Відділ культури і туризму

Про підсумки організаційно - творчої та фінансово - господарської діяльності закладів культури і туризму у 2016 році та завдання на 2017 рік

  Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Герасимчук Н.М. «Про підсумки організаційно - творчої та фінансово – господарської діяльності закладів культури і туризму у 2016 році та завдання на 2017 рік », рада при відділі культури і туризму райдержадміністрації  відзначає:/sites/default/files/postanova_no_1_vid_10.02.2017_r.doc

Результати конкурсу

За результатами засідання конкурсної комісії на зайняття посад керівників комунальних закладів культури Бершадського районного будинку культури, Бершадської центральної районної бібліотеки, Бершадського районного краєзнавчого музею відповідно до протоколу комісії № 4 від 11.10.2016 року.
Переможцем конкурсу  на зайняття посади директора  Бершадської центральної районної бібліотеки визнано Леву Наталію Володимирівну.


                Голова комісії :  Т. Тиворська
 

Відбулося засідання конкурсної комісії на зайняття посад керівників комунальних закладів культури

5 жовтня 2016 року відбулося засідання конкурсної комісії на зайняття посад керівників комунальних закладів культури Бершадського районного будинку культури, Бершадської центральної районної бібліотеки, Бершадського районного краєзнавчого музею.
Відповідно до протоколу комісії №3 від 05.10.2016 року до участі в конкурсі на зайняття посади директора Бершадської центральної районної бібліотеки допущені Лева Наталія Володимирівна та Бернацька Лідія Луківна.

Відділ культури і туризму Бершадської районної державної адміністрації оголошує конкурс

Відділ культури і туризму Бершадської районної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора Бершадської центральної районної бібліотеки. Основні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вільне володіння державною мовою, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Результат засідання конкурсної комісії

За результатами засідання конкурсної комісії на зайняття посад керівників комунальних закладів культури  Бершадського районного будинку культури, Бершадської центральної районної бібліотеки, Бершадського районного краєзнавчого музею відповідно до протоколу комісії № 2 від 16.08.2016 року:
1. Переможцем конкурсу на зайняття посади директора  Бершадського районного будинку культури визнано Гаврилюка Олександра Володимировича.

Сторінки

Підписатися на Відділ культури і туризму