З метою матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та осіб, які підписують контракт із Збройними Силами України, 16 сесією районної ради 7 скликання від 16.02.2018року затверджено районну програму соціально-матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та громадської організації              «Спілка учасників АТО Бершадського району» на 2017-2018 роки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року №640 «Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців» сьогодні в управлінні соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної

        Сьогодні у м.Бершаді відбулась всесвітня щорічна акція з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми «Walk for Freedom/Хода за свободу» – мовчазна і мирна хода на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві.

       18 жовтня 2018 року з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у всіх областях України та 20 жовтня в м. Києві відбудеться всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” - мовчазна і мирна хода, яку організовують вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної держаної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади категорії «В»:

- головного спеціаліста-юрисконсульта управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації.

На Бершадщині відбулося друге заняття в Університеті третього віку. Другим курсом лекцій в Університеті є «Субсидія». Провела заняття начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціальної та молодіжної політики Козлова Н.А.

16 жовтня 2018  у м. Вінниці відбулась обласна конференція на тему: «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у Вінницькій області».   У заході взяли участь начальник відділу сім’ї, молоді та оздоровлення управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Віра Чорненька та педагог соціальний вищої категорії відділу соціальної роботи Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Янчук.

       З метою роз’яснення Постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 640 «Про затвердження типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців» в управлінні соціальної та молодіжної політики було проведено робочу нараду щодо термінів та перебігу оцінювання результатів службової діяльності державних службовців за 2018 рік.

У відділення стаціон6арного догляду територіального центру соціального обслуговування Бершадського району с. Маньківка директор Ревлюк О.В. сьогодні приїхав привітати 9 чоловік з числа підопічних зі святом Днем захисника України з подарунками та теплими словами поваги та вдячності.

10 жовтня Уряд на своєму засіданні ухвалив розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2023 року».

  1. 1. Чи зберігається субсидія  у працюючих пенсіонерів?

          Працюючі пенсіонери мають право на субсидію на основі пенсії і заробітної плати. Тим, хто перестав працювати, беруть до уваги розмір місячної пенсії за місяць, що передує зверненню за субсидією.

             На виконання Закону України „Про звернення громадян” управлінням соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації проводиться відповідна робота щодо розгляду звернень громадян та вирішення порушених у них питань.

почастішали питання щодо отримання субсидій.

       Зокрема, актуальне останнім часом питання  «Які доходи враховуються, а які ні для призначення житлової субсидії». Управління соціальної та молодіжної політики дає роз»яснення з даного питання:

        З  2007 року  18 жовтня за ініціативи  Європарламенту відзначається Європейський день  боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торговців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном. При цьому страждають усі країни – і країна походження, транзиту, і країна призначення.

Начальником відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Ющенко Т.В. взято участь у профінформаційному семінарі, який відбувся 9 жовтня 2018 року в  Бершадській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості. В семінарі приймали участь 23 безробітніх.

    Одноразова допомога матерям при народжені дитини.

 

     У вересні місяці на Бершадщині стартував пілотний проект із надання одноразової допомоги при народженні дитини – так званого «пакунка малюка», який надаватиметься  додатково до грошових виплат при народженні дитини .  

     Видача “пакунка малюка” здійснюватиметься під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

На виконання доручення голови облдержадміністрації про здійснення контролю за використанням коштів субвенції з державного бюджету місцевимбюджетами на надання пільг та житлових субсидій населенню   Бершадська  районна державна адміністрація повідомляє:

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 27 грудня 2011 р. №740 «Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснення поховання учасників бойових дій та інвалідів війни за рахунок субвенції з обласного бюджету» управління здійснює компенсаційні виплати особам, які здійснювали поховання інвалідів війни та учасників

Сторінка 1 із 2

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4