Як поновити технічний паспорт на авто?

Для отримання дубліката свідоцтва про реєстрацію можна звертатися у будь-який сервісний центр МВС, не залежно від місця реєстрації транспортного засобу або проживання власника.

При цьому, необхідно буде здійснити наступні дії і надати такі документи: документ, що засвідчує особу власника (чи його законного представника) як правило це паспорт, також довіреність за наявності (завіряти її копію не треба); ідентифікаційний код платника податків; надати письмове пояснення з зазначенням реєстраційних даних автомобіля, дати і обставин втрати. У разі крадіжки, прикласти до нього виписку з Єдиного державного реєстру досудових розслідувань (ЄДРДР). Також необхідно  пройти огляд експертом МВС і співробітником сервісного центру( до 2016 року дублікат техпаспорта видавався без огляду), пройти передбачені перевірки на відсутність обмежень і відміни довіреності (у разі отримання дубліката представником власника); здати комплект номерів (при невідповідності їх діючому законодавству) для заміни на новий; сплатити квитанцію у встановленому розмірі.

    Які ж можуть виникнути нюанси і складнощі? По-перше, це довіреність, у ній може бути не прописане право отримувати дублікат свідоцтва про реєстрацію. По-друге, це наявність обмежень або неможливість провести перевірку про  їх відсутність в короткі терміни. Така ситуація може скластися у разі звернення для отримання дубліката не за адресою реєстрації транспорту. Також можлива відсутність номерних знаків, при необхідності їх заміни.

     Після отримання дубліката свідоцтва про реєстрацію  за довіреністю, вона втрачає свою силу, оскільки змінюється номер свідоцтва, на підставі якого можна розпоряджатися автомобілем від імені власника.

     Для отримання дубліката свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу можна скористатися  послугами мобільного Сервісного центру МВС. Для цього необхідно попередньо звернутися для отримання зазначеної послуги в Центр надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації за адресою: м. Бершадь, вулиця Миколаєнка, 21, або за телефонувавши за номером (04352) 2-50-48.   

Начальник відділу

Лещенко Сергій Іванович

Адреса: 24400 м. Бершадь  вул.Миколаєнка,21
Телефон: 
(04352) 25048

E-mail: adminvid_bershad@vin.gov.ua  

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4