Інформація про виконання основних заходів сектору містобудування та архітектури

Звіт про роботу сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації за 2017 рік

       Сектор містобудування та архітектури Бершадської районної державної адміністрації є структурним підрозділом Бершадської районної державної адміністрації, уповноваженим органом містобудування та архітектури, який в межах району забезпечує виконання покладених на нього завдань.
       Здійснює повноваження згідно ПОЛОЖЕННЯ про сектор містобудування та архітектури Бершадської районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 04 лютого 2017 року №42.
       Сектор у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, розпорядженнями голів обласної та районної держадміністрацій, іншими нормативними актами органів виконавчої влади вищого рівня, а також положенням про сектор.
       Завідувач сектору за посадою є головним архітектором району.
      Основним завданням сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації є забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території району.
      Погоджує містобудівне та архітектурно проектне рішення об’єктів, розташованих історичних частинах міста,історичних ареалах,на магістралях та площах загальноміського значення (стаття 29 Законі України ”Про регулювання містобудівної діяльності ”).
- забезпечує розроблення містобудівної документації (схеми планування території району та об’єднаних територіальних громад, генеральних планів населених пунктів, планів зонування та детальних планів території).
      У структурі підрозділу передбачено 2 штатні одиниці – завідувач сектору та головний спеціаліст.
      Згідно Закону України Про регулювання містобудівної діяльності  та згідно наказів № 103, 109, 244 сектор надає адміністративні послуги :
- надає містобудівні умови  та обмеження забудови земельної ділянки;
- надає будівельний паспорт забудови земельної ділянки;
- оформлює паспорт  прив’язки тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності.;
-  надає висновки по проектах землеустрою.
     Виготовлено та надано 5 узагальнених висновків на 59 об’єктів про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПАТ «Вінницяобленерго» в оренду для розміщення будівництва електростанцій та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, які знаходяться в межах м. Бершадь та розроблялися на підставі рішення 8 сесії 7 скликання від 13.07.2016 року № 119.
     Виготовлено 622 висновки про наявні обмеження на використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд:
- 24 під гаражне будівництво;
- 41 особисте селянське господарство;
- 23 СФГ;
- 5 культові споруди;
- 8 закладів освіти;
- 3 будівель закладів торгівлі;
- 5 індивідуальне садівництво;
- 2 для продажу через аукціон.