18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

16 жовтня 2019 року  о 14.30 год. на базі районного методичного кабінету відбулося засідання творчої групи учителів англійської мови. Під час засідання було обговорено організаційні питання та визначення членів журі для проведення районного конкурсу з англійської мови «Spelling Bee» та районного етапу олімпіади з англійської мови.

10 жовтня у Мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського  відбувся XVII Обласний (XX Всеукраїнський) патріотичний дитячо-юнацький Фестиваль мистецтв ”Сурми звитяги”.   Більше 140 учасників з міст та сіл Вінниччини  створили неймовірне свято, сповнене  духом патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю.  

Україна… В моєму серці, понад усе! Під таким гаслом у всіх школах району відбулися заходи щодо відзначення Дня захисника України. Метою їх є формування в учнів розуміння понять «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни всіх поколінь та історичних віх. 

11 жовтня 2019 року на районному стадіоні «Колос» відбулась районна Спартакіада допризовної молоді з фізичної підготовки серед учнів 9-11 класів навчальних закладів загальної середньої освіти приурочена Дню захисника України. Спортивні змагання відбулись з метою посилення військово-патріотичного виховання  молоді та фізичної підготовки юнаків до служби у Збройних силах України.

9 жовтня в обласному Будинку культури вчителя підведено підсумки та нагороджено переможців обласного фестивалю аматорського військово-патріотичного короткометражного кіно серед старшокласників «Погляд у майбутнє», присвяченого Дню захисника України. Метою проведення фестивалю є формування у дітей патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності, любові до рідної землі та формування ціннісних орієнтирів у молоді.

      Вітаємо переможця  районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з біології  за напрямком «Садівництво» - ученицю 9 класу Маньківської ЗОШ І-ІІ ступенів Коченко Ангеліну з роботою  «Пристосування айви грушоподібної (Cydonia oblonqa f.hyriformis ) до подільського регіону в умовах акліматизації шкільного саду» та її керівника – учительку біології Волощук Вікторію Леонідівну!
       Бажаємо переможцям подальших творчих успіхів та цікавих досліджень!

Романчук І.П., методист РМК

Панченко З.П., директор СЮН

Природа подарувала нам розум для того,
щоб ми все життя розгадували її таємниці.

Леонід  Сухоруков  

          Розгадувати таємниці життя, вивчати закони природи, знайомитись із природою рідного краю та проводити науково-дослідну діяльність  учні шкіл мають можливість не лише на уроках природничого циклу, але й під час Тижня біології,  який традиційно проходить у навчальних закладах району в останній тиждень вересня.

«Всі знання  виростають з одного коріння-
навколишньої дійсності, мають між собою
  зв’язки, а тому повинні вивчатися у зв’язках».

Я.А.Коменський

       01 жовтня 2019 року на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся практичний семінар учителів біології та хімії за темою «Методика проведення інтегрованих занять з природничих дисциплін».  Адже, сьогодні головним завданням освіти є підготовка молоді до сучасного життя, тобто формування в неї необхідних компетентностей, а одним із засобів їх формування  - інтеграція навчальних дисциплін.

25 жовтня 2019 року на районному стадіоні «Колос» відбулись фінальні змагання з футболу за програмою районної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

В ці вересневі дні поповнили команду юних лісівників учні Флоринської та Сумівської шкіл Бершадського району. Цієї урочистої події діти чекали з нетерпінням, адже бути членом учнівського лісництва – почесно та відповідально.

 20.09.2019 р. на базі районного методичного кабінету проведено районне методичне об’єднання для вихователів середніх та старших груп на тему «Сучасні здоров’язберігаючі технології в ЗДО», на якому були присутні понад 40 вихователів з усіх закладів дошкільної освіти району.

     18 вересня 2019 року відбувся виїзний семінар директорів закладів загальної середньої освіти району.  У заході взяли участь начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації Тартачна О. М., провідний спеціаліст Когут О. М., завідувач районного методичного кабінету Філімонова А. Г., директори шкіл. Тема семінару «Комплексний підхід керівника закладу освіти до організації освітнього процесу в умовах Нової української школи». В плані семінару - відвідання Шляхівської, Устянської, Великокиріївської, Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

           У Міжнародному  природничому  інтерактивному  конкурсі  „КОЛОСОК –   весняний - 2019”  взяло участь 420 учнів з 22 закладів освіти Бершадського району.   

Про танцювальний колектив «Міраж» Бершадського Будинку дитячої творчості розповідали неодноразово. Цікаві, оригінальні хореографічні постановки  та майстерність учасників колективу щоразу вражають  глядачів та  журі Міжнародних, Всеукраїнських  конкурсів-фестивалів дитячої творчості. 

    Всеукраїнський конкурс «Учитель року» - це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху, це вияв професійної майстерності педагогів, їх креативності, таланту. Адже головною метою конкурсу є підтримання творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків, сприяння сучасним педагогічним пошукам, поширенню передового педагогічного досвіду.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією в Устянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів стало проводити напередодні Дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт - це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя, це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини. Тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів.

     Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Кожен рік у вересні відзначається День фізичної культури і спорту - свято сили, краси, здоров'я, гармонії; бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави.  Традиційно в рамках заходів до Дня фізичної культури та спорту в закладах загальної середньої освіти Бершадського району проводяться різні спортивні заходи.

13 вересня 2019 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту та у зв’язку з популяризацією фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, залучення населення і дітей до занять фізичною культурою та спортом у м. Бершадь на стадіоні «Колос» відділом освіти, фізичної культури та спорту проведено районну спартакіаду «Здоров’я» серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Сторінка 1 із 13

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3