Управління соціального захисту населення Бершадської районної державної адміністрації  повідомляє, що Урядом прийнято постанову від 3 березня 2020 року № 207, якою внесено зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1107, де передбачено суттєве скорочення переліку робіт підвищеної небезпеки, що потребують наявності дозволів, переведенням на виконання робіт підвищеної небезпеки за заявницьким принципом (шляхом подання декларації до Управління Держпраці у Вінницькій області).

Управління соціального захисту населення повідомляє, що з лютого місяця розпочато здійснення нарахування грошової компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу.

В сьогоднішніх умовах господарювання однією з найгостріших проблем у житлово-комунальній сфері є проблема заборгованості за надані житлово-комунальні послуги. Так, за даними Державної служби статистики України, заборгованість населення за спожиті житлово-комунальні послуги (без врахування газу та електроенергії) по підприємствах усіх форм власності станом на 01.02.2020 становила 32,0 млрд. гривень.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню та території України корона вірусу COVID-19», з урахуванням протокольних рішень обласної та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наказу начальника управління від 13.03.2020 № 24

З метою створення умов для формування соціальної компетенції дітей з інвалідністю, підготовки їх до інтеграції в освітній простір, надання послуг соціально-корекційного та медичного супроводу дітей з інвалідністю в умовах інклюзивного навчання та виховання функціонують центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Одним із таких закладів в системі Міністерства соціальної політики України є Вінницький центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Промінь».

Управління соціального захисту населення Бершадської райдержадміністрації  повідомляє, що    30.01.2019      Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня.” Даною постановою передбачено порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня», яка надається для підтримки батьків (усиновлювачів),

За окремим дорученням Прем’єр міністра України О.Гончарука та з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері транспорту 02 березня 2020 року начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.Гаврилишиною та завідувачем сектору з питань праці та соціально-трудових відносин управління Т.Ющенко відвідано ТОВ

Районною робочою групою з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності в січні-лютому 2020 року проведено вивчення стану справ у 139 фізичних осіб підприємців, в ході яких виявлено 6 найманих працівників без оформлення належним чином трудових відносин.

В Комунальному закладі «Обласний комплексний  центр надання соціальних послуг» відкрита та функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія»:

  • по роботі з бездомними громадянами за номером 067 562 76 35, відповідальна особа Остапенко Наталя Сергіївна:
  • по роботі з особами, постраждалими від домашнього насильства за номером  067 382 87 45 відповідальна особа  Абрамюк Марина Павлівна.

З метою підтвердження правильності призначення житлової субсидії відділом  державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення (далі управління) відповідно до розпорядження Бершадської районної державної адміністрації № 17 від 24 січня 2020 «Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на лютий 2020 року», на підставі рішення начальника управління  № 414 про проведення перевірки від 26 лютого 2020 проведено моніторинг призначення житлової субсидії мешканців с.Велика Киріївка, які звернулися за  її призначенням у 2019.

 

Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни

  до 9 травня!

          Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» ветеранам війни передбачена виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги.

          Урядом 19 лютого 2020 року прийнято постанову №112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань».

         

Актуальним питанням у 2020 році залишається психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції(ООС).

Психологічна реабілітація учасників АТО/ООС організовуватиметься шляхом укладання тристороннього договору між управлінням соціального захисту населення,  суб’єктом надання послуг та учасником АТО/ООС. Учасник АТО/ООС відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності буде мати змогу обрати суб’єкта надання послуг із психологічної реабілітації із переліку таких суб’єктів, які надіслали на адресу управління свої пропозиції.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Державної служби України з питань праці  протягом 2019 року у суб’єктів господарювання  агропромислового комплексу  зареєстровано 80 випадків смертельного травматизму.

Розпочато реалізацію соціального проєкту «Ти можеш усе! Можливості безмежні» спрямованого на підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванню в IT-компанії.

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

      Як зазначив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський, оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн-режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  повідомляє, що  управлінням здійснюється призначення  та виплата житлової субсидії на оплату житлово – комунальних послуг в готівковій формі відповідно до  відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 року  № 807 «Про внесення змін та визнання такими,що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», даних ДФС та згідно поданих декларацій.  В жовтні 2019 року   здійснено розрахунок та призначено субсидію на опалювальний період  2019-2020.

З  метою запобігання  виробничого травматизму і виникнення аварій під час експлуатації  котельного обладнання управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що для обслуговування котлів роботодавець зобов'язаний призначати осіб, не молодших за 18 років, які пройшли медичний огляд та навчання з охорони праці відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НПАОП 0.00-4.12-05

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 № 883 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 р. №555» уточнено основні прогнозні макропоказники економічного та соціального розвитку України на 2020-2022 роки. Серед них індекс споживчих цін, який установлено на рівні 105,5% (у розрахунку грудня до грудня  попереднього року). Даний показник враховується при затвердженні вартості твердого палива та скрапленого газу при наданні пільг та субсидій населенню.

Категорії

Сторінка 1 із 15

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5