Вчора, 20 лютого, Ірина Пустовіт, завідувач сектору з опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування служби у справах дітей Бершадської райдержадміністрації, взяла участь у нараді апарату, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, під час якої прозвітувала щодо проведеної роботи за результатами перевірки апарату райдержадміністрації стилю, форм і методів роботи у службі у справах дітей Бершадської райдержадміністрації за 2017 рік та І квартал 2018 року апаратом райдержадміністрації.

    Попередження соціального сирітства та збереження сім’ї як найкращого способу захисту прав дитини, зменшення кількості дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, до загальної кількості дитячого населення області - пріоритетні завдання, які реалізовує служба у справах дітей Бершадської райдержадміністрації.

   11 січня відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Бершадській райдержадміністрації. Комісія розглянула сім питань. Зокрема, відповідно до чинного законодавства прийнято рішення про надання особі статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, що передбачено п.3 Порядку надання відповідного статусу, затвердженого Постановою Кабінетом Міністрів України від 05.04.2017 №268.

   Сьогодні, 10 січня, з привітаннями та історичною виставою «Різдво» завітали вихованці дитячого будинку сімейного типу Людмили і Віталія Стьопіних з с.Шляхова та діти з сім’ї опікуна Дем’яна Браткова з с.Джулинка.

   

     В повсякденних турботах про дітей не випадає з поля зору влади можливість подарувати дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, радість. Передноворічні та різдвяні свята - це найулюбленіша пора дітвори.  Очікування подарунків, прикрашена ялинка, атмосфера любові та загадування найзаповітніших бажань сповнюють дитячі серця надією  на щасливе майбутнє.

Відповідно до Закону України “Про охорону дитинства” та постанови Уряду “Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів” від 5 квітня 2017 року № 268.

Звертаємо увагу, що БФ “Право на захист” не вважає даний порядок таким, що цілком відповідає законодавству України, та бере участь в робочій групі, утвореній Міністерством соціальної політики України, для його вдосконалення.

28 серпня 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту прав дітей на належне утримання».

  У зв’язку з настанням холодів та нового опалювального сезону, часу, коли розпочинається інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.

Cлужбою у справах дітей за погодженням першого заступника голови Бершадської райдержадміністрації  Володимира Ольшевського 08 листопада 2018 року організовано позачергове  засідання Комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні, окрім членів комісії були присутні сільський голова Григорій Вербецький  та соціальний працівник Тетяна Блащенко Маньківської сільської ради.

Кожна дитина потребує піклування, сімейного затишку, належного ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. З метою соціально-правового  захисту  дітей, 30 жовтня службою у справах дітей райдержадміністрації, під головуванням заступника голови комісії, першого заступника голови Бершадської райдержадміністрації Володимира Ольшевського було організовано чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Відповідно до статті 53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту», з метою надання дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності службою у справах дітей Бершадської райдержадміністрації прийнято участь у «Всеукраїнському профілактичному заході «Урок».

23 жовтня 2018 року на виконання «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016 - 2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад» та наказів Мінсоцполітики від 20.07.2018 року № 1051 та від 14.06.2018 року № 890 у Бершадському районі відбувся семінар-навчання  з питань захисту прав дітей . Захід організовано службою у справах дітей Вінницької облдержадміністрації.

ІНФОРМАЦІЯ
про наявність вакантних посад державних службовців
в службі у справах дітей Бершадської райдержадміністрації станом на 19 жовтня 2018

Назва органу, установи

Вакансія

Тривалість збереження

Служба у справах дітей

-

-

 

Сторінка 1 із 2

Начальник служби

Гронська Олена Андріївна

 

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України, 22
Телефон: 
(04352) 21258


E-mail:
ssd_bershad@vin.gov.ua

 

 

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3