Результат пошуку зображень за запитом "20 квітня – День довкілля!"

      На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля», прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 11 лютого 2019 року №36 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Бершадського району».  Управління агропромислового та економічного розвитку нагадує про необхідність проведення у квітні-травні 2019 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» .

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу та територіальні громади району взяти участь у презентації-ярмарку "Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями".

Мінрегіон оголошує початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Державна фінансова підтримка розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств,

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Валерія Коровія від 17 квітня 2018 року № 315 «Про затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» в рамках Плану дій з реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва

Станом на 01  квітня 2019 року в Бершадському районі тваринництвом займається  14 сільськогосподарських (фермерських) підприємств, в яких утримується 3408 голів ВРХ, 9751 голів свиней, 371 овець та 696 тис. голів птиці.

Пов’язане зображення

  Шановні власники великої рогатої худоби (ВРХ) Бершадська районна державна адміністрація  інформує Вас про те, що на державному рівні діє спеціальна бюджетна дотація за вирощення молодняку ВРХ, якою Ви можете скористатися.

 

Сонячна енергія завдяки фотосинтезу акумулюється в біомасі рослин, що використовуються, як продукти харчування, корми для  тварин, технологічна сировина, будівельні матеріали або паливо.

З метою збереження середовища і умов відтворення водних біоресурсів управлінням Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області видано наказ від 14.03.2019 рік № 19-О «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об’єктах Вінницької

Бершадський район активно прийняв участь у 16 обласному конкурсі розвитку територіальних громад. Міською, районною, сільськими радами та  об'єднаними територіальними громадами підготовлено та подано на розгляд Конкурсної ради 57 проектних пропозицій. Запропоновані проекти відповідають цілям та завданням

Бершадська районна державна адміністрація як організатор оголошує про проведення     03 травня 2019 року конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі  території Бершадського району Вінницької області(внутрішньорайонні маршрути) (див. таб.)

 

15  березня  спеціалістами управління  агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації проведено нараду-семінар із представниками сільських (міської,ОТГ) рад  щодо виплати дотацій за молодняк великої рогатої худоби фізичним особам.

З метою поліпшення санітарного та естетичного стану територій населених пунктів району після зимового періоду експлуатації , покращення благоустрою та

Результат пошуку зображень за запитом "Стартапи"

               Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про  затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)»  та  в рамках

Пов’язане зображення

Дорогі жінки! Прийміть щирі вітання з Міжнародним жіночим днем! Нехай весна завжди цвіте в ваших серцях! Нехай очі іскряться від щастя, немов весняний веселий струмок! І з кожним днем Розквітайте, немов перші весняні проліски! Ніжності вам і жіночності! Здоров’я і натхненності! Незабутніх миттєвостей в житті! Нехай Любов наповнюе ваші серця! Чарівності Вам кожної миті, кожної хвилини, кожного  дня !!!

 

Колектив «Управління агропромислового та

економічного розвитку райдержадміністрації»

З метою залучення додаткових коштів на соціально-економічний розвиток територій та виконання заходів Програми розвитку  територіальних громад Бершадського району на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року, територіальні громади району активно прийняли участь у 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

 З метою популяризації органічного виробництва як одного з пріоритетних напрямків агропромислового розвитку у районі,  22 лютого в управлінні агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації пройшов семінар для сільгосптоваровиробників з питань органічного землеробства.

Результат пошуку зображень за запитом "ПАТ «Аграрний фонд»"

        ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію з реалізації мінеральних добрив вітчизняного виробництва. У рамках програми підтримки сільгоспвиробників можна не лише придбати, а й обміняти за вигідними цінами продовольчу пшеницю, кукурудзу.

  1. Реєстрація сільгоспвиробників в єдиному державному реєстрі як крок до підвищення довіри між державою та аграрним сектором
  2. На Бершадщині відбулася семінар-нарада з обговорення питань попередження та ліквідації хвороб і отруєння бджіл
  3. Презентовано план розвитку агропромислового комплексу Бершадського району на 2019 рік
  4. Розвиток малого і середнього підприємництва є складовою соціально-економічного розвитку Бершадщини
  5. МОНІТОРИНГ ГРАНТОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ АКТУАЛЬНИХ ДЛЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 13.02.2019
  6. Стартувала щорічна операція "Первоцвіт-2019"
  7. Тепловізійне обстеження як інструмент енергоаудиту
  8. Ранні агротехнічні роботи – запорука високого урожаю
  9. До уваги органів місцевого самоврядування, громадських організацій та підприємств Бершадського району
  10. Моніторинг актуальних грантових пропозицій станом на 04.02.2019 р.

Сторінка 1 із 4

Заступник начальника управління

Корнелюк Сергій Михайлович

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України, 22
Телефон: 
(04352) 23885, 23832


E-mail: uaper_bershad@vin.gov.ua

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5