Звертаємо увагу громадян та підприємців ринкової мережі щодо заборони діяльності ринків на період карантину

Відповідно до рішення  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 10 від 22.03.2020) прийнятого на виконання вимог Постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 з 23 березня 2020 року до скасування заборони карантину призупинено діяльність всіх ринків та постійно діючих ярмарок на території Бершадського району.

Дане рішення прийнято через загрозу поширення вірусу COVID-19 та є  частиною тих заходів, які допоможуть  запобігти масовому зараженню.

Розуміємо, що заборона торгівлі несе фінансові втрати для осіб, які здійснювали торгівлю на ринку. Однак, найголовніше  це збереження  життя і здоров’я громадян.

Наполегливо просимо відповідально ставитися до ситуації та дотримувалися карантинного режиму.

За порушення правил карантину винні особи  несуть відповідальність передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення з накладенням штрафу, а в окремих випадках і кримінальну відповідальність.

Якщо ви бачите порушення і недотримання правил і умов карантину, телефонуйте на 102 і ми будемо оперативно реагувати.

Лише особистою відповідальністю кожного, самоорганізацією та злагодженістю дій ми з вами зможемо впоратись з небезпечним вірусом, вберегти від нього себе та своїх рідних!