10 грудня в Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права, що має на меті популяризацію базових знань з основ правознавства, уміння використовувати їх на практиці серед учнів, студентської молоді та інших верств населення. За словами заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея, план тижня права з закладах освіти побудований таким чином, щоб охопити учасників освітнього процесу різного віку - від учнів початкової школи до студентів вишів.

        12 грудня 2018 року в Осіївській, Устянській та Шляхівській школах відбулася святкова розважальна програма за сприяння Народного депутата України М. І. Кучера. Казкові герої створили неповторну передноворічну атмосферу для учнів та дошкільнят.

    11 грудня 2018 року на базі Лісничанської  ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи з теми: «Військово-патріотичне виховання учнівської молоді  як складова національно-патріотичного виховання».

     7 грудня 2018 року в актовій залі РМК відбувся районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція». Учні шкіл та вихованці закладів позашкільної освіти району представили альтернативу живій ялинці.

08 грудня  2018 року  в м. Бершадь  відбулись районні змагання з стрітболу серед юнаків  та дівчат за програмою Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

    У стрілецькому тирі Бершадської РДЮСШ «Ровесник» до Дня Збройних сил України пройшли районні змагання з стрільби кульової серед юнаків та дівчат. Після підведених підсумків змагань серед юнаків перемогу здобув член збірної Вінницької області Святослав Мазуренко, срібло виборов Дмитро Гронський, а бронзовим призером став Фелікс Бендаржевський. Близьким до успіху були Євген Акопян, Ярослав Погребняк, Олександр Заїка та Микола Качан.

    Серед дівчат перше місце за Аліною Килинич, друге місце зайняла Віка Сопяніченко, третьою визнано наймолодшу учасницю Мирославу Погребняк.

    У м. Вінниця відбувся ІІ тур Чемпіонату України дитячої ліги  з волейболу серед юнаків 2006 року народження та молодших, в якому змагалися юнаки з Вінниці, Києва, Полтави, Чернігова, Ужгорода, Прилук, Дніпра, Ірпеня, Бахмута та міста Сокаль. У складі збірної команди області взяв участь вихованець Бершадської РДЮСШ «Ровесник» Юрій Козійчук (тренер-викладач Валерій Олександрович Дунаєвський). В результаті проведених ігор  перше місце знову було здобуте спортсменами з Вінниччини.

 Вітаємо переможців!

      Нагородження та Гала-концерт Всеукраїнського XIX фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" відбувся 3 грудня 2018 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

     «Реалізація взаємозв’язку навчання, виховання і розвитку учнів, шляхом формування ключової компетентності – «вміння вчитись»  в умовах впровадження Нової української школи» - саме така тема районного майстер-класу вчителів початківців. Дружня зустріч вчителів з усього району проходила 06.12.2018 р. в Устянській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учасників майстер-класу радо зустрічали адміністрація школи, педагогічний колектив, учні.

      У рамках  проведення інформаційної кампанії «Дякую Захисникам!», з метою популяризації військової служби у Збройних Силах України  в закладах освіти району проведено  творчі  конкурси серед дітей «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою».

     Насиченим і продуктивним було перебування директорів закладів освіти Бершадського  району у Вінницькій академії неперервної освіти. З метою підвищення фахового і практичного рівнів професійної компетентності керівних кадрів вони два дні плідно здобували теоретичні і практичні знання щодо реалізації нового Державного стандарту початкової школи і налагодження ефективних процесів управління.

     29 листопада на базі Бершадської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів №1  відбувся районний семінар учителів інформатики з теми «Сучасний урок інформатики. Шляхи вдосконалення педагогічної майстерності».

      30 листопада 2018 року  на базі Поташнянської ЗОШ І-ІІ ступенів  відбувся семінар-практикум вчителів географії району  на тему «Оптимізація фори та методів організації освітнього процесу під час формування географічних понять і картографічної грамотності з урахуванням пізнавальних можливостей учнів». На даному методичному заході були присутні вчителі географії з 12  шкіл району.    

     Потреби дітей з комплексними полісенсорними порушеннями, роль батьків у процесі реабілітації та організація роботи з сім’єю – такі проблеми розглядали  на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Рання комплексна допомога дітям з особливими освітніми потребами та їх родинам: реалії та перспективи» 21-22.11.2018р. у м.Львові в НРЦ «Левеня», за участю представників дошкільної освіти та директорів ІРЦ з різних регіонів України, а також з Польщі та Словаччини.

        30 листопада 2018 року в Сумівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася чудова подія – відкриття кабінету агроосвіти та свято «Доземно хліборобові вклонімось». У заході  взяли участь голова Бершадської районної державної адміністрації Іван Васильович Стефанцов, голова районної ради Михайло Григорович Бурлака, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Оксана Михайлівна Тартачна, директор  ДП «Бершадський лісгосп» Микола Володимирович Краснєєв, сільський голова с. Сумівка Тетяна Миколаївна Дзюбенко,  директор СТОВ «Нива» Сергій Станіславович Царюк, працівники господарства та жителі села.

30 листопада  2018 року  в м. Бершадь  відбулись районні змагання з волейболу серед дівчат за програмою Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., в яких взяли участь 13 команд. У гострому суперництві, гравці всіх команд продемонстрували змістовний і видовищний волейбол.

    23 листопада 2018р.  на базі  районного методичного кабінету відбулася теоретико-практична нарада шкільних бібліотекарів. Під час наради обговорено основні питання бібліотечної роботи, забезпеченість учнів  новими підручниками та особливості реєстрації експертів для проведення конкурсного відбору підручників для учнів 2, 6 та 11 класів.

    28 листопада 2018 року відбулася розширена колегія освітян за участю голови Бершадської районної ради Бурлаки М. Г., першого заступника голови Бершадської райдержадміністрації Ольшевського В. Е., начальника відділу освіти, фізичної культури та спорту Тартачної О. М.

   28.11.2018р. на базі РДЮСШ «Ровесник» проведено нараду директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

        Під такою назвою пройшов практичний семінар учителів основ здоров’я на базі     Серединської  ЗОШ  І-ІІІ ст. Традиційно спільноту учителів гостинно зустріли в  закладі та презентували  діяльність педагогічного колективу.  Багата історія села Серединки була відображена в альманасі шкільних музеїв.

   У закладах  загальної середньої освіти району відбувся  тиждень вшанування пам´яті жертв голодоморів та політичних репресій 1932-1933 років. Заходи проведено з метою донесення об’єктивної інформації про злочини, вчинені комуністичним тоталітарним режимом на території України, сприяння утвердженню в суспільстві ідеалів гуманізму, гідного вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Сторінка 1 із 3

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6