Види послуг, що надаються архівним сектором

 

Архівна довідка, архівна копія та архівний витяг соціально-правового характеру про виділення земельної ділянки, про житло (виділення, будівництво, купівля, продаж, обмін, відчуження), про перейменування вулиць, про реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності.

  • Видача документів в тимчасове користування за межами архіву фондоутворювачам та правоохоронним органам;   юридичним особам для користування в архівному секторі.Видача архівних довідок, копій та архівних витягів соціально-правового характеру про створення,  реорганізацію, перейменування установ,  а також про членство в колгоспі і КСП.
  • Проведення експертизи цінності документів в установах району.
  • Погодження номенклатури справ, описів справ постійного зберігання та особового складу, актів про нестачу документів.
  • Передача документів із архівного сектору в Державний архів Вінницької області.

·        Приймання документів на державне зберігання.

 

СПИСОК

установ, документи яких зберігаються у архівному секторі

в архівному секторі Бершадської райдержадміністрації

станом на 01.01.2019 року.

з/п

Номер фонду

Назва фонду

Роки документів

 
 

1

2

3

4

 

1

1

Райвиконком

1988-1996

 

2

3

Відділ освіти

1989-2016

 

3

4

Фінансове управління

1983-2012

 

4

5

Відділ культури

1984-2016

 

5

7

Міська рада

1987-2014

 

6

8

Сумівська сільська рада

1944-2014

 

7

9

Кошаринецька сільська рада

1944-1955

 

8

10

Маньківська сільська рада

1944-2014

 

9

11

Шумилівська сільська рада

1944-1954

 

10

12

Крушинівська сільська рада

1944-1954

 

11

13

Баланівська сільська рада

1944-2015

 

12

14

Бирлівська сільська рада

1944-2014

 

13

15

П’ятківська сільська рада

1944-2014

 

14

16

Війтівська сільська рада

1944-2014

 

15

17

Дяківська сільська рада

1944-2014

 

16

18

М’якохідська сільська рада

1944-2014

 

17

19

Якубівська сільська рада

1945-1952

 

18

20

Чернятська сільська рада

1944-2016

 

19

21

Шляхівська сільська рада

1944-2017

 

20

22

Джулинська сільська рада

1944-2016

 

21

23

Тернівська сільська рада

1944-2017

 

22

24

Серединська сільська рада

1945-2014

 

23

25

Серебрійська сільська рада

1944-2014

 

24

26

Осіївська сільська рада

1944-2014

 

25

27

М.Киріївська сільська рада

1944-1954

 

26

28

Устянська сільська рада

1944-2014

 

27

29

Луговацька сільська рада

1944-1965

 

28

30

В.Киріївська сільська рада

1950-2013

 

29

31

Лісничанська сільська рада

1944-2015

 

30

32

Вовчанська сільська рада

1950-1977

 

31

33

Голдашівська сільська рада

1950-2014

 

32

34

Красносільська сільська рада

1944-2015

 

33

35

Михайлівська сільська рада

1945-2014

 

34

36

Кидрасівська сільська рада

1950-1955

 

35

37

Яланецька сільська рада

1944-2014

 

36

41

КСП «Мрія» с.Голдашівка

1946-2000

 

37

42

Колгосп ім.Петровського с.Голдашівка

1944-1951

 

38

43

КСП «Поділля» с.Лісниче

1945-2002

 

39

44

Колгосп «Комунарка» с.Лісниче

1944-1959

 

40

45

Колгосп «Більшовицький сів» с.Лісниче

1944-1951

 

41

46

Колгосп ім. Леніна с.Чернятка

1944-1999

 

42

47

Колгосп «Ударник» с.Хмарівка

1951-1958

 

43

49

КСП «Перемога» с.Поташня

1944-2001

 

44

50

Колгосп ім. УП з’їзду партії с.Поташня

1944-1950

 

45

51

Колгосп «Україна» с.Михайлівка

1951-1974

 

46

52

Колгосп ім. Кагановича с.Михайлівка

1944-1956

 

47

53

Радгосп «Михайлівський»

1975-1982

 

