Бершадці на міжнародному оперному openair фестивалі "OPERAFEST TULCHYN-2019".

Третій рік поспіль на Вінниччині проходить міжнародний оперний фестиваль "OPERAFEST TULCHYN-2019.  4-5 червня – це перші дні фестивалю присвятили  спеціально для дітлахів під назвою "KIDS FEST".  7 червня  відбулася прем’єра всесвітньовідомої оперної ораторії Роберта Шумана «Рай і Пері», у якій разом співали зірки німецької та української опер, яка відкрила GRAND – частину цьогорічного open air фестивалю   OPERAFEST TULCHYN-2019.

   Багато мешканців  Бершадщини відвідали  OPERAFEST TULCHYN-2019, насолодилися неповторним видовищем, особливою атмосферою та отримали масу позитивних незабутніх емоцій. Всі, хто побував на фестивалі відчув надзвичайну енергетику в якій поєднались неповторність  Подільського Версалю, класична оперна музика і сучасний драйв.

    В урочистому відкритті взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Микола Кучер, депутат Вінницької обласної ради  Лариса Білозір

    Глядачі мали можливість насолодитись переглядом  оперети у стилі «українського танго» «Гуцулка Ксеня», яку у 1938 році за мотивами однойменної пісні написав знаменитий український композитор Ярослав Барнич. У полоні прекрасної музики, сплетінь захопливого сюжету та блискучої гри артистів оперета здивувала своєю сучасністю та простотою, близьким і зрозумілим українським контекстом, у якому кожен із присутніх у повній мірі відчув себе справжнім учасником цієї неймовірної феєрії.

     У нічній програмі вперше на OPERAFEST TULCHYN було презентовано унікальний жанр, який сьогодні переживає пік популярності – хорове шоу. Постійний рух і запальні латиноамериканські ритми у спокусливій інтерпретації артистів хору.

    П’ять днів тривав фестиваль і щодень відвідувачі отримували надзвичайні враження не лише від вистав,але і від  різноманітних художніх локацій, виставок і смачної фестивальної фуд-зони. Чудовому настрою сприяла атмосфера суцільного свята, організована професійною злагодженою командою.

   Заключний день фестивалю дав можливість тисячам глядачів операфесту насолодитись легендарним балетом азербайджанського композитора Фікрета Амірова «Тисяча і одна ніч», який кілька десятиліть прикрашає найвідоміші  сцени світу.

    На завершення оpen air – фесту в мюзиклі-шоу СХІД OPERA «Вогні Бродвею» прозвучали  кращі музичні номери та яскраві уривки із найвідоміших мюзиклів світу з різних країн різних часів.

    Перед виставами та у перервах між ними відвідувачі мали можливість побачити унікальні виставки, розміщені у  Палаці Потоцьких : рідкісні книги, картини та витвори мистецтва, які підготували для показу Вінницький обласний художній музей, Вінницький обласний краєзнавчий музей та Тульчинська ОТГ.

    Яскравим фінальним акордом OPERAFEST TULCHYN-2019 для багатьох тисяч учасників став грандіозний феєрверк над стінами Подільського Версалю.

 

 

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1