ЗВІТ ПРО РОБОТУ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ БЕРШАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Робота Центру надання адміністративних послуг в 2019 році спрямована на забезпечення якісного рівня обслуговування відвідувачів. Цьому сприяло значне покращення матеріальної бази, підвищення кваліфікації адміністраторів та інших працівників. Насамперед це просторі і прозорі, сучасно оформлені приміщення комфортні для громадян. Належне комп´ютерно-технічне оснащення, доступ адміністраторів до необхідних баз даних.

        Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється адміністраторами та державними реєстраторами.

       Адміністратори Центру забезпечують надання адміністративних послуг шляхом взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, державні реєстратори безпосередньо здійснюють опрацювання та видачу готового результату суб’єктам звернення.

     Прийом суб’єктів звернень у ЦНАП становить п’ять днів на тиждень та вісім годин на день.

        Перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі, затверджений  головою районної державної адміністрації та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджений Кабінетом Міністрів України.

      Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від                      30 листопада 2017 року №581 (зі змінами) затверджено 107 адміністративних послуг, які надаються через Центр а саме:

  • Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ( 38 послуг);
  • Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (9 послуг);
  • Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами;
  • Послуги Державної міграційної служби (1 послуга);
  • Послуги Держгеокадастру (17 послуг); 
  • Послуги Держпродспоживслужби (11 послуг);
  • Послуги управління соціальної та молодіжної політики (30 послуг).

    Крім затверджених адміністративних послуг відповідно до укладеного договору  про співпрацю між Бершадською районною радою та Сервісним центром МВС на підставі сформованих Центром надання адміністративних послуг списків громадян на території м. Бершадь Мобільним сервісним центром МВС у Вінницькій області надаються послуги з реєстрації  транспортних засобів, газо-балонного обладнання, заміни посвідчень водія, видачі довідок про відсутність судимостей.

      На всі послуги згідно відповідних вимог оновлені інформаційні та технологічні картки, форми заяв.

       На офіційному сайті райдержадміністрації в рубриці «Адмінстративні послуги», розміщена вся необхідна інформація для суб’єктів звернення щодо організації та порядку отримання адміністративних послуг через Центр.

      Працівники ЦНАП періодично направляють для розміщення на веб-порталі Бершадської районної державної адміністрації   інформаційно-консультаційні матеріали щодо процесів отримання адміністративних послуг і документів дозвільного характеру, які викликають найбільше зацікавлення заявників. За 4  місяці 2019 року надано 16 інформаційно-консультаційних матеріалів.

       Використовуючи мережу Інтернет можна попередньо ознайомитися із переліком послуг ЦНАП, умовами їх надання, отримати необхідну інформацію.

        Протягом чотирьох місяців 2019 року Центром надано 4401 адміністративну послугу, з яких державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців -449, державна реєстрація нерухомого майна – 859, послуги віділу держгеокадастру -  1538, управління соціальної та молодіжної політики – 1231, міграційної служби -2, Держпродспоживслужби -1, відділу контролю та нагляду за проведенням перевірок Департаменту Держархбудінспекції у Вінницькій області – 121,  консультацій -197.

      Працівники ЦНАПу контролюють терміни розгляду заяв та надання результатів розгляду. Всі послуги надані вчасно, без порушень. Це пояснюється насамперед тим, що суб’єкти надання адмінпослуг мають більше часу на опрацювання пакету документів, оскільки не здійснюють прийом громадян по даних питаннях.

      На виконання заходів районної програми забезпечення функціонування та фінансової підтримки Центру надання адміністративних послуг на 2017-2019 роки» у 2019 році з місцевого бюджету виділено кошти в сумі  58,56 тис. гривень, за які здійснено підключення до мережі Інтернет для покращення якості зв»язку шляхом заміни провайдера, проведено навчання адміністратора та реєстратора Центру надання аміністративних послуг,   та через систему публічних закупівель планується придбання металевих стелажів для архіву, дверей пожежного виходу, проведення поточного ремонту приміщення ЦНАП з метою покращення умов для відвідувачів Центру шляхом розширення площі сектору очікування.

     З метою покращення якості надання адміністративних послуг в 2019 році відповідно до договору про співпрацю між Бершадською райдержадміністрацією та Державним підприємством «Національні інформаційні системи» державним реєстратором  отримано можливість приймати та опрацьовувати в порядку, визначеному законодавством, електронні заяви у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, поданих із використанням порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (Он-лайн будинок юстиції),  адміністратором ЦНАП отримано доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. З отриманням доступу до реєстрів  прийом документів для державної реєстрації став здійснювати адміністратор Центру, що в свою чергу скоротило черги суб»єктів звернень  та розвантажило державних реєстраторів.

       Громадяни отримали можливість подавати документи для проведення реєстраційних дій щодо громадських формувань, які проводяться відповідно до вимог українського законодавства територіальними управліннями юстиції, безпосередньо через адміністратора ЦНАП.

   Центр надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації  постійно удосконалює свою роботу, розширює спектр послуг, забезпечує комфортне перебування відвідувачів у Центрі та високу якість обслуговування.

   

Начальник відділу

Лещенко Сергій Іванович

Адреса: 24400 м. Бершадь  вул.Миколаєнка,21
Телефон: 
(04352) 25048

E-mail: adminvid_bershad@vin.gov.ua  

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31