Увага, у зв’язку з передвиборчою кампанією в сервісних центрах МВС змінено графік для замовлення чи отримання довідки про несудимість. Тепер подати заяву чи отримати раніше замовлену можна в сервісному центрі МВС також 14 і 21 вересня (понеділок).

 Основною метою Центру надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації (далі - Центр) є – формування клієнтоорієнтованої системи надання адміністративних послуг для мешканців району, основними принципами якої є: єдиний відкритий простір, ввічливе ставлення персоналу, зрозумілі процедури, стислі та чітко визначені строки, комфортні умови для клієнтів, максимальна результативність.

В Центрі надання адміністративних послуг Бершадської райдержадміністрації сплату адміністративного збору за надання платних адміністративних послуг можна здійснювати безпосередньо під час прийому за допомогою POS-терміналу, який встановлено на робочому столі адміністратора.

Це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування – це єдиний ресурс з переліком усіх наявних послуг в Україні: https://guide.diia.gov.ua

Для отримання витягу з ДЗК потрібно звернутися до адміністратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України заповнивши відповідну форму https://map.land.gov.ua

Надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність /наявність судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України (далі — Довідка), здійснюється територіальними сервісними центрами МВС (далі — ТСЦ).

Довідка про несудимість потрібна для: оформлення на роботу, оформлення візи для виїзду за кордон, для участі у тендері, здійснення усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, оформлення або поновлення документів тощо.

Існує два види довідки

Міністерство юстиції інформує, що з 17 серпня 2020 року після впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань планується запровадити можливість обрання спрощеної системи оподаткування

Відповідно до чинного законодавства України, до 1 січня 2025 року всі власники нерозподілених (невитребуваних) земельних ділянок або їх спадкоємці повинні оформити право власності на свої паї. Якщо вимогу не буде виконано, вважатиметься, що власники ділянок автоматично відмовилися від землі, і вона перейде у комунальну власність територіальної громади.

Щоб зареєструвати право власності на земельний пай, необхідно:

З 5 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. З 18:00 07 серпня функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено. У період впровадження оновленого ЄДР прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, не здійснюватиметься. Про це повідомив Міністр юстиції Денис Малюська.

 

На засіданні Кабінету Міністрів України 20 травня прийнято рішення розпочати поступове пом’якшення карантинних заходів.

З 25 травня Центр надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації поступово відновлює прийом фізичних та юридичних осіб.

 

 

      Тепер кожен власник ID-картки чи біометричного паспорту для виїзду за кордон може скористатися їх електронними версіями. Е-паспорти мають таку ж юридичну силу.

01 квітня 2020 року Міністерством юстиції України прийнято наказ № 1307/5 «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 02 квітня 2020 року за № 323/34606, офіційне опублікування якого відбулося 03 квітня 2020 року.

 

Центр надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації в умовах жорстких карантинних заходів протидії загрози поширенню коронавірусної інфекції змінює свій режим роботи.

Міністерство цифрової трансформації України у п'ятницю, 28 лютого, презентувало платформу для підприємців "Дія.Бізнес".

     Розповідаючи про платформу, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан заявила, що розвиток малого та середнього бізнесу - один із напрямів роботи Міністерства цифрової трансформації, над яким працюють майже щодня.

       Платформу розділили на онлайн-портал та мережу офлайн-хабів для підприємців, у яких можна буде отримати консультації. Сайт вже працює в тестовому режимі. Портал надаватиме послуги у двох напрямках: онлайн-консультації та інформування підприємців.

                 Під час подання документів для державної реєстрації юридичних осіб чи фізичних осіб-підприємців просимо звернути увагу на тому, що Наказом Міністерства юстиції України «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів» від 09.01.2020 р.№ 72/5 внесено зміни до окремих форм заяв, які затверджені наказом Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року N 3268/5.

 


Замінити посвідчення водія чи відновити його у випадку втрати або викрадення тепер набагато легше — достатньо зайти в електронний кабінет водія (ЕКВ).

У адміністратора ЦНАП м.Бершадь щоденно виникає необхідність перевірки повноважень особи, що замовляє адміністративну послугу, подає звернення, запит на інформацію. При цьому особлива увага приділяється випадкам наявності відповідних повноважень представника особи, в тому числі за довіреністю.

 

      16 січня 2020 року був опублікований та набув чинності (за виключенням деяких положень) Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» № 340-IX (далі – Закон).

Сторінка 1 із 5

Начальник відділу

Лещенко Сергій Іванович

Адреса: 24400 м. Бершадь  вул.Миколаєнка,21
Телефон: 
(04352) 25048

E-mail: adminvid_bershad@vin.gov.ua  

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4