Очікується мокрий сніг, ожеледь, сильні пориви вітру.

 

Картинки по запросу погіршення погодних умов

Внаслідок активного циклону очікується ускладнення погодних умов. Бершадська райдержадміністрація просить обережно пересуватися і не залишати автомобілі під деревами, можливе падіння гілок.

За даними Укргідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, на півдні Тернопільської, Хмельницької, на півночі Одеської, Миколаївської, Донецької та Луганської областей очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, місцями сильний сніг (приріст снігового покриву 8-15 см), на дорогах ожеледиця, в окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь, у південних та центральних областях пориви вітру 15-20 м/с.

Погодні умови можуть зумовити порушення руху транспорту на автомобільних дорогах вищевказаних областей (другий рівень загрози «жовтий»).

У зв'язку з цим Бершадська райдержадміністрація звертається до жителів міста Бершадь та Бершадського району з настійним проханням максимально обмежити переміщення, без гострої необхідності не виїжджати на особистому автотранспорті на вулиці міста.

 Літнім людям, вагітним жінкам і дітям рекомендовано максимально обмежити перебування на вулиці.

 

 У разі виникнення надзвичайної ситуації необхідно телефонувати за телефонами:

Приймальна Бершадської райдержадміністрації – 2-14-63, 2-12-05.

 

Сектор з питань цивільного захисту,

взаємодії з правоохоронними органами

та оборонної роботи райдержадміністрації       – 2-11-72, (моб) 067-290-54-21.

 

Аварійні служби Бершадського району:

Диспетчерська СО «Бершадські електро мережі» – 2-45-87;

Пожежна служба – 101;

Екстрення мадична служба – 103;

Аварійна газова служба – 104;