За ініціативи Міжнародної організації праці з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці.

         У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

 Спеціалістами управлінням соціальної та молодіжної політики,  станом на 22.04.2019 року, проведено виплату щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань  1492 особам  на загальну суму 1 525 515 грн. Виплата допомоги продовжується.     

Відділом державних соціальних інспекторів 10 квітня 2019 року було проведено аналіз 75 поданих заяв та декларацій на призначення субсидій для придбання твердого палива та скрапленого газу по Поташнянській  сільській раді. В ході аналізу проводилась звірка складу сім’ї отримувачів житлових субсидій з погосподарськими книгами.

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 24.01.2019 року №107 «Про затвердження плану підвищення кваліфікації працівників соціальної сфери у 2019 році» 10-12 квітня 2019 року у м.Києві, начальник відділу з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю та ветеранів війни управління соціальної та молодіжної

            Відповідно до Плану заходів громадської організації «Відкритий світ молоді», з метою створення умов для особистісного і соціального розвитку української молоді, інтеграції українців у європейський соціокультурний простір, формування соціальної мобільності, розширення світогляду з 30 червня по 09 липня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку до Італії, Франції, Монако, Австрії, Угорщини, Словаччини ( програма поїздки додається )..

З 1 квітня 2019 року Урядом запроваджено новий вид допомоги для підтримки багатодітних сімей.  Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цього року.  Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину.  

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці.

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 27 грудня 2011 р. №740 «Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснення поховання учасників бойових дій та інвалідів війни за рахунок субвенції з обласного бюджету» управління здійснює компенсаційні виплати особам, які проводили поховання осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дій. Виплата компенсації здійснюється за рахунок коштів з обласного та районного бюджетів.

Всього в поточному році нараховано грошової компенсації на суму 6 970 грн. за поховання однієї особи з інвалідністю внаслідок війни та 4 учасників бойових дій.

 

За детальнішою інформацією звертатись за телефоном 2-24-33.

       Із 1 квітня 2019 року Урядовим рішенням з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

01.04.2019 року в  управлінні соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації, у присутності  начальника управління  Л.Гаврилишиної та колег, урочисто склала Присягу державного службовця  Сімоник Людмила Сергіївна. 

 Сімоник Л.С. призначена на посаду провідного спеціаліста підрозділу з призначення всіх видів соціальних допомог відділу грошових виплат і компенсацій  управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації з 01.04.2019 року, як переможець конкурсу  та відповідно до наказу від 29.032019 року №8-к. 
          Начальник  та працівники управління щиро привітали колегу із призначенням на посаду і  побажали невичерпної енергії та успіхів у справі служіння народу.

 

            З метою створення умов для формування соціальної компетенції дітей з інвалідністю, підготовки їх до інтеграції в освітній простір, надання послуг соціально-корекційного та медичного супроводу дітей з інвалідністю в умовах інклюзивного навчання та виховання функціонують центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Одним із таких закладів в системі Міністерства соціальної політики України є Вінницький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь».

 

В управлінні соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації  відбулося засідання робочої групи з питань проходження альтернативної (невійськової) служби, яке провела начальник управління Людмила Гаврилишина.

Членами робочої групи з метою встановлення істинності релігійних переконань та належності до релігійної організації, віровчення, якої не допускає користування зброєю проведено співбесіду з жителем м.Бершадь, який звернувся із заявою про направлення на альтернативну (невійськову) службу.

За результатами засідання членами робочої групи прийнято відповідне рішення.

28 березня 2019 року  відбулося засідання організаційного комітету з організації та 

проведення   районного етапу  ХІУ Всеукраїнської акції «Серце до серця», яке провела начальник управління соціальної та молодіжної політики – заступник голови оргкомітету  Людмила Гаврилишина.

 До відома членів оргкомітету було доведено, що цьогорічна акція триватиме з 01 по 30 квітня з підсумками 05 травня. Цьогоріч ми об’єднуємося  всією країною для допомоги дітям із вадами та хворобами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!».

      На даний час управлінням соціальної та молодіжної політики замовлено скриньки для проведення Акції, розроблено проект розпорядження та проведено роз’яснювальну роботу із волонтерами.

Членами оргкомітету обговорювалось питання щодо організації  та проведення заходів в рамках Акції та  перерахунку коштів.

       Відмічалось, що Вінниччина у минулому році перерахувала  в рамках проведеної Акції зібрані кошти для дітей із вадами  слуху  у сумі  417 337,81 грн, та знаходиться на другому місті в Україні.

      Серед зібраних коштів – близько 40 000 грн. – внесок Бершадщини.

Відповідно до плану роботи управління соціальної та молодіжної політики відділом 

державних соціальних інспекторів 21 березня 2019  здійснено звірку складу сім’ї з погосподарськими книгами с. Джулинки та Берізок Бершадських

80 одержувачів житлових субсидій за 2018 та 90 заяв,які подані на отримання субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу в 2019. В ході звірки порушень не виявлено. Також було відвідано4 малозабезпечені сім’ї та  складено відповідні актиобстежень матеріально-побутових умов проживання.

         Перш за все, варто зауважити, що основними принципами, якими керується Управління соціальної та молодіжної політики  у роботі, є уважне відношення до людини, комплексний підхід до вирішення її проблем, оскільки до фахівців управління, як правило, звертаються представники самих незахищених верств населення нашого району.

      19 березня  2019 року  відділом сім’ї, молоді та оздоровлення  управління соціальної та молодіжної  політики райдержадміністрації  та  Бершадською районною філією ОЦЗ  проведено тематичний семінар-тренінг: «Торгівля людьми – не міф, а сучасна реальність», із безробітними, які перебувають на обліку. У семінарі взяв  участь  представник Бершадського районного бюро правової допомоги Андрій Розворук.

          15.03.2019  відбулося чергове заняття в Університеті третього віку. Темою лекції в Університеті була «Монетизація субсидій». Провела заняття заступник начальника відділу грошових виплат та компенсацій Гончарова О.М..

На виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 9.03.1999 № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» та розпорядження голови райдержадміністрації від 6.03.2019 № 61 «Про перевірку діяльності виконавчого комітету Яланецької сільської ради і здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади» спеціалістами управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації проведено перевірку здійснення виконкомом Яланецької сільської ради окремих делегованих повноважень.

12 березня  2019 року  відділом сім’ї, молоді та оздоровлення  управління соціальної та молодіжної  політики райдержадміністрації і Бершадською районною філією ОЦЗ  проведено тематичний семінар-тренінг: «Проблеми торгівлі людьми: виклики сьогодення», які перебувають на обліку. У семінарі взяла участь  представник Бершадського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Антоніна Янчук.

      Шановні жителі Бершадського району – отримувачі субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Як вже неодноразово повідомлялось,  на виконання доручення Президента України Петра Порошенка, з  1 березня 2019 року субсидія на оплату житлово-комунальних послуг надається у готівковій формі.

Категорії

Сторінка 1 із 8

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5