ГРАФІК звітування директора перед громадкістю за 2019-2020 н.р.

    Відповідно ст.38  Закону України «Про повну загальну середню освіту»,   наказу МОН від 23 березня 2005 року N 178 «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» в закладах освіти району відбудеться звітування керівників перед громад кістю згідно графіку:

 

                

ЗОШ

   Дата

      Час

Місце проведення

1

Березівська ЗОШ І-ІІ ст.

09 червня

9.00

школа

2

Бирлівська ЗОШ І-ІІ ст.

12  червня

10.00

школа

3

Голдашівська ЗОШ І-ІІ ст.

04 червня

10.00

школа

4

Дяківська ЗОШ І-ІІ ст.

12  червня

14.00

школа

5

Кидрасівська ЗОШ І-ІІ ст.

09 червня

10.00

школа

6

Кошаринецька ЗОШ І-ІІ ст.

05 червня

10.00

школа

7

Крушинівська ЗОШ І-ІІ ст.

10 червня

10.00

школа

8

М. Киріївська ЗОШ І-ІІ ст.

12  червня

10.00

школа

9

Маньківська ЗОШ І-ІІ ст.

11 червня

9.00

школа

10

Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

09 червня

11.00

школа

11

М’якохідська ЗОШ І-ІІ ст.

11 червня

11.00

школа

12

Поташнянська ЗОШ І-ІІ ст.

05 червня

10.00

школа

13

Ставківська ЗОШ І-ІІ ст.

12  червня

13.00

школа

14

НВК с.Шумилів

09 червня

10.00

школа

15

Баланівська ЗОШ І-ІІІ ст.

12  червня

10.00

школа

16

Війтівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10 червня

11.00

школа

17

В.Киріївська ЗОШ І-ІІІ ст.

05 червня

10.00

школа

18

Красносільська Зош І-ІІІ ст.

10 червня

10.00

школа

19

Лісничанська ЗОШ І-ІІІ ст.

12  червня

10.00

школа

20

Осіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 червня

11.00

школа

21

П’ятківська ЗОШ І-ІІІ ст.

12  червня

12.00

школа

22

Сумівська ЗОШ І-ІІІ ст.

09 червня

11.00

школа

23

Серединська ЗОШ І-ІІІ ст.

05 червня

10.00

школа

24

Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.

05 червня

9.00

школа

25

Устянська ЗОШ І-ІІІ ст.

05 червня

10.00

школа

26

Флоринська ЗОШ І-ІІІ ст.

10 червня

10.00

школа

27

Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст. ОТГ

10 червня

10.00

школа

 

Теофилівська філія

12  червня

11.00

школа

 

Тирлівська філія

12  червня

11.00

школа

28

Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст.

11 червня

10.00

школа

29

Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

12  червня

12.00

школа

30

Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

05 червня

11.00

школа

31

Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

24 червня

11.00

школа

                                  

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2