Кабінет Міністрів України   28 листопада 2018 року прийняв постанову № 996 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1751 і від 21 листопада 2013 р. № 917,» якою визначив порядок надання допомоги для осіб, які доглядають за хворими дітьми.

З метою попередження порушень законодавства про працю 7 грудня 2018 року інспектором  Управління Держпраці у Вінницькій області Поліщук Н.А. спільно з спеціалістами управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Ющенко Т.В. та Бойко С.Ф. проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців та працівників району щодо легалізації трудових відносин та детінізації заробітної плати. Під час інформування, спеціалістами звернуто увагу на негативні наслідки роботи без укладення трудового договору.

      На 36-му засіданні позачергової сесії обласної Ради, яке відбулося 4 грудня, депутати підтримали передбачені компенсаційні виплати за навчання дітям захисників та студентам-учасникам АТО протягом І та ІІ семестру 2017-2018 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації (незалежно від  форми власності).

Організація оздоровлення та відпочинку дітей регулюється Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», яким за кошти державного та місцевих бюджетів передбачено оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме:

Відповідно до Розпорядження голови районної державної адміністрації І.Стефанцова від 18.10.2018 №414 «Про проведення в Бершадському районі у 2018 році Всеукраїнського тижня права» управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 841«Про внесення змін до деяких постанов Кабінету  Міністрів України» з 1 жовтня 2018 року внесено ряд змін та доповнень до положення про надання житлових субсидій.

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.

Відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в України» особам з інвалідністю забезпечується право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом.

З метою удосконалення обліку осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 р. №117 в Україні запроваджено Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги далі – Реєстр).

      В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівниками управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації проведено тематичний захід «Шкідливі звички  та їх наслідки».  Учасниками заходу стали учні  5 класу Бершадської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. №1.

        Легкий доступ до алкоголю - це одна з причин, чому неповнолітні особи вживають алкогольні напої. Згідно українського законодавства, продаж неповнолітнім алкоголю є злочином, за яке повинна нестися відповідальність (штраф або втрата дозволу на продаж алкогольних товарів). Не зважаючи на це, продаж алкоголю неповнолітнім є загальноприсутнім явищем, а більшість людей залишаються лише тихими свідками таких порушень.

Шановні роботодавці! Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації попереджає, що з Нового року суттєво збільшуються штрафи за неправильне оформлення трудових відносин з найманими працівниками!

Уся світова спільнота 3 грудня відзначає Міжнародний день людей з  інвалідністю. На долю цих людей  випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Управління соціальної та молодіжної політики інформує: відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки,  затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, участі у міжнародних ознайомчих семінарах, конференціях, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 3 по 11 червня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Співпраця у сфері охорони здоров’я, освіти та культури» до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії й Угорщини.

Кожен громадянин України, як зазначено в Конституції України, має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Громадська організація «Соціально-активна спільнота» м. Вінниця за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації провели захід з розпису янгола на чашці у відділенні стаціонарного догляду в с. Маньківка. В заході взяли участь 6 слухачів Університету третього віку та 16 мешканців відділення. Всі учасники отримали масу задоволення від проведеного заходу.

       30 листопада в рамках Всеукраїнської  інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» управлінням соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації з метою формування здорового способу життя серед  дітей та молоді  у Бершадській ЗОШ І – ІІІ ст. №1 з учнями 5  класу ( класний керівник В.Рибак) проведено бесіду «Бути здоровим – це відповідальність перед собою!»

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що на підприємствах, організаціях та установах соціально-культурної сфери України в поточному році значно збільшився виробничий травматизм, так за 10 місяців 2018 року загинуло більше 30 працівників.

Важливо пам’ятати, що за внутрішньо переміщеними особами зберігаються усі права людини и громадянина, передбачені чинним законодавством. Переселенець може їх отримувати за місцем переселення, але для цього, разом із паспортом, він мусить мати довідку про взяття на облік.

В рамках Всеукраїнської акуції «16 днів проти насильства» управлінням соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації та Бершадської районної філії Вінницької ОЦЗ проведено тематичний семінар «Домашнє насильство: твоя безпека у твоїх руках!»  із безробітними, які перебувають на обліку.

28 листопада Кабінет Міністрів України прийняв постанову „Деякі питання призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми”.

  1. В умовах воєнного стану органи соціального захисту працюватимуть у штатному режимі та забезпечуватимуть безперебійне надання послуг населенню
  2. Дотримання вимог безпеки на робочих місцях
  3. На Бершадщині триває всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”
  4. До уваги отримувачів державних допомог
  5. Представники управління соціальної та молодіжної політики прийняли участь у підсумковому навчальному заході «Управління персоналом на державній службі».
  6. Про результати проведення конкурсу
  7. Відвідування Михайлівської сільської ради працівниками управління соціальної та молодіжної політики Бершадської РДА
  8. Я не продаю неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів!
  9. Що таке монетизація та як вона працюватиме?
  10. Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Сторінка 1 із 4

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6