Сімейні лікарі отримали засоби індивідуального захисту

Для оперативного діагностування пацієнтів на COVID 19, у Бершадському районі створена  мобільна  бригада, яка виїжджає у випадку підозри на корона вірус та проводить забір біологічного матеріалу для тестування. Це допоможе своєчасно підтверджувати або виключати діагноз COVID 19.

На даний час  в  КНП «Бершадський центр первинної медико-санітарної допомоги»  сімейні лікарі консультують пацієнтів відповідно до алгоритму дій при підозрі на COVID 19.

Сьогодні особливо необхідні для медичних працівників первинки засоби індивідуального захисту, адже вони  одні з тих, хто може на пряму контактувати з ймовірним хворим, якому ще не підтвердили діагноз. Вчора центр отримав 40 захисних медичних масок та 950 пар рукавичок  (нетальковані або акрилові).

На даний час для надання медичної допомоги у КНП «Бершадський центр первинної медико-санітарної допомоги» наявні :

-маска медична -  440

-респіратори    класу захисту FFP2 - 80

-рукавички із довгими манжетами (нетальковані нітрилові) – 100 пар

-рукавички нетальковані або акрилові – 950 пар

-ізоляційні халати -25

-фартухи    медичні - 5

-бахіли - 100

-шапочка медична- 100

-захисний щиток - 30

Крім цього є тест-системи для діагностики грипу -  45  штук.

В зв’язку з тим, що засоби індивідуального захисту використовуються, постає питання постійного поновлення запасу. Здійснюється моніторинг торгових мереж щодо можливості їх придбання. Можливо хтось володіє інформацією, де можна їх придбати за адекватними цінами, будемо раді.

Закликаємо представників бізнесу, небайдужих громадян долучитися до спільної справи та  надати благодійну допомогу, яка буде використана  на протидію поширенню небезпечного вірусу у нашому районі, на захист лікарів, які будуть Вас лікувати.

  Реквізити для перерахунку коштів:

Комунальне некомерційне підприємство «Бершадський центр первинної медико – санітарної допомоги»

р/р   UA153026890000026006055345643

    МФО 302689

    ЄДРПОУ  36834023

    АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

 

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!