Метеорологічна обстановка:  На території області температурний режим для цієї пори року залишатиметься вищим за норму.  Опадів не прогнозується.  Вночі та вранці утворення туманів. 

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим значно вищий норми. Опадів не прогнозується.  Вночі та вранці туман. 

Метеорологічна обстановка:  На території області прогнозується підвищення температури повітря.  Істотні опади малоймовірні.

 Картинки по запросу Не паліть опале листя та бадилля – це шкодить довкіллю!

Внаслідок спалювання опалого листа та бадилля забруднення повітря набагато сильніше, ніж від промислових викидів та викидів автомобільного транспорту.

Метеорологічна обстановка:  Вночі дев’ятого жовтня по Вінницькій області очікуються сильні заморозки у повітрі 0…5 (II рівень небезпечності, помаранчевий).  Температурний режим поступово підвищиться. Місцями дощитиме.

Метеорологічна обстановка:  На території області поступове зниження температурного режиму.  Місцями дощитиме. В кінці періоду у повітрі нічні заморозки.

 Метеорологічна обстановка: На території області температурний режим поступово знизиться.  В окремі дні дощитиме, на початку періоду шквали.

Картинки по запросу "Туман – будьте обережні"

 Сектор з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації попереджує: «Будьте обережні! Туман!»

Метеорологічна обстановка:  На території області температурний режим нижчий норми.  Дощитиме. Вночі та вранці утворення туману.

Метеорологічна обстановка: На території області температурний режим для цієї пори року дещо нижчий норми.  В окремі дні дощитиме. 26 вересня місцями не виключена грозова діяльність.

 Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься. 21.09 на поверхні грунту очікуються нічні заморозки.  Істотних опадів не прогнозується.

Метеорологічна обстановка: На території області очікується температурний режим близький та дещо нищій норми. Місцями  дощитиме.

Метеорологічна обстановка: На території області температурний режим дещо знизиться але залишиться вищим норми, без істотних опадів.

Метеорологічна обстановка: На території збережеться утримається температурний режим вищий норми без істотних опадів.

Метеорологічна обстановка:  На території області очікується температурний режим в межах норми.  Істотних опадів не прогнозується. 

Метеорологічна обстановка:   На Вінниччині очікується зниження температурногорежиму, місцями пройдуть дощі з грозами, місцями шквалисте посилення вітру.

Метеорологічна обстановка:  На території області температурний режим поступово підвищуватиметься.  Істотних опадів не прогнозується.  

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині утримається надзвичайно жарка погода з короткочасними дощами, окремими грозами, шквалами, градом.

Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині температурний режим вищий за норму.  Прогнозується погода без опадів, лише 09 серпня місцями короткочасний дощ, окремі грози.

 Картинки по запросу Очікується погіршення погодних умов!

За повідомленням Гідрометеоцентру  України в день 8 серпня по Вінницькій області очікується погіршення погодних умов у вигляді шквалистого вітру 15-20 м/с та подекуди град. Рівень небезпечності «жовтий».

Сторінка 1 із 8

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3