ПРОТОКОЛ №6 засідання Громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

ПРОТОКОЛ засідання Громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

 

м. Бершадь                                                                            27.06.2019 року

Присутні: 16 членів Громадської ради

Відсутні: Бевзюк Ю.А., Будник М.М., Краєвський А.М., Куценко Н.М., Максимчук Л.Г., Олейнікова Г.Д., Оніщук М.І.,Траченко В.П., Турчанович С.Г.

                                     Порядок денний

  1. Звіт про роботу комісій Громадської ради за 5 місяців 2019 року.
  2. Розгляд звернень.
  3. Ознайомлення зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996  “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”
  4. Різне.

СЛУХАЛИ : Мураховську К.К.,  - голову Громадської ради яка поінформувала, що відповідно до рішення правління Громадської ради від 16.05.2019 року на порядок денний засідання Громадської ради винесено наступні  питання:

1.Звіт про роботу комісій Громадської ради за 5 місяців 2019 року.

2.Розгляд звернень.

3.Ознайомлення зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996  “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”

4.Різне.

ВИСТУПИЛИ:  Красножон М.С. вніс пропозицію затвердити запропонований порядок денний

Результати голосування:

«За» - 16   «Проти» - немає  «Утримався» - немає

 УХВАЛИЛИ: Затвердити наступний порядок денний засідання Громадської ради:

1.Звіт про роботу комісій Громадської ради за 5 місяців 2019 року.

2.Розгляд звернень.

3.Ознайомлення зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996  “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”

4.Різне.

СЛУХАЛИ: Інформацію про роботу Громадської ради за 5 місяців 2019 року.

ВИСТУПИЛИ: Мураховська К.К.-голова Громадської ради, яка доповіла про основні напрямки роботи Громадської ради у 2019 році. Громадська рада працювала відповідно до затвердженого плану роботи, щомісяця відбувались засідання правління Громадської ради в ході яких вивчались питання щодо стану захисних споруд на території району, зміни в наданні послуг на енергоринку, інвентаризація земель сільськогосподарського призначення та сума надходжень до бюджету, патрулювання у вечірній час місць дозвілля дітей та молоді, створення муніципальної поліції, якість питної води тощо.

                              Тарковський А.М. запропонував проаналізувати роботу кожної комісії та звернути увагу на систематичну відсутність окремих членів Громадської ради на засіданнях. Комісія з дотримання законності та правопорядку, прав і свобод громадян протягом звітного періоду розглянула питання законності вирубки лісів, торгівлю алкоголем, порядку торгівлі на ринку у м.Бершадь. Нас дуже турбує екологічний стан міста і району. Давайте будемо більш ініціативними, мені як бершадчанину соромно за наш район, який потопає у грязі, я пропоную підняти питання про кадрову політику у нашому районі.

                            Андрущенко В.М. Наразі особливе занепокоєння викликає поведінка неповнолітніх дітей, які катаються на скейтах, роликах, велосипедах біля Меморіалу загиблим воїнам у м. Бершаді, на зауваження реагують агресивно, відмовляються припинити хуліганські дії. Мужність, відвага і нескореність духу полеглих воїнів має бути прикладом для сучасних і наступних поколінь. А діти не мають знань щодо загиблих земляків і не розуміють чому поставлені пам’ятні знаки воїнам-афганцям чи загиблим у Другій світовій війні.

                              Тарковський А.М. А чому діяльність Громадської ради не висвітлюють в пресі, я пропоную підготувати інформацію про діяльність громадської ради та подати її в газету.

УХВАЛИЛИ: Активізувати діяльність Громадської ради , висвітлити інформацію в місцевій пресі та звернути увагу на виконання основних визначених на найближчий період завдань

СЛУХАЛИ:  Про розгляд  звернень громадян до  Громадської ради при Бершадській райдержадміністрації 

ВИСТУПИЛИ : Маланчук В.П.- заступник голови Громадської ради  запропонував вивчити питання щодо укладення угод бюджетними установами району  з будівельними організаціями на проведення ремонтів. Є інформація, що перевагу віддають окремим будівельним організаціям, які проводять неякісні ремонти, як наприклад  ремонт міського клубу у Бершадь-2.

                               Рибак Л.М. – я пропоную сьогодні напрацювати звернення, а через тиждень запросити начальника відділу освіти, фізичної культури і спорту, голову тендерного комітету та представників райдержадміністрації і заслухати їх пояснення.

                      Тарковський А.М. – я підтримую, це на наступний четвер 4.07.2019

                      Рибак Л.М. – Провести спільне засідання правління і комісії з питань дотримання законності та правопорядку, прав і свобод громадян.

                      Мураховська К.К. Надійшла пропозиція провести 04 липня 2019 року спільне засідання правління і комісії з питань дотримання законності та правопорядку, прав і свобод громадян на якому обговорити питання щодо співпраці бюджетних установ з будівельними організаціями проти яких є порушені кримінальні справи. Хто за дану пропозицію прошу голосувати

Підсумки голосування

ЗА -16, проти-0, утримались-0

УХВАЛИЛИ : Провести 04 липня 2019 року спільне засідання правління і комісії з питань дотримання законності та правопорядку, прав і свобод громадян на якому обговорити питання щодо співпраці бюджетних установ з будівельними організаціями.

СЛУХАЛИ : Інформацію про зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996  “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

ВИСТУПИЛИ : Мураховська К.К. –голова Громадської ради, яка поінформувала про окремі зміни у постанові КМУ, а саме затверджено:

Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;

Типове положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації.

Визнано такими, що втратили чинність:

постанову Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2009 р. № 1302 "Про додаткові заходи щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (Офіційний вісник України, 2009 р., № 94, ст. 3211);

постанову Кабінету Міністрів України від 6 січня 2010 р. № 10 "Про затвердження Порядку залучення громадян до формування та реалізації державної політики" (Офіційний вісник України, 2010 р., № 1, ст. 28).

ВИРІШИЛИ: Взяти до врахування у роботі зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996  “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

СЛУХАЛИ : Різне

ВИСТУПИЛИ:   Маланчук В.П. запропонував невідкладно розглянути питання  щодо діяльності громадського формування «Народна самооборона», чим вони займаються і чи патрулює «Народна самооборона» місто, зокрема стадіон, дитячі майданчики, центральну площу. І взагалі як проводиться патрулювання у Бершаді

                              Струтинський М.Ю. я зробив два запити на поліцію щодо патрулювання у вечірній час на стадіоні, але жодний дій немає

                             Андрущенко В.М. Справа у тому, що місцева поліція змінила формат патрулювання, раніше патрулі обходили місто, а зараз авт патруль. При наявності правопорушення громадяни мають телефонувати на 102 і виїжджає автопатруль.

                            Маланчук В.П. я пропоную щоб було спільне патрулювання громадських формувань і поліції. Якщо вони називають себе «Народна самооборонна» то мають патрулювати.

                               Мураховська К.К.   поінформувала, що Громадська рада також напрацювала звернення до відповідних служб, щодо якості питної води в Бершадському районі та функціонування в м.Бершаді муніципальної поліції. УХВАЛИЛИ : Направити звернення до міської ради  щодо функціонування муніципальної поліції в місті та до міжрайонного лабораторного відділу щодо якості питної води в районі.

                            За-16             проти- 0                  утримався-0  

 

Голова Громадської ради                                        К.Мураховська

Секретар Громадської ради                                    Л.Німчук

 

 

 

1291367
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
767
1555
767
14331
44748
1213903
1291367

Ваш IP: 3.235.193.1
2020-05-25 07:16
Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31