48

54

Колгосп ім. Фрунзе с.Романівка

1956-1959

 

49

56

КСП «Дружба» с.Осіївка

1949-1993

 

50

57

Колгосп «Комінтерн» с.Осіївка

1944-1949

 

51

58

Колгосп «18 партз’їзд» с.Мала Киріївка

1945-1950

 

52

59

Колгосп «Правда» с.Мала Киріївка

1946-1950

 

53

60

Колгосп «Маяк» с.Велика Киріївка

1944-1992

 

54

61

Колгосп ім. Леніна с.Велика Киріївка

1944-1950

 

55

62

КСП «Лан» с.Маньківка

1960-2008

 

56

63

Колгосп «Парижська комуна»

1944-1959

 

57

64

Колгосп «13-річчя Жовтня» с.Красносілка

1945-1948

 

58

65

Колгосп ім. Молотова с.Маньківка

1944-1959

 

59

66

Колгосп «Більшовик с.Устя

1944-1950

 

60

67

КСП «Удич»с.М’якохід

1951-2008

 

61

68

КСП «Світанок» с.Шляхова

1975-1995

 

62

70

Колгосп ім. 13-річчя Жовтня с.Джулинка

1944-1958

 

63

71

Колгосп ім. Ворошилова с.Піско Бершадь

1944-1950

 

64

72

Колгосп «Більшовик с.Джулинка

1944-1949

 

65

73

Колгосп ім. Котовського с.Джулинка

1944-2007

 

66

74

Колгосп ім. Кагановича с.Осіївка

1944-1950

 

67

75

Колгосп ім. 1-го Травня с.Бирлівка

1944-1950

 

68

77

Колгосп ім. Димитрова с.Флорино

1944-2006

 

69

78

Колгосп «Політвідділ» с.Флорино

1944-1950

 

70

79

Колгосп ім. 17 Партз’їзду с.Флорино

1944-1950

 

71

80

КСП «Нива» с.Сумівка

1960-2008

 

72

81

Колгосп ім. Ілліча с.Кошаринці

1940-1959

 

73

82

Колгосп ім. Кірова с.Сумівка

1947-1959

 

74

83

Колгосп ім. Хрущова с.Сумівка

1944-1950

 

75

84

Колгосп «Прогрес»с.Серединка

1959-1991

 

76

85

Колгосп ім. Ворошилова с.Серединка

1945-1958

 

77

86

Колгосп «Авангард» с.Ставки

1944-2008

 

78

87

КСП «Промінь»с.Дяківка

1953-2008

 

79

88

КСП ім. Лесі Українки

1944-1999

 

80

89

Колгосп ім. 2-ої п’ятирічки с.Яланець

1944-1950

 

81

90

Колгосп ім. Калова с.Яланець

1944-1950

 

82

91

Агрофірма «Війтівська»

1941-1999

 

83

92

Колгосп «7з’їзд Рад» с.Чапаєвка

1937-1950

 

84

93

Колгосп ім. Сталіна с.Чапаєвка

1944-1950

 

85

94

Колгосп ім. Чапаєва с.Чапаєвка

1944-1959

 

86

95

Колгосп ім. Кірова с.Пилипонівка

1944-1950

 

87

96

Колгосп ім. Сталіна с.Піско-Бершадь

1944-1959

 

88

97

Агрофірма «Колос» с.Баланівка

1946-1999

 

89

98

Колгосп ім. Косовського с.Баланівка

1944-1958

 

90

99

Колгосп ім. Ворошилова с.Берізки-Бершадські

1944-1950

 

91

100

Колгосп ім.Куйбишева с.Баланівка

1944-1960

 

92

101

Колгосп «Третій вирішальний» с.Баланівка

1944-1958

 

93

102

Колгосп ім.   Сталіна с.Баланівка

1945-1950

 

94

103

КСП «Берладинка» с.Бирлівка

1944-1995

 

95

106

Колгосп ім. Ворошилова с.Баланівка

1945-1952

 

96

109

КСП «Надія» с.П’ятківка

1944-1994

 

97

110

Колгосп ім. Калініна с.П’ятківка

1945-1950

 

