До уваги дітей з інвалідністю щодо проходження безкоштовної соціальної реабілітації в Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь»

З метою створення умов для формування соціальної компетенції дітей з інвалідністю, підготовки їх до інтеграції в освітній простір, надання послуг соціально-корекційного та медичного супроводу дітей з інвалідністю в умовах інклюзивного навчання та виховання функціонують центри соціальної

реабілітації дітей з інвалідністю. Одним із таких закладів в системі Міністерства соціальної політики України є Вінницький центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Промінь».

          Робота фахівців Центру «Промінь» всебічно спрямована на соціальну та психолого-педагогічну реабілітацію дітей з інвалідністю, надання послуг з професійної орієнтації, забезпечення медичного супроводу дітей з інвалідністю та дітей групи ризику з метою адаптації та інтеграції вищезазначеної категорії дітей у соціум.

          Діяльність Вінницького центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю  «Промінь» спрямована на реалізацію таких завдань:

          - забезпечення спеціальних умов для корекційної спрямованості навчання та виховання, подолання порушень психологічного, фізичного та сенсорного розвитку, підвищення рівня життєвої компетентності та соціалізованості дітей з інвалідністю та дітей групи ризику;

         - забезпечення єдності психолого-педагогічної та фізичної реабілітації;

         - інтеграція дітей з інвалідністю в загальноосвітній простір;

         - інтеграція дітей у соціум;

         - пропаганда сімейно орієнтованого виховання дітей та молоді з інвалідністю;

         - розвиток професійної орієнтації дітей з інвалідністю;

         - забезпечення соціально-психологічної підтримки та адаптації членів родин, які виховують дітей з інвалідністю та дітей групи ризику;

          - розвиток та впровадження новітніх корекційно-реабілітаційних методик;

         - формування толерантного ставлення до дітей з інвалідністю та їхніх родин у громаді Вінниччини.

         Система реабілітації в умовах центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю  забезпечить  комплексність і неперервність соціальної, психолого-педагогічної, трудової, медичної та фізичної реабілітації для створення оптимальних умов фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей з інвалідністю.

          При зверненні з необхідних документів видається направлення  до центру «Промінь»  для проходження курсу реабілітації спрямованого на розвиток та корегування порушень розвитку дитини з  інвалідністю, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграцій  у суспільство.  Протягом   2020 року видано одне направлення  дитині з інвалідністю  до вищевказаного центру «Промінь».

         За детальною інформацією просимо звертатись в каб. №15 управління соціального захисту населення  райдержадміністрації,   тел. 2-19-66.

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3