Результат пошуку зображень за запитом "ПАТ «Аграрний фонд»"

        ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію з реалізації мінеральних добрив вітчизняного виробництва. У рамках програми підтримки сільгоспвиробників можна не лише придбати, а й обміняти за вигідними цінами продовольчу пшеницю, кукурудзу.

Результат пошуку зображень за запитом "http//farmer.agrianalytica.com/register_reg."

    З метою ефективного використання бюджетних коштів, досягнення балансу в фінансуванні програм підтримки та стійкому соціально-економічному розвитку села, підвищення конкурентоспроможності виробників аграрної продукції, розширення товарної структури експорту й утвердження України на світових ринках продовольства – Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено законопроект «Про внесення змін до Закону «Про державну підтримку сільського господарства України».

Питання попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл обговорено на семінар-нараді, яка відбулася 21 лютого 2019 року в райдержадміністрації.

Бершадської райдержадміністрації в Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації презентовано план розвитку агропромислового комплексу району на 2019 рік

Малий та середній бізнес, як самостійний елемент ринкової економіки, істотно впливає на структуру перебудови у економіці Бершадського району, робить вагомий внесок у збільшення обсягів виробництва, роздрібного товарообороту та послуг населенню.

Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації звертає увагу на те, що Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області проводиться щорічна операція "Первоцвіт-2019".

 Із кожним роком питання споживання й економії енергоресурсів стає все гострішим. Строк проведення комплексного енергоаудиту триває від одного до трьох місяців, а його ринкова вартість становить понад 12 тис. грн.

Запрошуємо органи місцевого самоврядування, громадські організації та підприємства району прийняти участь у зимовій сесії 2019 Start-up Програми державно-приватного партнерства в Україні (Habitat PPP's in Ukraine) за нарямком «Розвиток місцевої інфраструктури та ЖКГ».

Результат пошуку зображень за запитом "Семінар"

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1437-р, та Меморандуму про співпрацю від 14.05.2018 р. Центром професійних бухгалтерів України (Метелиця В.М.) організовує навчальні семінари серед аграрних підприємств.

Для керівників, бухгалтерів, кадровиків та юристів аграрного сектору підготовлено семінар на тему: «2019 рік: бюджетно-податкові зміни, актуально про працю та розрахунково-касові операції».

17 січня, під час засідання виконавчого комітету Війтівської сільської ради, відбулося обговорення Плану перспективного розвитку території на 2019 – 2021 роки. У засіданні взяв участь заступник начальника  управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Сергій Корнелюк.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації № 91 від 27 лютого 2017 року « Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель» структурні підрозділи райдержадміністрації та підвідомчі заклади впроваджують процедури електронних закупівель

Оренда водних об’єктів є одним із джерел наповнення місцевого бюджету, а правильно оформлені документи захищають права як орендарів, так і територіальної громади.

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віремо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком !

 

Колектив «Управління агропромислового та

економічного розвитку райдержадміністрації»

20 грудня, під час засідання виконавчого комітету Сумівської сільської ради відбулося обговорення Плану перспективного розвитку території на 2019 – 2021 роки. У засіданні взяв участь заступник начальника  управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Сергій Корнелюк.

Сторінка 1 із 3

Заступник начальника управління

Корнелюк Сергій Михайлович

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України, 22
Телефон: 
(04352) 23885, 23832


E-mail: uaper_bershad@vin.gov.ua

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3