18 лютого 2019 року на базі Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 відбулася літературна зустріч з Бевзом Володимиром Яковичем, дідусем юної письменниці Олександри Бурбело.

Вітаємо переможця обласного конкурсу-захисту  учнівських науково-дослідницьких робіт та проектів в рамках тижня здорового способу життя - ученицю Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Бурдейну Валерію, яка зайняла ІІ місце (учитель Романчук О.В.).

      Ще одним здобутком когорти юних олімпійців на Всеукраїнських  учнівських олімпіадах 2018-2019 н.р. стало ІІ місце з історії. Його виборов учень 11 класу Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступені Хмарук Іван (вчитель Лукашенко Діана Анатоліївна).

     Бажаємо успіхів, вдалого вибору ЗНО!

        На базі Крушинівської  ЗОШ  І-ІІ ст. відбувся районний семінар учителів основ здоров’я. Досвідом роботи з формування здорового та безпечного способу життя ділилась учитель Бондар Людмила Григорівна.

     15 лютого 2019 року на базі Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 відбулася розширена нарада директорів та заступників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти району. У заході взяли участь начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Тартачна О. М., спеціалісти відділу, методисти районного методичного кабінету.

        Відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з екології. Наш район представляли 2 учні з Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. В нелегкій інтелектуальній боротьбі юні  екологи отримали 2 призові місця.
        Щиро вітаємо  Юраш Юлію - ученицю 10 класу Війтівської ЗОШ 
І-ІІІ  ст., яка посіла ІІ місце в олімпіаді  та  Лавренюк Марину - ученицю 11 класу Війтівської ЗОШ  І-ІІІ  ст., яка виборола ІІІ місце  та вчителів - наставників Демидова Анастасія Миколайовича і Білозір Олену Петрівну.
        Бажаємо  міцного здоров’я наснаги та подальших творчих успіхів.

Безцінний скарб,

Що ми здоров'ям звемо

 Із юних літ нам треба берегти,

Адже нічого більше нам не треба,

Щоб тільки всі здорові були ми!       

      Початок ХХІ сторіччя ознаменовано швидким технологічним розвитком, удосконаленням інформаційних технологій, зростанням кількості інформації, яка щоденно потрапляє до кожного громадянина. Проте не може не викликати занепокоєння наявність статистичних даних, які свідчать про значне погіршення стану здоров'я громадян України всіх вікових груп, а головне дітей шкільного віку. Це і є однією з гострих проблем сьогодення.

Виховання - велика справа: воно вирішує долю людини. (В. Бєлінський)

З метою профілактики вчинення дітьми кримінальних та адміністративних правопорушень, протидії і недопущення булінгу серед дітей, педагогами та шкільним психологом Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 постійно проводиться роз'яснювальна робота.  Цьогоріч, в рамках проекту «Почуємо кожного», до школи завітали представники  відділу ювенальної превенції Вінницького обласного главку. Керівник відділу Людмила Кузнєцова провела тренінгові заняття «Стоп булінг» та індивідуальні зустрічі з дітьми; поговорила з підлітками про булінг – прояви насильства серед однолітків.

      08 лютого  2019 року  в с.Бирлівка  відбулись районні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат за програмою Спартакіади школярів серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ст., в яких брали участь 11 команд. У гострому суперництві, гравці всіх команд продемонстрували безкомпромісний, змістовний і видовищний баскетбол.

  У Міжнародному  природничому  інтерактивному  конкурсі „КОЛОСОК –  осінній - 2018 взяло участь  439  учнів  закладів освіти Бершадського району. Найактивнішими учасниками були учні Березівської (22), Дяківської (25), Крушинівської (21) ЗОШ І-ІІ ст. та Флоринської (52 учнів),  Яланецької (38 учнів), Бершадської № 1 (41 учнів), Бершадської №3 (56 учнів) ЗОШ І-ІІІ ст. Розв’язавши тестові  вправи, учні отримали Сертифікати якості виконання завдань:

     08 лютого на базі Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів біології (директор Острук О.О.).  У семінарі взяли участь 32 педагоги закладів освіти району. Традиційно захід  розпочався з  візитівки:  учні у творчій формі познайомили гостей з історією там досягненнями навчального закладу.

        З метою підняття якості математичної освіти, рівня викладання предмета в закладах загальної середньої освіти 7 лютого 2019 року відбувся семінар-практикум для вчителів математики на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Тема  семінару «Розвиток логічного мислення учнів на уроках математики в умовах компетентнісного підходу до навчання».

      З метою активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, виявлення здібностей та обдарувань, у січні-лютому 2019 року відбувся ХVІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об´єднаймося ж, брати мої!». У ІІІ (обласному) етапі Конкурсу, що проводився у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» за темою «Духовні святині рідного краю», взяли участь 5 учнів Бершадського району. Це школярі Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2, Михайлівської ЗОШ І – ІІ ст. ім. Р. А. Скалецького, Флоринської ЗОШ І – ІІІ ступенів та Тернівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

   

    Пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з правознавства на якому команда  учнів Бершадського району гідно себе представила.

     Учениці Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Ситник Оксана (11 клас) та Плахотна Вікторія (10 клас), учитель – Котляр Олександр Павлович,  вибороли треті місця у свої вікових групах.

     Бажаємо успіхів у навчанні, вдалого навчального року!

     Цьогоріч реєстрація на ЗНО триватиме з 5 лютого до 25 березня. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

         

           26 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Наш район представляли 4 учні з Бершадської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Війтівської та Серединської  шкіл. В нелегкій інтелектуальній боротьбі юні біологи отримали  3 призові місця.      
          Щиро вітаємо Вітрука Дмитра, учня 9  класу Серединської  ЗОШ І-ІІІ ст., який зайняв  І місце,  Маринич Анастасію,  ученицю 11 класу, яка посіла ІІ місце в олімпіаді та Рутковську Наталію, ученицю Бершадської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за зайняте ІІІ місце.   

   За 23 роки конкурс «Учитель року» відкрив тисячі нових імен талановитих педагогів. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи.

      Вітаємо переможців районного етапу конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2019», який відбувся 25 січня 2019 року на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

         Одне з головних завдань дошкільного закладу – організація освітнього процесу, за якої не лише зберігатиметься високий рівень розумової працездатності вихованців, а й зміцнюватиметься їхнє здоров’я. Базова програма приділяє особливу увагу впровадженню в освітній процес здоров’язбережувальних технологій, що дають змогу проводити оздоровлення в цікавих різноманітних формах, забезпечують фізичне, емоційне, духовне, інтелектуальне благополуччя малюків. 

     Період входження педагога-початківця у професію вирізняється напруженістю і є дуже важливим для його особистісного і професійного розвитку. Саме Школа молодого вихователя спрямована допомогти педагогу-початківцю обрати правильний шлях для професійного зростання та вдосконалення.

Сторінка 1 із 6

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3