Метеорологічна обстановка: На Вінниччині збережеться прохолодна погода з нічними заморозками на поверхні ґрунту, часом невеликий дощ.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим нижче норми, часом дощ, в кінці періоду заморозки на поверхні грунту.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький до норми. Часом випадання короткочасних дощів.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині збережеться температурний режим вище норми. Впродовж періоду очікуються невеликі опади.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується температурний режим близько норми та дещо нижче. В кінці періоду невеликі опади.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині збережеться температурний режим вище норми з нічними заморозками. Опадів не очікується.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині збережеться прохолодна погода з температурним режимом нижче норми.  В окремі дні місцями туман.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині збережеться температурний режим близький та дещо вище норми. Впродовж періоду незначні опади у вигляді дощу, місцями з мокрим снігом.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький до норми.  В окремі дні посилення вітру та незначні опади.

Метеорологічна обстановка: По області температурний режим вищий норми.   На початку періоду місцями дощ.  Вночі та вранці місцями туман.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим близький норми.  Часом невеликі опади, місцями посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується температурний режим вищий норми. 12 березня невеликі опади.

 

Відповідно до попередження Вінницького обласного центру з гідрометеорології про стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності по Вінницькій області №7/1/- до кінця дня 11 березня 2019 року очікуються пориви північно-західного вітру 25-28 м/с (2 рівень небезпечності).  

 
 

 

05 березня 2019 року в Бершадській райдержадміністрації відбулась нараду з сільськими головами, головами ОТГ та відповідальними за військовий облік працівниками сільських рад, за участі завідувача сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації Олександра Письменюка, т.в.о. заступника військового комісара, начальник відділення комплектування Бершадського райвійськкомату, майор Андрія Макарчука та провідного спеціаліста командування Бершадського райвійськкомату Валентини Ситник, щодо проведення весняного призову 2019 року.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим вищий норми. Місцями дощитиме, посилення вітру (І рівень небезпечності, жовтий). 

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині  очікується температурний режим вищий норми. Істотних опадів не прогнозується.  Часом посилення вітру.

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим коливатиметься.  Місцями невеликі опади, часом посилення вітру.

Сторінка 1 із 5

Завідувач сектору

Письменюк Олександр Петрович

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,22
Телефон: 
(04352) 21272


E-mail: 
cz_bershad@vin.gov.ua

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5