Програма «U-Lead з Європою» запрошує до участі в третьому раунді відбору громад Фази Впровадження

5 грудня, в приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва проходила інформаційна сесія щодо участі у Програмі «U-Lead з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг, в якій взяли участь працівники Центру надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації

Захід організовано Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвиту ОДА спільно з Вінницьким центром розвитку місцевого самоврядування.

До участі в інформаційній сесії було запрошено представників органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій щоб ознайомити їх з результатами Початкової Фази, станом виконання Фази Впровадження та умовами участі у Програмі.

Слід зазначити, що Програма «U-LEAD з Європою» є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації. Програма фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією.

Вітальним словом відкрив захід директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко:

«Ми раді тому, що сьогодні на Вінниччині перебуває команда Проекту U-LEAD, з якою ми співпрацюємо досить активно, з якою ефективно працюють наші об’єднані територіальні громади. Одним з основних завдань органів місцевої влади – є надання якісних адміністративних послуг громадянам. Тому приємно відзначити, що на сьогодні Вінниччина є лідером по наданню адміністративних послуг в Україні. В області працює 35 ЦНАПів, і перелік послуг, які ними надаються, постійно розширюється. Хочу подякувати Проекту U-LEAD за їх підтримку, за допомогу в частині навчання та фінансування окремих напрямків. Запрошую вас усіх до активної участі у третій фазі відбору громад Фази Впровадження!».

Радник з муніципальних послуг Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Швець, в свою чергу, наголосив на важливості участі у Програмі «U-LEAD з Європою», адже одним з найважливіших завдань, які на разі стоять перед органами місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Вінниччини – створити умови та забезпечити якість надання адміністративних послуг жителям громади шляхом створення сучасних ЦНАПів.

Регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою» Петро Макаренко ознайомив учасників з умовами Програми, розповів про результати Початкової Фази та детально зупинився на Фазі Впровадження Програми.

Зокрема, представник проекту зауважив, що громади, які пройдуть відбір матимуть змогу отримати такі види підтримки, як інституційний розвиток, матеріальна допомога та спеціалізована допомога.

Варто зазначити, що учасниками Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення ЦНАП, які були відібрані в попередніх раундах відбору є:

1.Северинівська сільська ОТГ

2.Калинівська міська ОТГ

3.Гніванська міська ОТГ

4.Джулинська сільська ОТГ

5.Жданівська сільська ОТГ

6.Краснопільська сільська ОТГ

7.Студенянська сільська ОТГ

8.Якушинецька сільська ОТГ

9.Соболівська сільська ОТГ

10.м. Жмеринка

11.м. Козятин

12.м. Могилів-Подільський

Детальніше ознайомитися з умовами участі та подати заявку можна на сайті https://tsnap.ulead.org.ua/

Відбір учасників триватиме до 31 січня 2019 року.

Начальник відділу

Лещенко Сергій Іванович

Адреса: 24400 м. Бершадь  вул.Миколаєнка,21
Телефон: 
(04352) 25048

E-mail: adminvid_bershad@vin.gov.ua  

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2