«Майбутнє у наших руках»! Під таким гаслом проходив Всеукраїнський конкурс – огляд агітколективів екологічної просвіти  «Земля – наш спільний дім» у м. Суми з 16 по 18 квітня 2019 року.

Екологічна агітбригада «Екосіті» Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі: Костенюк Марії, Савчук Вікторії, Мануілової Вікторії, Рудь Інни, Трум Ольги та Чорнокульського Романа, на фінальному етапі конкурсу представляла нашу рідну Вінниччину, Бершадщину. Традиційний конкурс в черговий раз зібрав активну молодь України. Двадцять одна команда екологічного спрямування у перший день змагань презентувала еколого – просвітницьку та природоохоронну діяльність колективу. Це були п’ятихвилинні виступи, які супроводжувалися демонстрацією відеороликів, сюжетними композиціями, де були підтвердження всіх виконаних робіт протягом року. Наступного дня, 17 квітня, відбувся  основний етап змагань.

Агітбригада «Екосіті» гідно презентувала свій рідний край, оскільки тема виступу була  «Моя мала Батьківщина», команда творчо та креативно, з використанням фото-,  відеоматеріалів, музичного супроводу розповіли  про історичні пам’ятки культури, архітектури, природоохоронні та рекреаційні об’єкти села Флорино, Бершадщини. Емоційний виступ команди «Екосіті» не залишив байдужими глядачів та членів журі фестивалю, за що отримали перемогу у номінації «Креативний підхід до розкриття теми конкурсу». Це приємне відзнака для команди!

Цікаво проходило дозвілля протягом цих трьох конкурсних днів. Адже щодня на учасників чекала культурно – розважальна програма «У колі друзів», у четвер команда «Екосіті» разом з іншими взяла участь у природоохоронній акції до Дня довкілля, еко – арт «Мотивуй до дій!» згуртував нашу команду для створення наочної соціально – екологічної реклами, фото якої було розміщено на інтернет – платформах з хештегом #землянашспільнийдім. Після еко – арту діти стали учасниками квесту з елементами спортивного орієнтування «Зелені орієнтири». До фінішу прийшли не першими, але правильно розшифрували ключове слово – відгадку. Також приємно!

Нові зустрічі, нові емоції та незабутні враження залишилися у кожного учасника екологічного конкурсу. Ми впевнені, що нові перемоги екологічної агітбригади  «Екосіті» ще попереду. А той досвід, який ми отримали у Сумах, лише додасть впевненості нашій еколого – просвітницькій роботі. Тому хочемо висловити щиру подяку за підтримку та сприяння у нашій поїздці начальнику відділу освіти, фізичної культури та спорту Тартачній О. М., директору ТОВ «Флора» Гаслу В. В., працівнику ФОП «Шевчук І. Д.» Шевчук Г. О., директору школи Усатюку В. І. та батькам учнів. Адже лише спільними зусиллями ми можемо досягти успіхів!

 

 

 

Навчити дитину змалечку берегти своє здоров’я – завдання батьків і педагогів. Дуже важливо з раннього дитинства сформувати валеологічний світогляд, мотивацію вести здоровий спосіб життя. Необхідно викликати у дітей прагнення зберігати і зміцнювати своє здоров’я, переконати у тому, що здоров’я кожного значною мірою залежить від способу його життя, сформувати поняття про те, що здоров’я – основа щастя людини.

     20-21 квітня 2019 року у концертній залі Черкаської обласної філармонії відбулося грандіозне свято. Творчі дитячі колективи з усіх куточків України   зустрілися на Всеукраїнському багатожанровому  фестивалі-конкурсі «Art People Fest у ритмах весни». Організатор фестивалю-конкурсу - міська дитяча громадська організація «Танцювальний спортивний клуб «Жемчуг»,  мистецьке об’єднання Творчий проект «Art People Fest».  

     16 квітня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання журі  районного туру Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Конкурс проводився з метою подальшого розвитку форм і методів виховної роботи в роях та закладах освіти, удосконалення методологічних підходів до змісту роботи роїв, реального розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу, відпрацювання шляхів підвищення престижу суспільно корисної праці дітей, формування їх лідерських якостей.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

        З 8 по 12 квітня 2019 року в закладах освіти району проведено тиждень народознавства «Любіть Україну вишневу свою!». Підсумком тижня стала виставка робіт юних майстрів народних ремесел «Поділля. Творчість. Діти», що відбулася  в актовій залі  районного методичного кабінету.

