Головним державним соціальним інспектором Бойко І.М. було проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу у Бирлівській сільській раді щодо монетизації субсидії та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, а також щодо правильності заповнення заяви та декларації житлової субсидії та складення актів обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.

          З метою матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, членам їх сімей та особам, які підписують контракт із Збройними Силами України в 2018 році, 16 сесією районної ради 7 скликання від 16.02.2018року затверджено районну програму соціально-матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та громадської організації              «Спілка учасників АТО Бершадського району» на 2017-2018 роки.

01 березня 2019 року змінюється порядок виплати житлових субсидій. Урядом 6 лютого 2019 року прийнято відповідну постанову, якою передбачено порядок виплати  таких субсидій. Монетизовану субсидію «живими грішми» зможуть отримати одержувачі, яким призначено субсидію на централізоване опалення,  опалення природним газом чи електрикою   на опалювальний сезон 2018-2019 року.

 

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації нагадує, що для запобігання нещасних випадків і аварій при використанні природного газу в побуті, необхідно пам’ятати і суворо дотримуватись правил безпечної експлуатації побутових газових приладів, постійно перевіряти тягу димових і вентиляційних каналів.

Приміщення, де встановлені газові прилади, повинні постійно провітрюватися, а кватирки або фрамуги вікон залишатися відчиненими.

 

Категорично забороняється:

 

-допускати до користування газовими приладами дітей дошкільного віку, осіб, що не контролюють свої дії, а також тих, хто не пройшов інструктаж і не знає правил їх безпечного використання;

Відділом державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики 14.02.2019  по погосподарських книгах  Війтівської сільської ради було здійснено звірку складу сім’ї  99 одержувачів житлових субсидій (39 що нараховані та виплачені в червні – грудні 2018 та 60, які подані в січні 2019 року), які зареєстровані та проживають на території села.

Питання домашнього насильства було актуальним завжди, адже  за статистичними даними до 70% українських жінок піддаються різним формам знущань та принижень. Цю жахливу статистику  намагається  виправити закон про криміналізацію домашнього насильства, що набув чинності 11 січня 2019 року.

30.01.2019      Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня.” Даною постановою передбачено порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня», яка надається для підтримки батьків (усиновлювачів), опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною до трьох років. Муніципальна няня — будь-яка фізична особа — підприємець / юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми, крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років. Відшкодування вартості послуги “муніципальна няня” є щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків (усиновлювачів), опікуну дитини до трьох років.

       13 лютого 2019 року  відділом сім’ї, молоді та оздоровлення  управління соціальної та молодіжної  політики райдержадміністрації і  Бершадською районноїю філією ОЦЗ  проведено тематичний семінар: «Торгівля людьми: державна допомога та захист» із безробітними, які перебувають на обліку.

Згідно ст. 10 Закону України «Про відпустки» щорічні основна та додаткові відпустки надаються працівникові з таким розрахунком, щоб вони були використані, як правило, до закінчення робочого року. Черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома всіх працівників. При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку.

Управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 №546 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки» схвалено основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки, в тому числі індекс споживчих цін (у розрахунку грудень до грудня попереднього року), який враховується при формуванні граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу.

     05 лютого 2019 року  укладено угоду про надання спортивних послуг між ГО «Спілка учасників АТО в Бершадському районі» в особі голови спілки Клітинського Олега Петровича та КО «Бершадська районна дитячо-юнацька спортивна школа Ровесник» в особі директора Струтинського Миколи Юрійовича. Юридичний супровід здійснювався  спеціалістом  управління соціальної та молодіжної політики Бершадської РДА.

Актуальним питанням у 2019 році залишається психологічна реабілітація учасників  антитерористичної операції чи операції об’єднаних сил.

7 лютого 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. У засіданні взяв участь заступник голови районної ради Сергій Пересунько.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2019  «Про внесення змін до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора»  удосконалено порядок діяльності державних соціальних інспекторів.

       Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської  молодіжної громадської організації "Серце до серця"

На Бершадщині проводиться інформаційно-розяснювальна робота з метою попередження випадків домашнього насильства. Працівники управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації проводять зустрічі, бесіди, засідання за круглим столом, розповсюджують соціальну рекламу для запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі.

         На засіданні Уряду 23 січня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України  від 17 червня 2015 р. № 423 і від 28 грудня 2016 р. № 1045 ”, якою:

Категорії

Сторінка 1 із 6

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3