Бершадське об'єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Бершадське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Адреса: 24400 м. Бершадь, вул.. Героїв України, 23
Телефони: (0252) 2-18-52 – Начальник об’єднаного управління
2-19-71 - Бершадський відділ обслуговування громадян
2-20-27 - Відділ з питань призначення, перерахунку та
2-48-65 - виплати пенсій
факс: 2-44-16 – юридичний відділ
2-20-47 – бюджетно-фінансовий відділ
2-37-16 – відділ організаційно-інформаційної роботи
Телефон „гарячої лінії” – 2-20-27

Стратегія розвитку Пенсійного фонду України

Тривалий  час система Пенсійного фонду розвивалась занадто повільно та рухалася застарілим шляхом. Обслуговування громадян та система обробки пенсійної документації базувалася на застарілих технологіях понад 20-річної давності, які включали в себе багато “ручних” процесів обробки документів та не використовували єдиних стандартів надання послуг. Тому, назріла необхідність визначення стратегічного бачення основних напрямів технологічного, організаційного та  інфраструктурного розвитку/

У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

ВІдділ обслуговування Пенсійного фонду надає послуги жителям Джулинської ОТГ

13 липня 2017 року начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Корчака Олена Сергіївна відвідала  відділ обслуговування громадян  Джулинськой об’єднаної територіальної громади. В ході спілкування із  жителями громади було надано інформаційно - консультаційну допомогу.

Джулинська ОТГ: перший офіційний виїзний прийом громадян

 Згідно укладеної угоди про співпрацю між Джулинською об’єднаною територіальною громадою та Бершадським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області 01 березня 2017 року,  в приміщенні об’єднаної громади, проведено перший офіційний виїзний прийом громадян уповноваженою особою об’єднаного управління заступником начальника Бершадського відділу обслуговування громадян Жорняк Вікторією Василівною. Першою громадянкою  яка звернулась на прийом  була Телюк Надія Олександрівна  жителька с.

Семінар - нарада з керівниками і бухгалтерами підприємств установ та організацій району

На виконання доручення начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області 31 січня 2017 року начальник Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Клітченко С.М. разом із працівниками Державної інспекції України з питань праці у Вінницькій області провели спільну семінар - нараду з керівниками і бухгалтерами підприємств установ та організацій району, щодо додержання суб’єктами господарювання законодавства про оплати праці та зайнятості населення.

Виїзний прийом з громадянами похилого віку

Начальник Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Клітченко С.М. провела виїзний прийом з громадянами похилого віку, які перебувають в Бершадському територіальному центрі обслуговування громадян, що знаходиться в селі Маньківка Бершадського району. Одинокі пристарілі громадяни піднімали питання, щодо впровадження Пенсійної реформи в цьому році, щодо призначення, перерахунку та виплати пенсій в 2017 році.

Про зміни законодавства з оплати праці у 2017 році

Із 1 січня 2017 року змінюється поняття мінімальної зарплати. Під нею матимемо на увазі встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Мінімальна зарплата лишається державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності й господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Консультації через Skype-зв’язок

В Бершадському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області в відділі обслуговування громадян з 1 січня 2017 року буде фукціонувати Skype-зв’язок (відео-зв’язок) з громадянами. Завдяки цій програмі, громадяни мають можливість попередньо записатись на особистий прийом до керівника управління або фахівців. В режимі он-лайн (відео) зв’язку можна одразу отримати консультацію не залишаючи домівку.

Адреса для Skype-зв’язку: Bershad_Office PFU
Графік роботи: з понеділка по четвер з 9.30 до 16.00
у п’ятницю з 9.30 до 15.00

Порядок виплати пенсій за січень 2017 року

Чисельність пенсіонерів,яким буде виплачено у грудні 2016 року пенсію за січень 2017 року

Загальна чисельність пенсіонерів 19,2 тис. осіб, з яких:

- Пенсіонери, які одержують пенсію в банківських установах за  встановленим за датами виплати 4-15 число 3,1 тис. осіб;

- Пенсіонери, які одержують пенсію через поштові відділення за  датами виплат 4-10 число 4,8 тис. осіб;

- Разом пенсіонерів, які отримають пенсію за січень 2017  у грудні 2016 року 7,8 тис. осіб.

Бершадське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Сторінки

Підписатися на Бершадське об'єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області