5 грудня, в приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва проходила інформаційна сесія щодо участі у Програмі «U-Lead з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг, в якій взяли участь працівники Центру надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації

13 та 14 грудня  мобільний сервісний центр МВС Вінницької області здійснить свій черговий робочий виїзд у місто Бершадь для обслуговування громадян.

Завдяки роботі мобільної групи жителям району не доведеться витрачати свій час та кошти на поїздку в обласний центр чи до найближчого територіального сервісного центру МВС.

З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернення у центрі надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації запроваджено еквайрингове обслуговування для оплати адміністративних зборів через платіжні термінали за напрямками:

З 5 жовтня 2018 року набрали чинності зміни, внесені Урядом до постанови Кабінету міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».
Відповідно до внесених змін:  
            як і раніше особа, яка досягла 25- чи 45-річного віку може вклеїти фотокартку до паспорта у формі книжечки чи оформити новий паспорт у формі ID-картки.

Але, зверніть увагу:

Нагадуємо, що на веб-ресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Ви зможете замовити та отримати електроні послуги Держгеокадастру.

Окремі види електронних послуг, наприклад, замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, Витягу про нормативну грошову оцінку або Інформації про право власності та речові права можливо замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти (http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta).

Стаття 331 Цивільного кодексу України передбачає, що у випадках, коли право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації.

      В свою чергу, стаття 4 Закону України «Про державну реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» визначає, що державній реєстрації прав підлягає, зокрема, право власності та речові права, похідні від права власності.

      Відповідно до пункту 2 Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від    25 грудня 2015 р. № 1127 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 553) (далі — Порядок № 1127), новозбудований об’єкт — завершений будівництвом об’єкт нерухомого майна, державна реєстрація права власності на який проводиться вперше.

На виконання доручення Міністерства юстиції України щодо реалізації інформаційної кампанії "Знай своє право на землю" представляємо Вашій увазі соціальні ролики "Знай своє право на землю"

Відповідно до доручення директора Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України  Головним територіальним управлінням юстиції  у Вінницькій області продовжено роботу мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на період вересень-листопад 2018 року   

За інформацією регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області, з 28 серпня поточного року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України  від 21.08.2018 №621, відповідно до якої внесено зміни до пункту 15 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 №1388.

 Закінчується жовтень – найкрасивіша осіння пора, природа готується до зимового відпочинку, рослини скидають на землю листя. Настає час осіннього прибирання міста, в якому беруть участь всі кому не байдуже навколишнє середовище.

 

 

 

         В Україні запрацював механізм будівельної амністії для дачних та приватних будинків, що були збудовані без дозвільних документів.

Згідно з графіком до м. Бершадь здійснює виїзди Мобільний сервісний центр МВС, який надає громадянам міста та району наступні адміністративні послуги:

Процедура взяття на облік безхазяйного нерухомого майна визначена Цивільним кодексом України. Так, відповідно до частини другої статті 335 Цивільного кодексу України безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення у друкованих засобах масової інформації.

Суб’єкт господарювання має змогу подати декларацію в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС. https://e-services.dsns.gov.ua/ 

Перелік адміністративних послуг, інформаційні картки адміністративних послуг та бланки заяв, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг

 

https://data.gov.ua/dataset/63d62ac5-2b15-470d-b382-da57a04e8a54

Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації відділу з питань надання адміністратвиних послуг Бершадської районної державної адміністрації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Сторінка 1 із 2

Начальник відділу

Лещенко Сергій Іванович

Адреса: 24400 м. Бершадь  вул.Миколаєнка,21
Телефон: 
(04352) 25048

E-mail: adminvid_bershad@vin.gov.ua  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6