Хочеш бути сучасним учителем? Пропонуємо переглянути Вебінар "Організація дистанційного навчання за допомогою Google Класу"

Міністерство освіти і науки України передбачає можливість проведення дистанційних засідань атестаційних комісій. Про це повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, зважаючи на продовження карантину, МОН передбачає проведення засідань атестаційної комісії дистанційно.

Присутність педагогічних працівників під час засідання не передбачена.

У МОН зазначають, що відповідний наказ буде оприлюднено найближчим часом.

У зв’язку із уведенням карантину в країні видавництво «Ранок» ініціює проведення Всеукраїнської Віртуальної школи «Ранок». Онлайн - навчання триватиме кожного буднього дня до завершення карантину. Пропонуємо вчителям і учням розпочати спільну роботу в он-лайн школі «Ранок»!

    У 2020 році державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів проводитись не буде. Про це, під час проведення онлайн конференції, повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

    Також за її словами, якщо навчальний рік в Україні буде продовжений і учні відновлять навчання у школах у травні або у червні, освітній процес буде триватиме до 1 липня.

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. Про це сьогодні, 26 березня 2020 року, повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

      Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.
     Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Педагогічна інтернатура, контракти для директорів та вчителів на пенсії, учнівське самоврядування, можливості для створення справжньої старшої профільної школи, можливість для учнів обирати свою освітню траєкторію, фінансова автономія шкіл, більше можливостей для професійного зростання та збільшення зарплат вчителів. Все це та інші новації передбачає новий Закон «Про повну загальну середню освіту», що був прийнятий Верховною Радою України 16 січня та підписаний Президентом 13 березня 2020 року.

Добірка сервісів та корисних посилань для вчителів від Оленки Северенчук та команди Мінцифри

ДЕ ЧИТАТИ ПРО ДИСТАНЦІЙНУ ОСВІТУ?

https://osvitoria.media

За пошуковими словами «карантин» і «дистанційна освіта» знайдете чимало цікавого!

https://nus.org.ua

https://vseosvita.ua

Подбайте про безпеку своїх дітей, поясніть прості правила та забезпечте комфортне навчання вдома. А якщо бачите тривогу в маленьких очах, обов’язково поговоріть зі своєю дитиною. Будьте правильним прикладом для своїх дітей.

 

13 березня 2020 року завершився районний (заочний) етап  літературно-краєзнавчого конкурсу  «Золота спадщина Поділля». За рішенням журі конкурсу  -  І місце посіла Шиндер Яна, учениця 9-Б класу  Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,

ІІ місце – Бойко Надія, учениця 10-А класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3,

ІІІ місце  -  Харковенко Олена, учениця 10 класу Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                 - Вітрук Дмитро, учень 10 класу  Серединської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В Думанського.

  Вітаємо переможців!

З 12 березня  2020 року, у зв’язку з поширенням загрози захворювання коронавірусом COVID-19, в Україні оголосили тритижневий карантин. Для збереження неперервності освітнього процесу, виконання навчальних планів закладам освіти рекомендовано навчання з використанням дистанційних технологій.

Завершились  інтелектуальні змагання  серед  обдарованих школярів Бершадщини - обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, у  якому взяли участь 44 переможці  ІІ (районного)  етапу з  української мови та літератури, математики, фізики, астрономії, біології, екології, російської мови та літератури, інформатики, географії,  хімії, історії, основ правознавства, інформаційних технологій, трудового навчання і технологій та іноземних мов.

Підтримка та розвиток творчих здібностей кожної дитини - головне завдання педагогів, батьків та людей, які самі досягли успіху. Одним із прикладів впевненої ходи до  мети є бершадчанин Сергій Іванченко - вихованець Будинку дитячої творчості,  учень Бершадської ЗОШ №1 та дитячої музичної школи.  

   

З нагоди святкування Міжнародного дня прав жінок 7 березня в Бершадському Будинку дитячої творчості було проведено міський турнір з шашкової гри "Ранння весна". Організатор змагань - керівник шашкового гуртка  Олександр Дьомін. Турнір проходив у надзвичайно емоційній атмосфері, адже за призові місця змагалися і дошкільнята, і початкуючі шашкісти, і професіонали. Грамоти та нагороди, отримані юними шашкістами, стали  подарунком кожній матусі і бабусі. Адже успіхи та перемоги дітей - найкращий подарунок, який  приємно отримати не лише до свята. 

Юрій Баранов, директор Бершадського БДТ

З метою підведення підсумків роботи гуртків автомоделювання, зростання спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва 03 березня 2020 року на базі Гайсинської районної станції юних техніків відбулися обласні змагання з автомоделювання (трасові моделі).

Тарас Григорович Шевченко… Митець, який запалив серця людей усього світу своєю мудрістю, непересічним талантом, любов’ю до Батьківщини. Перефразовуючи Олеся Гончара, Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас… Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира… Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного… Тому щорічно у всіх закладах загальної середньої освіти району відбуваються заходи щодо вшанування пам’яті Великого Патріота України, людинознавця.

05 березня 2020 року на базі актової зали районного методичного кабінету відбулася нарада заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи.

Сторінка 1 із 20

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5