Зусилля усіх задіяних служб насамперед спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи

    07 травня 2020 року, під головуванням голови райдержадміністрації Валентина Русначенка, у форматі відео-конференції, відбулося щоденне засідання районного оперативного штабу з протидії поширенню коронавірусу на території району. Під час засідання обговорено результати проведених вчора протиепідемічних заходів, у зв’язку з виявленим на території району випадком захворювання на COVID -19 та  стан дотримання карантинних заходів.

      Як поінформувала заступник головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Алла Зоріна,  вчора мобільна бригада виїжджала у населений пункт, де зафіксовано захворювання на COVID -19, виявлено 9 осіб контактних. Проведено 9 експрес-тестів та відібрано 9 зразків біологічного матеріалу для проведення  дослідження на ПЛР. Також на самоізоляції під медико-санітарним наглядом лікарів первинки перебуває 26 осіб прибулих з-за кордону та  30 осіб  контактних із ними. Сімейні лікарі надають консультації хворим по телефону, протягом минулої доби 6 пацієнтам встановлено діагноз ГРВІ та одна особа госпіталізована із пневмонією.

     У стаціонарі ОЛІЛ лікується 72 хворих, з них 5 із діагнозом негоспітальна пневмонія, вчора поступило 12 хворих, з них одна особа із пневмонією. За повідомленнями головного лікаря ОЛІЛ Лілії Брикулі усім хворим, які поступають у стаціонар проводиться експрес-тестування, а хворим із пневмоніями  проводиться забір біологічного матеріалу для проведення ПЛР. На ранок 07 травня  у районі лабораторно підтверджений діагноз гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV в однієї особи. Стан пацієнтки стабільний, вона перебуває на стаціонарному лікування у визначеному опорному закладі охорони здоров’я.

    Сьогодні  зусилля усіх задіяних служб насамперед спрямовані на проведення профілактичної, роз’яснювальної  роботи щодо неухильного дотримання всіх карантинних обмежень.