Служба у Збройний Силах України- справа честі кожного чоловіка

31 серпня 2016 року до Бершадського районного центру зайнятості завітав заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю, полковник Олександр Щербатий. Він взяв участь у тематичному семінарі  для безробітних” Техніка пошуку роботи”.
 
Під час заходу О.Щербатий ознайомив учасників  з порядком відбору громадян України на військову службу за контрактом та умовами проходження служби, ознайомив з вимогами до претендентів, матеріальним забезпеченням, перспективами кар’єрного росту, соціальним та правовим захистом військовослужбовців, розповів про перелік професій та спеціальностей, яких потребують сьогодні Збройні Сили України.  Він також поділився особистим досвідом служби в зоні проведення антитерористичної операції та розповів про патріотизм і самовідданість вояків, які захищають незалежну Україну на Сході.
 
Семінар пройшов у формі діалогу. Олександр Щербатий відповів на всі питання присутніх. На завершення він наголосив, що служба в Збройний Силах України є не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі для кожного чоловіка.
 
 
 
Бершадський районний центр зайнятості