22 квітня для читачів бібліотеки відбулася пізнавальна еко-подорож  до Дня довкілля  та Всесвітнього дня Землі  під назвою «Послухай музику землі, пізнай навколишню природу»,

18 квітня з концертною програмою народний аматорський хоровий колектив ветеранів Бершадського  міського будинку культури  побував у мальовничому селі Лісниче – багатому на свою історію та красиву природу.

18 квітня працівники культури села Сумівка,  завідуюча сільською бібліотекою Алла Майструк  та директор будинку культури  Наталія  Тарковська,  провели спільний захід з дітьми напередодні великого релігійного свята Великодня. Метою заходу була популяризація українських традицій, свят, звичаїв та обрядів, донесення доступної інформації про свято Великодня та його символ – Писанку.

 

Україна – держава з багатовіковою історією та культурою. У кожному регіоні є свої визначні пам’ятки – перлини української землі. Це справжній скарб, наша гордість і надбання.

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день пам'яток і визначних місць, а в Україні — День пам'яток історії та культури

І знову лунають невмирущі Шевченківські слова у виконанні народного аматорського хорового колективу ветеранів праці Бершадського міського будинку культури, який побував з концертною програмою в с. Шляхова.

Про заходи щодо реалізації державної кадрової політики та дотримання  законодавства про працю відділом культури і туризму райдержадміністрації та закладами культури районного підпорядкування  інформувала Тетяна Тиворська- головний спеціаліст  відділу культури і туризму  райдержадміністрації.

 З 1 по 30 квітня 2019 року по всіх регіонах України проходить ХІV Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами серця.

13 квітня 2019 року  за підтримки міністерства культури України та національної хореографічної спілки України, з метою взаємозбагачення культурних традицій,  обміну досвідом творчої діяльності, надання можливостей обдарованим дітям розкрити свої здібності і таланти, в місті Києві відбувся ХХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ».

12 квітня в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А.Скалецького відбувся концерт викладачів фортепіанного відділу Уманського обласного музичного училища ім. П.Д.Демуцького

  10 квітня 2019 року у Вінницькій обласній універсальній  науковій бібліотеці ім.  Тімірязєва відбулася презентація книги - меморіалу Лариси Володимирівни Натолочної «Подільський соловей», присвяченої 120 - й річниці від дня народження композитора, диригента, фольклориста, етнографа, педагога Родіона Скалецького.

До численних перемог зразкового аматорського ансамблю естрадного танцю «Мрія» Бершадського РБК, керівником якого є Заслужений працівник культури України Наталія Гаврилюк,  7 квітня 2019 року додалися ще дві на 14 -му  Міжнародному конкурсі-фестивалі «Весняний зорепад», який проводила Міжнародна корпорація «Зоряні мости»,

   З метою покращення виконавського рівня учнів та їх якісної підготовки до концертних виступів  05 квітня 2019 року в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А.Скалецького на відділі народних інструментів відбувся конкурс «Юний віртуоз».

4 квітня Бершадський районний краєзнавчий музей відвідали студенти та викладачі циклової комісії Лілія Городинська, Лариса Уманська факультету туристичного обслуговування Тульчинського коледжу культури.

       «Майструй, грай і книжки читай» - таке гасло обрали для свого засідання учасники читацького об’єднання  «Веселка», яке відбулося в читальному залі Бершадської центрально районної бібліотеки.

3квітня 2019 року  працівниками Бершадської Центральної районної бібліотеки Оленою Маліцькою та Катериною Нагірняк була організована книжкова-ілюстративна  виставка під назвою  «Будуть сини України Землю свою берегти»,

Сторінка 1 із 8

Начальник відділу

Герасимчук Надія Миколаївна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України,11
Телефон: 
(04352) 21578,

(04352)24036, (04352)24092


E-mail:
rvk_bershad@vin.gov.ua

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5