      

  17 квітня на базі районного методичного кабінету пройшов цікавий неординарний захід. Майстер-клас з писанкарства підготували працівники Бершадської станції юних техніків (директор Бабій-Парахонич О.О.) для дітей державних службовців.
         Діти із захопленням оздоблювали великодні писанки у техніці декупаж.
Для заохочення учасників заходу проявити свої таланти та майстерність було підготовлено Великодню виставку з природних матеріалів у різних техніках.

16 квітня 2019року на базі Крушинівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар учителів фізики Бершадського району з теми: «Формування інформаційної, інтелектуальної та полікультурної компетентностей на уроках фізики».

У квітні 2019 року учні міських шкіл побували на екскурсії в Бершадському відділі поліції. Поліцейські запросили до себе школярів, аби познайомити зі складною, проте необхідною професією. Зразу ж  домовилися – таємниць не буде, а на всі питання отримають відповіді.

         На базі комунального вищого навчального закладу  «Вінницька  академія неперервної освіти»  відбувся  круглий стіл за участю фахівців психологічної служби, заступників директорів з виховної роботи, класних керівників  з метою підведення підсумків впровадження просвітницької програми виховних заходів  «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

14 квітня в м.Києві відбувся Міжнародний дитячий танцювальний конкурс  "Brilliant Kiev Dance Cup".  Фестиваль щорічно проводиться за підтримки CID (International Dance Council),  Танцювальної Ради при ЮНЕСКО, Міжнародного фестивального Комітету Brilliant International,  Посольства Литовської Республіки в Україні,  Литовської телевізійної Компанії "Зелена Академія".

Про патріотизм сьогодні говорять багато. Є у нас надзвичайні приклади любові до рідної землі, але всі погоджуються, що патріотами не народжуються, патріотів – виховують! 11 квітня в Сумівській школі пройшов семінар учителів історії та правознавства на тему «Формування історичного та екологічного світогляду шляхом розвитку критичного мислення на уроках історії».

10 квітня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання Компенсаційної спеціалізованої школи для вчителів української мови та літератури, які викладають у 10, 11 класах. Мета заходу – якісна підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

     9 квітня на базі ЗДО «Сонечко» ясла-садок м.Бершаді відбулося засідання школи молодих вихователів району. Тема засідання «Вплив занять із малювання на творчий розвиток дітей».

       9 квітня 2019 року на базі Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів хімії за темою «Використання сучасних педагогічних технологій для формування предметної компетентності на уроках хімії». У семінарі взяли участь 25 педагогів закладів освіти району. Традиційно захід  розпочався з  візитівки:  учні у творчій формі познайомили гостей з історією та досягненнями навчального закладу.

        5 квітня  в с. Війтівка  відбулась районна спартакіада з настільного тенісу серед  закладів загальної середньої освіти І-ІІ ст. У змаганнях прийняли участь 13 команд. У гострому суперництві  у цій найпопулярнішій грі сучасності, яка розвиває спритність,  швидкість і мислення  команди продемонстрували  хороші результати.

     В березні троє учнів Шумилівської ЗОШ І-ІІ ст. дев’ятикласники Калінічук Настя, Білевський Владислав та Федоришин Микола і три десятикласниці опорного закладу «Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Кузика Г.Й.» Бойко Ірина, Медвідь Діана, Горовенко Анна,  зі своїми учителями історії Ольгою Василівною Дудою та Оленою Іванівною Хахалиною скористалися гарною нагодою відвідати Alma-mater –  ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського, факультет історії, етнології і права. Учні  взяли участь в 5-му, ювілейному, обласному історико-краєзнавчому конкурсі «Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого».

Традиційно щорічно в кінці березня проводиться обласна краєзнавча олімпіада «Моя Вінниччина». Ініціатором її проведення став обласний центр туризму та спорту. Метою олімпіади є вивчення та пізнання історії рідного Поділля. Адже знання свого минулого, його дослідження та поширення є чи не найголовнішим завданням для збереження  історії та культури свого народу.

           З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зростання технічної майстерності учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації, на базі Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді 20-21 березня 2019 року був проведений обласний конкурс «Космос. Людина. Духовність».

Сторінка 1 із 8

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5