Оперативна інформація про епідеміологічну ситуацію в Бершадському районі станом на 04 червня 2020 року

Станом на 10.00 годину  04 червня року нових випадків захворювання на COVID-19 на Бершадщині не зафіксовано. З початку карантину по Бершадському району зареєстровано лабораторно-підтверджених  4 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 2 особи одужали.

На території Вінницької області станом на ранок, 04 червня зареєстровано 1577 підозр  на коронавірусну інфекцію. У 1077 випадках виявлений коронавірус.  Одужали від недуги 678 осіб, в тому числі 48 дітей та 190 медичних працівників. Зареєстровано, на превеликий жаль, 16 летальних випадків.  Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

За даними Центру громадського здоровя, станом на 9:00  годину 04 червня в Україні 25411 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 747 летальних, 11042 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 588 нових випадків. Загалом проведено 392 316 тестувань методом ПЛР.

 На стаціонарному лікуванні  в КНП «Бершадська ОЛІЛ» перебуває 98 хворих, в тому числі в інфекційному відділенні 7 осіб. За останню добу поступило 23 пацієнтів.  Всього за період карантину в ОЛІЛ:  проведено 919 швидких тестів, відібрано  111 зразків матеріалів для проведення досліджень методом ПЛР.

До сімейних лікарів протягом останньої доби із симптомами ГРВІ звернулось 2 осіб. Всього за період карантину в ЦПМСД: мобільною бригадою проведено 7 виїздів, зроблено 207 експрес-тестів та 53 забори біологічного матеріалу для проведення досліджень методом ПЛР.

Під медико-санітарним наглядом лікарів первинки перебуває 10 самоізольованих осіб,  які прибули з-за кордону та 12 контактних. Всього з-за кордону протягом карантину в район прибуло 432 особи.

 

Просимо громадян і надалі дотримуватись стандартних рекомендацій для профілактики захворювання:

- часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.

- не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

Бережіть себе та своїх близьких, будьте здорові!