Звернення голови райдержадміністрації Валентина Русначенка у зв'язку з підтвердженим випадком захворювання на СОVID-19

Шановні бершадчани!

 Станом на 06 травня 2020  маємо у нашому районі  один лабораторно підтверджений випадок інфікування вірусом COVID-19. Стан хворої особи стабільний,  вона отримує належне стаціонарне лікування у визначеному закладі охорони здоров’я.

Ситуація в районі постійно контролюється, для локалізації вогнища інфекції приймаються відповідні рішення. Проведено експрес-тестування усіх медичних працівників, які брали участь у наданні медичної допомоги.

У районі  вживаються та будуть продовжені наступні заходи:

  • ізоляція місця виявлення;
  • визначення кола контактних осіб;
  • обстеження контактних осіб;
  • проведення проти епідеміологічних заходів.

         На даний час відбувається обстеження усіх осіб, які могли контактувати з хворою особою. У разі відсутності будь-яких симптомів, особа відправляється на самоізоляцію до моменту отримання результатів тестування.

Закликаю усіх зберігати спокій та  ретельно дотримуватися вимог карантинних обмежень, користуватись засобами індивідуального захисту та не виходити без потреби з дому! 

 Вкотре наполегливо прошу вас проявити соціальну відповідальність. Особливо це стосується осіб, що прибули з інших країн та осіб, які контактували із захворілою чи мали опосередковані стосунки з контактними особами. Будьте відповідальними, самоізолюйтесь, якщо Вам потрібна  немедична допомога звертайтесь по телефону до органів влади. При перших симптомах захворювання звертайтеся до сімейного лікаря по телефону, при погіршенні стану  викликайте «Екстрену допомогу -103».

Давайте відповідально поставимося до рекомендацій медиків! Це вбереже Вас, ваші родини та всіх нас від поширення небезпечного вірусу.