Інформація про виконання основних заходів сектору містобудування та архітектури, які проводились в І кварталі 2016р.

1. 15 січня проведена перевірка фактів самовільного будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель м. Бершадь.

2. 21 січня була перевірка якості будівельних робіт, наявності проектної документації на будівництво та наявність дозволу державних органів на об’єктах м. Бершадь.

3. 28 січня була проведена перевірка якості будівельних робіт, наявності проектної документації на будівництво та наявність дозволу державних органів на об’єктах на території с. Баланівка.

4. 10 лютого була проведена перевірка фактів самовільного будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель на території с. Пятківка.

5. 16 лютого була проведена перевірка фактів самовільного будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель м. Бершадь.

6. 18 лютого була перевірка якості будівельних робіт, наявності проектної документації на будівництво та наявність дозволу державних органів на об’єктах м. Бершадь.

7. 23 лютого була проведена перевірка фактів самовільного будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель на території с.Джулинка.

8. 26 лютого була проведена перевірка фактів самовільного будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель на території с.Красносілка.

9. 03 березня була проведена перевірка якості будівельних робіт, наявності проектної документації на будівництво та наявність дозволу державних органів на об’єктах на території с. Бирлівка.

10. 14 березня була проведена перевірка якості будівельних робіт, наявності проектної документації на будівництво та дозволу державних органів на об'єктах м. Бершадь

11. 25 березня була проведена перевірка фактів самовільного будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель в с. Сере-динка.

12. 26 березня була проведена перевірка фактів самовільного будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель в с. Війтівка.

13. 29 березня була проведена перевірка якості будівельних робіт, наявності проектної документації на будівництво та дозволу державних органів на об'єктах с. Лісниче.

При перевірці були виявлені факти самовільно збудованих індиві-дуальних житлових будинків в м. Бершадь та в селах. Власникам даних будівель рекомендовано звернутись до дозвільних структур, для оформлення документів на право власності.
За І квартал 2016 року сектором виготовлено та видано 12 будівельних паспортів забудови земельної ділянки, видано 130 висновків про наявні обмеження та сервітути земельних ділянок, виготовлено та видано містобудівні умови та обмеження на виготовлення проектної документації по 3 –х об’єктах, виготовлено та видано 2паспорти прив’язки по встановленню тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності.