Вогнегасник є основним і найпоширенішим протипожежним засобом. За правилами безпеки, вогнегасники повинні знаходитися в кожному місці масового скупчення людей – державні та приватні організації, заклади громадського харчування, клуби, кінотеатри і т. д. загалом, в будь-якому місці, де є хоча б мінімальна можливість виникнення пожежі, необхідно передбачити наявність вогнегасника. 

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія від 28 листопада 2018 року №912 «Про утворення штабу оборони для координації дій Збройних Сил України, Національної гвардії України, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану», на Вінниччині створено контактний центр Штабу, розташований у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

   Розпорядження № 912 голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій підписав 28 листопада 2018 року. Відповідно до розпорядження утворено штаб оборони для координації дій Збройних Сил України, Національної гвардії України, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану.

         З метою підвищення рівня захисту цивільного населення області від непередбачуваних надзвичайних ситуацій і попередження можливих людських втрат Департамент надає навчально-інформаційні матеріали (пам'ятки) щодо поведінки населення в умовах надзвичайних ситуацій.

 Якщо  ви  знаходитесь  в  приміщенні: почувши сигнал «Увага всім!», увімкніть радіо, телевізор;

  • уважно слухайте інформацію про обстановку, ре-комендації про порядок дій у даній НС;
  • не користуйтеся без потреби телефоном, щоб не пропустити важливі повідомлення;
  • зберігайте спокій, уникайте паніки, при необхідності надайте допомогу інвалідам, дітям, людям похилого віку;                       
  • зачиніть вікна та відійдіть від них подалі;
  • вимкніть електропостачання та газопостачання;
  • зберіть документи, одяг, необхідні  речі,  медика-менти, продукти харчування, питну воду;
  • перейдіть у безпечне місце, увімкніть приймач , щоб прослухати інформацію щодо подальшого  порядку дій.

Якщо  лихо  застало  вас  на  вулиці:

  • почувши сигнал «Увага всім!», прямуйте до найближчої установи чи закладу, де є радіо, телевізор;
  • уважно прослухайте інформацію про обстановку та рекомендації про порядок дій у даній НС;
  • зберігайте спокій, уникайте паніки, дійте, відповідно до отриманих рекомендацій.

4-5 грудня у Вінницькій області буде проводитись штабне тренування органів цивільного захисту.

Просимо зберігати спокій.

28 листопада з 13:55 до 15:00 у Вінниці та Вінницькій області буде проводитись технічна перевірка системи оповіщення з включенням електросирен сигнал («Увага всім»). Прохання до вінничан зберігати спокій та займатись повсякденними справами.

Картинки по запросу погіршення погодних умов

Внаслідок активного циклону очікується ускладнення погодних умов. Бершадська райдержадміністрація просить обережно пересуватися і не залишати автомобілі під деревами, можливе падіння гілок.

 Картинки по запросу погодні умови

Метеорологічна обстановка:  Внаслідок впливу активного циклону вдень 26-27 листопада по області очікуються складні погодні умови: сніг та мокрий сніг, місцями сильний (приріст снігового покриву 5-10 см), налипання мокрого снігу, ожеледь,  на дорогах ожеледиця. 27 листопада посилення вітру. З 28 листопада суттєве зниження температури повітря.

Похожее изображение

Перший лід гарний тим, що він завжди, по­переджуючи, тріщить і  застерігає надто необачних людей, що перейшли невидиму ме­жу дозволеного між міцною та тонкою кригою. Можна з упевненістю сказати, що всі випадки «купання» на початку зими - це результат не­розсудливої поведінки людей, які не знають або зневажають елементарні  правила поведінки на льоду.

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології  26-27 листопада по Вінницькій області очікується складні погодні умови: мокрий сніг, місцями сильний сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь. на дорогах ожеледиця. 27 листопада місцями пориви вітру 15-20 м/с.

Сторінка 1 із 2

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6