реєстру речових прав про реєстрацію права власності на земельну ділянку.

ВАЖЛИВО❗️Таким способом можна оформити земельну площею до:
✔️0,1 га (10 соток) у місті;
✔️0,15 га (15 соток) у селищі міського типу;
✔️0,25 га (25 соток) у селі.

Якщо ж Ви користуєтесь ділянкою, площа якої більше, за вище зазначену, то оформити залишок можна на основі проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Начальник відділу

Лещенко Сергій Іванович

Адреса: 24400 м. Бершадь  вул.Миколаєнка,21
Телефон: 
(04352) 25048

E-mail: adminvid_bershad@vin.gov.ua  

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4