З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек в читальній залі Бершадської центральної районної бібліотеки презентовано книжкову виставку "Цей мудрий світ - бібліотека!", на якій  представлено цікаві матеріали, які допоможуть читачам поринути в дивовижний світ книгознавства, краще  дізнатися про мистецтво книги та книжкові скарби, зрозуміти , що незважаючи на бурхливий розвиток альтернативних джерел інформації, книга, як і раніше, залишається головною дійовою особою у нашому повсякденному житті.

         Відділ культури, молоді та спорту Бершадської райдержадміністрації розпочав моніторинг роботи та підготовку до осінньо-зимового періоду закладів культури Бершадського району

26 вересня  у м. Вінниця пройшов чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2008 р. н.,  2009 та молодші. Участь взяли  вихованці КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник».

26 вересня відбувся ІІ тур чемпіонату Вінницької області Дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків.

Футбольна команда юнаків 2004-2005 років народження КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» на виїзді переграла господарів поля КДЮСШ Шаргород з рахунком 0:3.

26-27 вересня 2020 року у місті Умань відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат.

Від комунальної організації «Бершадська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Ровесник» у змаганнях прийняли участь дев’ять дітей 2004-2005, 2006-2007 та 2008 р.н.

Дні європейської спадщини (ДЄС) - спільна ініціатива Ради Європи та Європейської Комісії - найпопулярніші культурні заходи, що спільно проводяться різними країнами Європи.

19 вересня 2020 року в м. Первомайськ, Миколаївської області  відбувся відкритий Чемпіонат області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2004-2005 р. н., 2006-2007р.н., 2008 та молодші. 

         На дистанції 500 м. в К-2 Козленко Юліана та Коваль Анастасія посіли ІІІ місце, а на дистанції 200 м. в К-2 Климчук Андрій та Сірик Андрій посіли ІV.

  19 вересня м. Вінниця відбувся  Чемпіонат області з боротьби сумо серед дорослих чоловіків та жінок. На якому виступили вихованці КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» під керівництвом тренерів-викладачів – майстрів спорту - Сергія Коваля та Олександра Коваленка.

19 вересня стартував чемпіонат Вінницької області з дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків.

КО «Бершадська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Ровесник» у чемпіонаті представляє дві команди юнаків - 2004-2005 та 2006-2007 років народження.

21 вересня, коли всі люди Землі відзначають Міжнародний день миру, бібліотекар відділу з обслуговування дітей Бершадської ЦРБ Світлана Єгорова запросила юних читачів долучитися до акції «День миру – свято всієї Землі».

17  вересня 2020  року  в районі з робочим візитом  побували начальник управління культури  облдержадміністрації Ольга Дернова, голова обкому профспілки працівників культури Тетяна Побережна та завідуючий сектором охорони культурної спадщини управління культури Михайло Потупчик.

   Відбулася зустріч з головою Бершадської райдержадміністрації Сергієм Кавуном на якій обговорено питання діяльності закладів культури Бершадщини та перспективи подальшого розвитку.

Бершадська центральна районна бібліотека оформила виставку-мандрівку «Партизанськими стежками Бершадщини: 1941-1944 рр.». ЇЇ мета інформування населення та  вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945років, увічнення їхньої пам’яті . 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави.  

 До Дня туризму, який щорічно відзначається 27 вересня та припадає також на Всесвітній день туризму, в районному краєзнавчому музеї організовано  тематичну фотовиставку «Стиль життя: Подорожі, мандрівки, відпочинок».

     Навіть звичайний виїзд на природу, в далечінь від буденної метушні, для багатьох людей може стати туристичною мандрівкою. Отож, запрошуємо всіх бажаючих завітати до музею та ознайомитися із виставкою, і, зрештою, визначити маршрут своїх омріяних мандрів!

Шановні ветерани спорту, вчителі фізичної культури, тренери, спортсмени, всі, для кого зайняття фізичною культурою і спортом стало невід’ємною частиною життя!

Прийміть вітання з Днем фізичної культури та спорту -  святом людей, які присвятили своє життя фізичній культурі і спорту та передають цю відданість дітям і онукам, хто захоплює своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети і перемогами.

Учениця Бершадської дитячої музичної школи ім. Родіона Скалецького по класу вокалу Полятичко Поліна нагороджена Дипломом за зайняте І місце на Міжнародному професійному продюсерському  онлайн-конкурсі співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів «Power of Music».

Сторінка 1 із 24