Школярі Бершадщини показали високі результати на олімпіадах

     Завершилися  районні учнівські олімпіади з 17 базових дисциплін, у яких взяли  участь -  730 школярів Бершадщини.

    Завдячуючи фаховій майстерності педагогів, які впроваджують у навчальний процес сучасні методики та форми навчання, показники окремих шкільних команд стали якіснішими.

Заслуговує  на поширення досвіду робота з обдарованими дітьми в школах, учні яких показали високі результати на олімпіадах:

Бершадська ЗОШ І-ІІІст. №1 (директор Г.О.Погончик) - 32 призових місця (перше місце -11;  друге - 12; третє - 9), Війтівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Джужук В.М.) -25 призових місць (перше місце 11;  друге - 8; третє - 6), Бершадська ЗОШ І-ІІІст. №3 (Т.Д.Гончарук)- 22 призових  місця (перше - 7; друге - 7; третє - 8),   Флоринська ЗОШ І-ІІІст. (В.І.Усатюк)- 14 призових  місць (перше - 2; друге - 4; третє- 8), Бершадська ЗОШ І-ІІІст. №2 (В.М.Ковальський) - 9 призових місць (перше - 1; друге - 4; третє- 4).

По 8 призових місць мають  Баланівська ЗОШ І-ІІІ ст.( О.О.Острук) -  (перше - 4; друге - 2; третє - 2), Красносільська ЗОШ І-ІІІ ст. (В.І.Рябоконь)  - (перше - 2, друге - 2, третє - 4), Устянська ЗОШ І-ІІІ ст. (І.М.Кустрич) – (перше - 1, друге - 4, третє - 3).   Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Т.А.Кравець )має сім призових місць  (перше - 2;  третє - 5). Серединська ЗОШ І-ІІІ ст. (в.о.директора С.З.Пазилова) - 5 призових місць - (перше - 1, друге - 1, третє - 3). По  4 призових місця  мають Великокиріївська ЗОШ І-ІІІ ст. (Т.А.Соколюк)- (друге  -1, третє - 3)., Осіївська ЗОШ І-ІІІ ст. (О.М.Гудименко) - ( друге - 3, третє - 1).   

Найрезультативнішими  за кількістю отриманих призових місць на районних олімпіадах  були учні: Кельман Андріанна - 11 клас Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. - 5  призових місць, Женченко Олександр - 9 клас Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. - 5  призових місць,  Адельзберг Тетяна - 11 клас Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Богаченко Анастасія - 8 клас Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Мордух Юлія -  8 клас Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. - по 4 призових місця.

 Ситник Оксана - 11 клас Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№1,  Садурський Олександр - 10 клас Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№3,  Рожко Діана – 8 клас Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. посіли по 3 призових місця.

 На обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  у січні –лютому 2019 року честь району захищатимуть  47 учнів.

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30