14.04.2015 року відбулось засідання Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2015 році.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

1. Розгляд матеріалів виконання конкурсних завдань та підведення підсумків Конкурсу і визначення переможців та лауреатів Конкурсу.

2. Про організацію направлення документів до оргкомітету ІІ туру Конкурсу.

 

3. Про організацію відзначення учасників та переможців Конкурсу, висвітлення в засобах масової інформації.

Конкурс проведено в три етапи:

1 етап конкурсу – проведення комплексного тестування учасників Конкурсу на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця;

2 етап конкурсу – практичне завдання щодо складання ділового документу;

3 етап конкурсу – практичне та тестові завдання щодо володіння персональним комп’ютером.

У конкурсі в номінації «Кращий керівник» приймали участь Гронська О.А. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації; Зарічанська С.В. – начальник відділу організаційно-кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації; Лєбєдєва Л.Г. – начальник відділу економічного аналізу, фінансового забезпечення та соціально-економічного розвитку АПК управління агропромислового розвитку райдержадміністрації; Бевзенко В.В. – заступник начальника фінансово-господарського відділу фінансового управління райдержадміністрації.

Враховуючи результати оцінювання проведеного комплексного тестування, на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця, практичного завдання щодо складання ділового документу, практичного завдання щодо володіння персональним комп’ютером визнано переможцем конкурсу «Кращий державний службовець» райдержадміністрації в номінації «Кращий керівник» Бевзенко Вікторію Володимирівну – заступника начальника фінансово-господарського відділу фінансового управління райдержадміністрації.

Лауреатом конкурсу визнано Зарічанську Світлану Володимирівну – начальника відділу організаційно-кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації.

Дане рішення прийнято одноголосно.

У конкурсі в номінації «Кращий спеціаліст» приймали участь Ільницька С.В. – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації; Тартачна О.М. – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації; Семчук Б.С. – головний спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації; Тиворська Т.П. – головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації; Андрущенко С.В. – головний спеціаліст відділу економічного аналізу, фінансового забезпечення та соціально-економічного розвитку АПК управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Враховуючи результати оцінювання проведеного комплексного тестування, на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця, практичного завдання щодо складання ділового документу, практичного завдання щодо володіння персональним комп’ютером: визнано переможцем конкурсу «Кращий державний службовець» райдержадміністрації в номінації «Кращий спеціаліст» Тартачну Оксану Михайлівну – головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації. Лауреатом конкурсу визнано Семчука Бориса Сергійовича – головного спеціаліста відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Ухвалили: направити до оргкомітету ІІ туру Конкурсу документи переможців І туру конкурсу «Кращий державний службовець» райдержадміністрації: - в номінації «Кращий керівник» Бевзенко В.В. – заступника начальника фінансово-господарського відділу фінансового управління райдержадміністрації; - в номінації «Кращий спеціаліст» Семчука Б.С. – головного спеціаліста відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Ухвалили: 1. Відзначити переможців, лауреатів та учасників Конкурсу під час відзначення «Дня державної служби».

2. Результати Конкурсу висвітлити на сайті райдержадміністрації та в ЗМІ.

Голова Організаційного комітету Ольшевський В.Е.

Члени Організаційного комітету: Олійник О.В., Дзюбенко Л.І., Зеленецька Т.П., Руденко Р.В.

07.04.2015 року в залі засідань райдержадміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2015 році.

Голова Оргкомітету конкурсу Ольшевський В.Е. перед початком іспиту ознайомив учасників з розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.02.2015 року №80 «Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», порядком проведення конкурсу та нормативними документами з проведення конкурсу, а також привітав учасників та побажав успіху.

 

Конкурс проведено в три етапи:

1 етап конкурсу – проведення комплексного тестування учасників Конкурсу на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця;

2 етап конкурсу – практичне завдання щодо складання ділового документу;

3 етап конкурсу – практичне та тестові завдання щодо володіння персональним комп’ютером.

