Довідка про несудимість потрібна для: оформлення на роботу, оформлення візи для виїзду за кордон, для участі у тендері, здійснення усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, оформлення або поновлення документів тощо.

Хто може отримати довідку про відсутність судимості?

Визначено, що під час внесення до ЄДР відомостей про прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта громадянина України чи паспортного документа іноземця щодо фізособи програмними засобами ЄДР формується унікальний ідентифікатор

Щороку весною на Бершадщині проходять масові прибирання усіх населених пунктів району. Усі жителі, незалежно від майнового стану та політичних поглядів, об’єднуються з однією метою – навести лад навколо себе: у рідному місті, селі або селищі. Не став виключенням і нинішній рік.

З метою реалізації прав громадян, для забезпечення зручності та економії часу Міністерством юстиції України запроваджено ряд новацій у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Передусім це онлайн сервіси для користувачів відповідних адміністративних послуг.

Переобладнання транспортних засобів повинно здійснюватися у відповідності до вимог Закону України «Про дорожній рух». Так, вказаним законом визначено, що переобладнання транспортних засобів, тобто зміна типу або марки (моделі), призначення чи параметрів конструкції транспортних засобів, що перебувають в експлуатації, шляхом установки кабіни, кузова чи їх деталей, спеціального обладнання і номерних агрегатів, не передбачених нормативно-технічною документацією на даний транспортний засіб, повинно відповідати правилам, нормативам і стандартам України.

Робота Центру надання адміністративних послуг в 2019 році спрямована на забезпечення якісного рівня обслуговування відвідувачів. Цьому сприяло значне покращення матеріальної бази, підвищення кваліфікації адміністраторів та інших працівників. Насамперед це просторі і прозорі, сучасно оформлені приміщення комфортні для громадян. Належне комп´ютерно-технічне оснащення, доступ адміністраторів до необхідних баз даних.

        Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється адміністраторами та державними реєстраторами.

Відтепер для сертифікованих інженерів-землевпорядників на веб-сервісі Держгеокадастру доступна послуга з оформлення довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

Порядок здійснення державної реєстрації транспортних засобів регламентується вимогами Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок,  інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року № 1388 (далі – Порядок).

З 5 жовтня 2018 року набрали чинності зміни, внесені Урядом до постанови Кабінету міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».
Відповідно до внесених змін:  
            як і раніше особа, яка досягла 25- чи 45-річного віку може вклеїти фотокартку до паспорта у формі книжечки чи оформити новий паспорт у формі ID-картки.

Але, зверніть увагу:

Нагадуємо, що проводиться прийом декларацій про готовність об`єкта до експлуатації, щодо об'єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт (а саме: індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів, збудованих у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року; будівель і споруд сільськогосподарського призначення, збудованих до 12 березня 2011 року) - (далі - Декларація), згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №158 від 03.07.2018 (далі - Наказ).

Оформлення різного роду документів – це завжди маленький стрес для людини. Щоб максимально спростити цю процедуру, уже 5 років у Бершаді працює Центр надання адміністративних послуг.

Центр розміщений в центральній частині міста за адресою: вул. Миколаєнка, 21, у зручному для людей місці з розвинутою транспортною інфраструктурою.

Прийом громадян проводиться п’ять днів на тиждень: понеділок - четвер - з 8:00 до 17:15, в п’ятницю - до 16:00, перерва на обід з 12.00 до 13.00

Які послуги надає центр?

Віднині кожен громадянин, представник юридичної особи мають можливість зареєструвати компанію, отримати і роздрукувати електронні виписки, витяги або довідки через кабінет електронних сервісів, прямо на сайті, не виходячи з дому, за посиланням https://kap.minjust.gov.ua/services/registry.

19 березня 2019 року набирає чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року № 710, якою внесено зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру.

На веб-ресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру можна замовити та отримати електроні послуги Держгеокадастру.

Зареєструвати фізичну особу-підприємця (далі - ФОП) можна навіть не виходячи з дому, за допомогою електронного сервісу Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції».

 

Більшість людей рано чи пізно у своєму житті стикаються з процесом вступу, оформлення та реєстрації права власності на нерухоме майно. І одразу виникає багато питань. Тому зараз спробуємо розібрати основи права власності на нерухоме майно, – з чого воно складається, коли виникає і хто його реєструє тощо.

Витяг з ДЗК (Державного земельного кадастру) про земельну ділянку – це головний документ, який треба надати нотаріусу (або за запитом до іншої установи) для того, щоб оформити договір купівлі-продажу, дарування, міни та ін. щодо земельної ділянки, та внести відповідні дані до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Витяг з земельного кадастру підтверджує наявність у вашої земельної ділянки кадастрового номеру, а також містить інші відомості про земельну ділянку (обмеження (обтяження), нормативну оцінку та ін.), внесені до Поземельної книги.

А Ви знаєте, що до Бершадського ЦНАП, окрім замовлення тих чи інших адміністративних послуг, можна звернутися з метою подання документів для одержання субсидії?

Вимоги щодо оформлення документів, що подаються для державної реєстрації передбачені ч. 1 ст. 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань».

    Так, відповідно до чинного законодавства документи, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань повинні відповідати наступним вимогам:

10 липня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон України № 2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрощення в Україні». Закон набуває чинності з 01 січня 2019 року, коротко зупинимось на усіх найбільш важливих аспектах, що ним впроваджені.

  1. Адміністративний збір у сфері державної реєстрації
  2. Відтепер подання та реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки можлива ОНЛАЙН.
  3. З 1 СІЧНЯ 2019 РОКУ БУДЕ ЗМІНЕНО ВАРТІСТЬ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ЗА НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ
  4. ЗАКОНОПРОЕКТ РЕЙДЕРСТВОСТОП СПРЯМОВАНИЙ НА ПОКРАЩЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ В КРАЇНІ
  5. Програма «U-Lead з Європою» запрошує до участі в третьому раунді відбору громад Фази Впровадження
  6. У Бершадь приїде мобільний сервісний центр МВС
  7. У центрі надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації запроваджено еквайрингове обслуговування
  8. В який термін потрібно вклеїти фото при досягненні 25- чи 45-річного віку?
  9. Електронний сервіс замовлення послуг з Державного земельного кадастру
  10. Особливості державної реєстрації права власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна

Сторінка 1 із 3

Начальник відділу

Лещенко Сергій Іванович

Адреса: 24400 м. Бершадь  вул.Миколаєнка,21
Телефон: 
(04352) 25048

E-mail: adminvid_bershad@vin.gov.ua  

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30