29 листопада в приміщені Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету відбулася одноденна інтенсив-школа зі сталого розвитку на тему: «Врахування цілей сталого розвитку при розробці регіональних програм соціально-економічного спрямування».

Цьогоріч продовжується реставрація та капітальний ремонт приміщення музею у с. Баланівка - пам’ятки архітектури місцевого значення ХVІІ-го століття задля збереження об’єкта інфраструктури культурно-історичної спадщини та залучення якомога більше відвідувачів.

На Бершадщині в рaмкaх проекту «Облаштування зони відпочинку  територіальної громади села Флорино » на території Флоринської сільської ради оновлено паркову зону відпочинку на березі річки Берладинка.

По вулицях Вишнева та Дорошенка, що у селі в с. Джулинка, встановлено сучасні світильники з ЛЭД-лампами. Роботи виконувалися відповідно до проекту-переможця 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад "Реконструкція вуличного освітлення

Ви живете в багатоповерхівці. Ви багато платите за опалення. В вашій квартирі холодно. А чи можна платити – менше, а жити – краще? Відповідь: так. Мешканці більш ніж тисячі українських багатоповерхівок створюють об’єднання співвласників багатоквартирних будинків  та проводять утеплення будинку.

Готуючись до чергового сезону полювання на диких копитних тварин та хутрових звірів мисливці перевіряють спорядження та мисливську зброю.  Дисциплінований мисливець дотримується цивілізованих правил, встановлених законом норм полювання і в першу чергу від процесу полювання намагається отримати незабутні враження а не лише здобич.

Метеорологічні умови останньої декади жовтня сформувались наступним чином. Середньодобова температура повітря склала +7,80 С за багаторічної норми – +5,30 С. Мінімальні її показники відмічено вранці 25 жовтня (+2,60 С), максимальні – 29 жовтня (+18,30 С).

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації №91 від 27 лютого 2017 року «Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель» структурні підрозділи райдержадміністрації та підвідомчі заклади впроваджують процедури електронних закупівель

Станом на 01 жовтня 2018 року в районі діє 2557 суб'єктів малого і середнього підприємництва, одиниць, з них 418 малих підприємств, 13 середніх підприємств та 2126 фізичних осіб підприємців.

Незважаючи на те, що у спортивній залі Бершадської загальноосвітньої школи №2 щорічно проводилися поточні та косметичні ремонти, це не давало бажаного ефекту, не сприяло створенню безпечних та комфортних умов для усіх учасників освітнього процесу.

  У Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №2 завершено реалізацію проекту-переможця 15 обласного конкурсу  «Тепло і затишок в спортивній залі - це перший крок до олімпійської медалі».

На території району продовжується реалізація комплексу заходів з підвищення рівня енергозбереження та енергоефективності в бюджетних закладах.

В рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння  у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики між Державним агентством  з енергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд.

  У с. Красносілка продовжується реконструкція та благоустрій території паркової зони, створення умов для відпочинку та проведення дозвілля  для мешканців та гостей села.

Бершадська районна державна адміністрація нагадує мешканцям району, що чинним природоохоронним законодавством заборонено спалювання опалого листя, залишків рослинності. 

Сільськогосподарські підприємства району зібрали зернових (в тому числі кукурудзи на зерно) на 28 тис. га, або 73 % до загальної площі.

У коморах вже маємо більш ніж 170 тис. тонн збіжжя, середня урожайність 62 ц/га.

Станом на 01.10.2018 року в районі тваринництвом займається 13 сільськогосподарських підприємств, з яких в семи утримується 3839 гол. ВРХ, три займаються свинарством (12732 гол.), одне господарство вирощує птицю (702,3 тис.гол.), два підприємства розводять 282 гол. овець.

Головною метою кооперативного руху  є підвищення  ефективності сільськогосподарської діяльності, поліпшення умов розширеного відтворення в аграрному секторі економіки та покращення рівня життя сільського населення

Сторінка 1 із 2

Заступник начальника управління

Корнелюк Сергій Михайлович

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України, 22
Телефон: 
(04352) 23885, 23832


E-mail: uaper_bershad@vin.gov.ua

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6