Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується підвищення температури до нормальних значень для цього періоду без істотних опадів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується підвищення температурного режиму,  без опадів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується зниження температури повітря, переважно без опадів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується коливання температури в ночі до заморозків, переважно без опадів.

Метеорологічна обстановка:   На Вінниччині утримуватиметься холодна, без опадів погода. На початку періоду посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується пониження температурного режиму, опади у вигляді дощу та мокрого снігу.

З настанням теплої пори року збільшується ризик харчових отруєнь внаслідок порушення технології приготування їжі та її зберігання, захворювання кишковими інфекціями.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується поступове зниження температурного режиму (з нічними заморозками). На початку періоду дощ,  посилення вітру.

 Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий від норми. В окремі дні не виключений дощ.  11 березня вночі та вранці туман, вдень посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим набагато вищий норми.  Часом невеликі опади. Місцями утворення туману.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим значно вищий від норми.  В окремі дні дощитиме.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий норми.       Подекуди невеликі опади, 28 лютого посилення вітру 15-20 м/с (перший рівень небезпечності - жовтий). 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується температурний режим вищий норми.  Часом невеликі опади. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим для цієї пори року набагато вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується підвищення температури повітря. На початку періоду опади у вигляді дощу та мокрого снігу, посилення вітру. На дорогах місцями утримається ожеледиця (1-й рівень небезпечності  - жовтий).

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький до норми, в кінці періоду підвищення температури. Істотних опадів не прогнозується.  На дорогах місцями слизько.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується зниження температури повітря. 06-07 лютого (у звязку з переміщенням активного циклону з південного заходу) зберігатимуться складні погодні умови:  сніг, пориви вітру, хуртовини, на дорогах слизько (1-й рівень небезпечності  - жовтий). В кінці періоду припинення опадів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині 05-06 лютого, у зв’язку з переміщенням активного циклону з південного заходу, очікується ускладнення погодних умов: 5–го  помірний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, 6-го сніг, утворення снігового покриву 10-15 см, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця. Ускладнення погодних умов відповідає 1-му рівню небезпечності (жовтому).

Сторінка 1 із 10

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3