98

111

Колгосп ім.Стаханова с.П’ятківка

1944-1950

 

99

112

Березовська сільська рада

1945-1958

 

100

113

Колгосп «Ультиматум» с.П’ятківка

1944-1950

 

101

114

Колгосп «Ш-я п’ятирічка» с.П’ятківка

1944-1950

 

102

115

Колгосп ім. Тельмана с.П’ятківка

1944-1950

 

103

116

КСП «Ранок» с.Устя

1944-2007

 

104

118

Колгосп ім. Жданова с.Лугова

1946-1949

 

105

119

Колгосп «Комуніст» с.Устя

1944-1948

 

106

120

Колгосп ім. Ворошилова с.Устя

1944-1951

 

107

121

Поташнянська сільська рада

1945-1915

 

108

122

Ставківська сільська рада

1944-1915

 

109

123

Флоринська сільська рада

1944-2015

 

110

124

Райком профспілки працівників освіти

1948-2014

 

111

125

РК профспілки працівників мед установ

1960-1988

 

112

131

КСП «Зоря» с.Серебрія

1944-2008

 

113

133

Колгосп ім. Калініна с.Серебрія

1942-1959

 

114

134

Колгосп ім. Шевченка с.Якубівка

1941-1955

 

115

135

КСП «Україна» с.Тернівка

1937-2005

 

116

136

Колгосп ім. ХII-річчя РСЧА с.Тернівка

1944-1950

 

117

138

Районний відділ статистики

1985-2004

 

118

142

Берізко-Бершадська сільська рада

1951-1957

 

119

143

Райком профспілки працівників АПК

1965- 1995

 

120

144

РК профспілки працівників торгівлі

1961-1988

 

121

145

Райспоживспілка

1984-2015

 

122

146

Редакція газети «Вогні комунізму»

1961-2010

 

123

147

Редакція Джулинської газети «Соціалістична праця»

1949-1959

 

124

148

Середня школа №1 м.Бершадь

1952-1995

 

125

149

РК профспілки працівників культури

1951-1985

 

126

150

Планова комісія

1955-1992

 

127

152

КСП «Південь» с.Кидрасівка

1980-1999

 

128

155

Колгосп ім. Петровського с.Лісиче

1944-1950

 

129

156

Управління сільського господарства

1989-2017

 

130

163

Держ лісгосп

1945-2011

 

131

164

Кидрасівська сільська рада

1990-2014

 

132

165

Кошаринецька сільська рада

1990-2015

 

133

166

Тирлівська сільська рада

1988-2017

 

134

167

Райдержадміністрація

1992-2015

 

135

168

Районна рада

1992-2017

 

136

169

Колгосп ім. Дзержинського  с.Кошаринці

1987-1999

 

137

170

КСП «Обрій» с.Тирлівка

1987-1993

 

138

171

Колгосп ім. Шевченка с.Березівка

1989-1993

 

139

175

КСП «Мир» с.Красносілка

1990-2002

 

140

179

Податкова інспекція

1990-2014

 

141

183

Казначейство

1996-2011

 

142

184

Колекція вибори 2010

2010

 

143

185

Управління праці і соц.захисту

2002-2016

 

144

189

Центр зайнятості

1999-2012

 

145

186

КСП «Відродження» с.Теофилівка

2000-2005

 

146

187

Пенсійний фонд

1994-2016

 

147

190

Бершадське районне управління юстиції

1999-2016

 

148

191

Колекція вибори 2015

2015

 

149

192

Відділ економіки

1991-2017

 

150

193

Перші вибори ОТГ

2016

 

151

194

Відділ Держземагенство

   1996-2016

 

152

195

КП «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації

2007-2015

 

153

196

КУ «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної служби»

2011-2017

 

154

197

Служба у справах дітей Бершадської РДА

2000- 2015

 

Завідувач архівного сектору

Тумак Ірина Василівна

Адреса: 24400 м.Бершадь

вул.Героїв України,23


Телефон: 
(04352) 21332,


E-mail: Arhiv_Bershad@vin.gov.ua

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1