18 червня 2019 року відбулася зустріч колективу управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації з народним депутатом України Миколою Кучером. Обговорювалися питання щодо змін в виборчому законодавстві, надання соціальних послуг населенню, децентралізації, розбудови інфраструктури, розвитку своїх територій та ін.

З  12  по 14 червня 2019 року вже третій рік поспіль в оздоровчому таборі «Казкова долина» с.Городище  Літинського  району  проходив Обласний фестиваль «Будь молодим-живи активно!», метою якого є  покращення рівня здоров'я молоді, популяризації і утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді. Учасників привітала директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА  Наталія Заболотна.

13 червня 2019 року Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА  спільно з громадською організацією «Інформаційно – просвітницький центр «ВІСЬ» для посадових осіб

13 червня 2019 року управлінням соціальної та молодіжної політики  спільно з Бершадською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості організовано  семінар – тренінг «Школа відповідального батьківства». Захід відбувся в рамках реалізації соціального проекту «Молодь на шляху до подружнього життя» Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  спільно з громадською організацією « Філософія Серця».

            Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  повідомляє, що   відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 №250 «Про затвердження Порядку призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям»

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації повідомляє, що статтею 21 Закону України «Про охорону праці» передбачено продовження строку дії дозволу на виконання робіт або на експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки.

        Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації доводить до відома, що відкрилась та функціонує комунальна установа «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень»

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. №1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі» з 1 травня

Вагітність  і народження дитини – це завжди радісна подія  для кожної сім’ї. З перших хвилин  перебування у пологовому будинку, перш за все, майбутні мами мають право на високу культуру медичного обслуговування.

З нагоди Дня захисту дітей у Подільському зоопарку  м. Вінниці 31 травня - 1 червня 2019 року відбулося обласне свято  «Дитинство – країна мрій» для дітей пільгових категорій.

Відділ державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики повідомляє, що громадяни, які подають заяву для отримання житлової субсидії іноді в декларації надають неповну або невірну інформацію, а саме

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  повідомляє, що  23.05.2019 управлінням було проведено перепризначення житлової субсидії на оплату житлово - комунальних послуг на неопалювальний період з 01.05.2019 по 30.09.2019. 

Відповідно до Положення про Міністерство соціальної політики України, Мінсоцполітики є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, у сфері діяльності якого є протидія усім формам дискримінації за ознакою статі.

          23 травня 2019 року в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області (ЦППК),  начальником Міжрегіонального управління - Костянтином Герасимюком, Наталією Кравченко – заступником директора ЦППК, а також працівниками Міжрегіонального управління, проведено «Круглий стіл» для працівників служб управління персоналом органів державної виконавчої влади Вінницької області.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації  повідомляє, що призначення субсидії проводиться відповідно до інформації, зазначеній в декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.  Для домогосподарств, які зареєстровані та проживають в багатоквартирних багатоповерхових будинках  та які для обігріву приміщення використовують 

Начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Ющенко Т.В. взяла участь у засіданні круглого столу, який відбувся 21 травня 2019 року в Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості. В семінарі приймали участь 12 роботодавців .

З першого жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова і безготівкова.

       Одягання вишиванки  у третій четвер травня стало гарним та приємним святом. Щороку, державні службовці управління соціальної та молодіжної політики  долучаються до цього патріотичного свята, адже вдягнувши національний одяг, ми вкотре доводимо, що любов до України живе у наших серцях. Не винятком став і нинішній рік.

14 – 15 травня 2019 року  у сімейному парку активного відпочинку «Дитяча планета» м. Вінниці з нагоди Міжнародного Дня сім’ї Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проведено обласне свято  «Моя сім’я – моя гордість».  

 

Категорії

Сторінка 1 із 10

Начальник управління

Гаврилишина Людмила Іванівна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Миколаєнка,25
Телефон: 
(04352) 21863,

(04352)24395, (04352)24203


E-mail: usmp_bershad@vin.gov.ua

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30