Заклади охорони здоров'я району

КНП « Бершадський  центр первинної медико-санітарної допомоги» 

КНП « Бершадський  центр первинної медико-санітарної допомоги»

24400, м. Бершадь, Вінницької області, вул. Будкевича, 2, ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. 2-29-34, тел./факс (04352) 2-41-02

Посада

ПІБ

 Тел. службов

Адреса

Головний лікар

 

Пікула

Іван Григорович

 

2-29-34

м Бершадь  вул Будкевича 2

Заступник головного лікаря по медичній частині

 

Зоріна

Алла Амбросіївна

2-29-34

м Бершадь  вул Будкевича 2

Завідувач

 Бершадська АЗПСМ

 

Колесник                                                                           

Антоніна Іванівна

 

2-29-34        

м Бершадь  вул Будкевича 2

Завідувач          Баланівська АЗПСМ

 

Окаєвич

Федір Омелянович

41-438

с. Баланівка  в.Набережна 3

Завідувач

Війтівська АЗПСМ

 

Шевчук            

Надія Іванівна

43-514

с.Війтівка                  

 в. Соборна 51

Сестра медична

Великокиріївська АЗПСМ

 

Фіщук

Віталія Анатоліївна

-

с.. Велика Кирвіївка  вул. Шевченка 75 А

 

Завідувач

Маньківська АЗПСМ

 

Задорожнюк

 Тетяна  Кирилівна

44-385

с. Маньківка          

 в. Шкільна 24 А

 

Завідувач

М’якохідська АЗПСМ

 

Багрій

Петро Віталійович

44-119

с.М’якохід                                       в Гагаріна 2.

Завідувач

Михайлівсьа АЗПСМ

 

Пікула

Іван Григорович

56-422

с.Михайлівка            

 в. Скалецького 4

Завідувач

Устянська АЗПСМ

 

Руснак

 Віктор  Леонідович

44-787

с.Устя

вул.Перемоги,61.

Завідувач

П’ятківська АЗПСМ

 

Литвиненко 

Світлана Миколаївна

43-338

с.П’ятківка.

вул.Миру,202.

Сестра медична

Сумівська АЗПСМ

 

Матишук

Тамара Пантелеймоівна

43-616

с.Сумівка,

вул..Центральна,45.

 

Завідувач

 Флоринська АЗПСМ

 

Чорненька

Олена Василівна

2-18-39

с.Флорино,

вул.Чкалова,58А.

 

Завідувач

Шляхівська АЗПСМ

 

Волчастий

Богдан Ярославович

45-132

с.Шляхова.

вул.Кавуна,32

 

Завідувач

Тернівська АЗПСМ

 

Недобійчук

Тетяна Дмитрівна

56-752

.,с.Тернівка

,вул.Святкова ,1

 

Сестра медична

Осіївська АЗПСМ

 

Кукурудза

Микола Васильович

58-960

.,с.Осіївка,

вул..Центральна,102

 

Сестра медична

Яланецька АЗПСМ

 

Бухта

Ольга Анатоліївна

43-117

.,с.Яланець

вул.Сонячна,54.

 

Завідувач

Бирлівський ФАП

 

Громлюк

Віктор Анатолійович

-

с.Бирлівка,

вул.Вишнева,213А.

 

Завідувач

Березівський ФАП

 

Бабич

Яна Олександрівна

-

с.Березівка

,вул..Гагаріна,17.

 

Завідувач

Голдашівський ФАП

 

Войтенко

Галина Макарівна

-

с.Голдашівка

,вул..Соборна,1А.

 

 

Завідувач

Дяківський ФАП

 

Чернега

Віктор Миколайович

-

с.Дяківка

,вул..Олени Чухнюк,5.

Завідувач

Кошаринецький ФАП

 

Бездітна

Наталя Василівна

-

с.Кошаринці,

вул..Лесі Українки,39а.

 

Завідувач

Красносільський ФАП

 

Хливнюк

Лариса Василівна

-

с.Красносілка,

вул..Незалежності,38а.

 

Завідувач

Крушинівський ФАП

 

Кулик

Віталій Васильович

-

с.Крушинівка

,вул..Подільська,26 А.

 

Завідувач

Кидрасівський ФАП

 

Блонська

Наталя Григорівна

-

с.Кидрасівка,

вул..Ковальчука,5.

 

Завідувач

Лісничанський ФАП

 

Кузьмик

Ніна Миколаївна

-

с.Лісниче,

вул..Перемоги,1/7.

 

Завідувач

Луговацький ФАП

 

Гребенюк

Тетяна Павлівна

-

с.Лугова,

вул..Свободи,1.

 

Завідувач

Малокиріївський ФАП

 

Добровольська

Світлана Петрівна

-

с.Мала Киріївка

,вул..Солтановського,1.

 

Завідувач

Ставчанський ФАП

 

Ковбасюк

Федір Антонович

-

с.Ставки,

вул..Гагаріна,1.

 

Завідувач

Серединський ФАП

 

Діхтяренко

Наталія Василівна

-

с.Серединка,

вул..Маковійчука,3.

 

Завідувач

Серебрійський ФАП

 

Пригода

Юрій Іванович

-

с.Серебрія,

вул..Гагаріна,14.

 

Завідувач

Поташнянський ФАП

 

Кушнір

Ганна Михайлівна

-

с.Поташня,

вул..Незалежності,21

 

Завідувач

Тирлівський ФАП

 

Шамрай

Надія  Олексіївна

-

с.Тирлівка.

вул.Центральна,22.

 

Завідувач

Романівський ФАП

 

Дейнега

Онися Василівна

-

с.Романівка,

вул..Соборна 1.

 

Завідувач

Глинський ФП

 

Каричковський

Сергій Васильович

-

с.Глинське.

вул. Соборності,50.

 

Завідувач

Вовчанський ФП

 

Вербецький

Федір Ілліч

-

с.Вовчок.

,вул..Дружби,32.

 

Завідувач

Теофилівського ФП

 

Сторожук

Людмила Степанівна

-

с.Теофилівка.

,вул..Котовського,25.

 

Завідувач

Шумилівський ФП

Коломієць

Олена Василівна

-

с.Шумилово.

вул.Шевченка,70Б.

 

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1