У конкурсі в номінації «Кращий керівник» приймали участь Гронська Олена Андріївна – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації; Зарічанська Світлана Володимирівна – начальник відділу організаційно-кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації та Лєбєдєва Любов Григорівна – начальник відділу економічного аналізу, фінансового забезпечення та соціально-економічного розвитку АПК управління агропромислового розвитку райдержадміністрації; Бевзенко Вікторія Володимирівна – заступник начальника фінансово-господарського відділу фінансового управління райдержадміністрації.

У конкурсі в номінації «Кращий спеціаліст» приймали участь Ільницька Світлана Володимирівна – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації; Тартачна Оксана Михайлівна – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації; Семчук Борис Сергійович – головний спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації; Тиворська Тетяна Павлівна – головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації; Андрущенко Світлана Володимирівна – головний спеціаліст відділу економічного аналізу, фінансового забезпечення та соціально-економічного розвитку АПК управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Відділ організаційно-кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації

20 березня 2015 року проведено чергове засідання Оргкомітету конкурсу "Кращий державний службовець", на якому голова Оргкомітету затвердив "завдання" для проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Також на даному засіданні було визначено дату проведення конкурсу - 07.04.2015 року.

16 березня 2015 року відбулось друге засідання Оргкомітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2015 році.

Розглянули такі питання:

 

1. Про пропозиції щодо морального та матеріального стимулювання учасників Конкурсу.
2. Розгляд документів, поданих претендентами щодо їх участі в Конкурсі.
По першому питанню Вирішили:
- за результатами конкурсу та до Дня державної служби провести нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації;
- переможців конкурсу зараховувати до кадрового резерву на вищі посади державних службовців районної державної адміністрації;
- внести пропозиції керівникам структурних підрозділів, у яких працюють переможці, щодо дострокового присвоєння переможцям конкурсу чергових рангів державного службовця відповідно до законодавства;
- зарахувати учасникам конкурсу, які пройшли всі три етапи І туру Конкурсу участь у Конкурсі, як підвищення кваліфікації (відповідно до п. 8 постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1997 р. № 167 «Про затвердження Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і Положення про єдиний порядок підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівників державних підприємств, установ і організацій» з відповідним записом в особовій справі Ф П-2 ДС (розділ 8);
- рекомендувати голові райкому профспілки працівників державних установ Гресько Т.М., головам профспілкових організацій розглянути на своїх засіданнях питання щодо відзначення учасників конкурсу пам’ятними подарунками чи грошовими винагородами.
По другому питанню Олійник О.В. поінформувала всіх присутніх про учасників конкурсу згідно поданих заяв та документів. Організаційним комітетом одноголосно вирішено: допустити до участі в конкурсі 9 учасників, згідно поданих пакетів документів.

Відповідно до розпорядження голови Бершадської райдержадміністрації від 25 лютого 2015 року № 80 «Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу « Кращий державний службовець» у 2015 році у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Бершадській райдержадміністрації оголошено конкурс. Цьогоріч для його проведення було утворено 2 організаційних комітети: в районній державній адміністрації та в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які займають посади II – VII категорій і мають стаж державної служби: для номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як п'ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки; для номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки. Переможці будуть приймати участь у ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який проходитиме у місті Вінниця.

27.02.2015 року головою Оргкомітету Ольшевським В.Е. проведено перше засідання Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2015 році.

Вирішували ряд питань, а саме:

 

1. Розгляд та вивчення нормативних документів з питань організації та проведення конкурсу "Кращий державний службовець" у 2015 році.

2. Про затвердження плану проведення засідань Організаційного комітету, відповідно до Плану заходів затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.02.2015 року №80.

3. Розподіл обов’язків між головою, заступником, секретарем та членами Оргкомітету.

З першим питанням виступив Ольшевський В.Е., який ознайомив присутніх із такими нормативними документами з питань організації та проведення конкурсу "Кращий державний службовець" у 2015 році:

- Постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець»;

- Наказом Національного агентства України з питань Державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»;

- Розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.02.2015 року №80 «Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" ».

Другим питанням вирішили затвердити план проведення засідань Оргкомітету.

Третім питанням розподілили обов’язки між членами Оргкомітету.