Валентин Русначенко: На часі підготовка закладів освіти до нового навчального року у безпечних для здоров’я умовах

Голова райдержадміністрації Валентин Русначенко,  10 серпня   2020 року в режимі відеоконференції, провів чергове засідання районного оперативного штабу з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

     Як поінформували керівники закладів охорони здоров’я, на сьогодні поширеність коронавірусної інфекції  в районі дещо знизилась, одужали 43 особи, лікується в стаціонарі 5 осіб, лікується амбулаторно під наглядом сімейних лікарів 43 особм. Турбує тенденція до зростання  загальної захворюваності на негоспітальну пневмонію, на даний час в ОЛІЛ лікується 19 осіб із даним діагнозом. Бершадським міжрайонним управлінням   Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області проведено 125 моніторингових обстежень  об’єктів торгівлі, громадського харчування, освіти. Відповідно до повноважень, складено 4  адміністративних протоколів за порушення Статті 42. Кодексу України про адміністративні правопорушення  (Стаття 42. Порушення санітарних норм.  Порушення санітарних норм - тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.)

  Як зазначив  Валентин Русначенко, на часі організація підготовки до нового навчального року в безпечних умовах.

За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Тартачної  проводиться підготовка загальноосвітніх закладів до початку навчального року, придбано безконтактні термометри, деззасоби, захисні щитки для працівників шкільних харчоблоків. У стадії закупівлі рукавички, баки для використаних ЗІЗ. Також будуть придбані та встановленні інформаційно-роз’яснювальні банери. Є важливим питання кадрового  забезпечення медичними сестрами кожну школу наразі наявні  5 вакансій. Також розглядається питання щодо  створення у кожній школі ізоляційної кімнати на випадок підозри на коронавірус. Навчальний процес в Україні розпочнеться 1 вересня. Діти будуть відвідувати уроки в звичайному режимі, але з урахуванням  епідемічної  ситуації.