Іван Стефанцов: Ми зробимо все можливе щоб діти позбавлені батьківського піклування відчували турботу та увагу з боку районної та міської влади і росли здоровими і щасливими

    З нагоди Міжнародного дня захисту дітей  усі дорослі намагаються зробити щасливими маленьких громадян і особливу увагу приділити тим, хто з яких-небудь причин залишився без опіки рідних і близьких.  Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака у День захисту дітей  привітали дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 

 Вітаючи малят та прийомних батьків,  керівники району побажали здоров’я , благополуччя, щасливого дитинства та подякували прийомним батькам та батькам дитячих будинків сімейного типу за доброту, жертовність, любов, яку вони дарують дітям.

   «Бажаю вам здійснення мрій, успіхів у навчанні, міцного здоров’я і щоб доля завжди була до вас прихильною. Ви - майбутнє нашої держави, тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України. А ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб діти позбавлені батьківського піклування відчували турботу та увагу з боку районної та міської влади і росли здоровими і щасливими» - зазначив у своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Іван Стефанцов.

   З нагоди свята діти –сироти та діти позбавлені батьківського піклування отримали в дарунок від народного депутата України Миколи  Кучера солодкі подарунки та побажання : «Мій маленький друже, хочу побажати, щоб ти мріяв. Мріяв сміливо та без кордонів, бо я впевнений, що твої надії та сподівання обов'язково збудіться. І пам'ятай, ти — найцінніший скарб на землі!»


   Міжнародний день захисту дітей - це  веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Начальник служби

Гронська Олена Андріївна

 

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України, 22
Телефон: 
(04352) 21258


E-mail:
ssd_bershad@vin.gov.ua

 

 

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1