Інформація про підсумки діяльності за результатами роботи

Відділ економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та  інфраструктури  Бершадської райдержадміністрації надає інформацію про підсумки діяльності за результатами роботи у 2016 році, відповідно до повноважень визначених положенням про відділ.
Проведення, нарад, засідань  комісій, робочих груп райдержадміністрації:
За 2016 рік відбулося  4 засідання робочої групи із супроводу інвесторів, на яких розглядалися наступні  питання:
1.Про інвестиційні проекти, що були реалізовані  на території району у 2015 році.
2.Про інвестиційні  проекти, що заплановані  до реалізації у  2016 році.
3.Про інвестиційні проекти, що були реалізовані  на території району у  1 кварталі  2016 року, зокрема питання актуальності та  доцільності  переходу на альтернативні види палива підприємств  району , заслухали інформацію про реалізований проект ТОВ «Світанок Агросвіт» с.Шляхова – переведення  сушарки з газу на  альтернативні види палива(солому), проаналізували показники економії природного газу.
4.Про ряд інвестиційних проектів, які  розпочато на ДП «Укрспирт» Бершадське МПД. Проблемні  питання та  шляхи вирішення.
5.Про реалізацію  інвестиційного проекту – Реконструкція  сушарки ТОВ «Устя».
6.Про введення   в експлуатацію  магазину  непродовольчої групи товарів, аналіз торгівельної мережі  району. Процедура оформлення  дозволу на початок будівництва та документації щодо введення об’єкта в  експлуатацію.
7.Про будівництво  на  території району енергогенеруючого об’єкта- промислової сонячної електростанції.
8.Про інвестиційні  проекти  реалізовані  в  2016 році.
        Відповідно до  розпорядження голови  районної державної адміністрації №155 від 23.03.2016р. «Про заходи щодо забезпечення детінізації економіки району»  в  районі  утворено робочу  групу з питань забезпечення  детінізації економіки району та затверджено її  склад. За  2016 рік  відбулося  4 засідання робочої групи, на яких розглядалися  питання  виконання  даного розпорядження та  прийнято відповідні рішення. А також заслухано  звіт керівника філії „Бершадський райавтодор” ДП „Вінницький облавтодор” ПАТ ДАК „Автомобільні дороги України„  щодо стану  виплати зарплатного боргу працівникам філії „Бершадський райавтодор” та  звіт  директора  КП « Бершадське  ЖКГ» щодо виникнення  заборгованості  по  заробітній  платі,  проаналізовано  пропозиції щодо  виплати  зарплатного боргу.  Обговорено  питання  легалізації  виплати  заробітної плати та  зайнятості  населення, заходи з  недопущення трудової  експлуатації у  Вінницькій  області.
• Проведено нараду з відділами, управліннями райдержадміністрації та організаціями району щодо підготовки Програми соціально – економічного  та культурного розвитку Бершадського району на 2017 рік.
• Проведено нараду з відділами, управліннями райдержадміністрації та організаціями району  щодо підготовки районної Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки.
• Підготовлено звіт на сесію районної ради про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Бершадського району на 2016 рік – за 9 місяців 2016 року.
Участь у семінарських заняттях з головами та секретарями міської та сільських рад.
• 16 лютого в районі відбувся регіональний форум на тему «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад», ініціаторами та організаторами якого стали Лариса Білозір, депутат обласної ради, голова комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва, та ГО «Соціальний центр МХП» за сприяння райдержадміністрації та районної ради. У форумі брали участь голови сіл та відповідальні особи за впровадження грантових проектів сільських та міської рад, директори будинків культури, директори навчальних закладів, бібліотекарі сільських та районної бібліотек.
•  27 вересня  2016 року  в  приміщенні  Бершадської районної ради, під керівництвом Гижко Наталії Валентинівни – представника  Центру розвитку  інвестиційної спроможності громад  та  залучення  ресурсів Вінницької  обласної  Асоціації органів місцевого самоврядування, проведено семінар-навчання по написанню проектів та залученню грантових коштів. До участі  в семінарі  були запрошені  представники органів  місцевого самоврядування та  представники установ і  організацій  району, що зацікавлені та безпосередньо займаються  написанням та реалізацією проектів на  різних рівнях .
Комплексні та цільові перевірки.
        Періодично проводився моніторинг цін  на  основні  продукти харчування на  ринку  району. Результати моніторингу  розміщуються  на  офіційному веб-сайті райдержадміністрації.
            Відділом економічного розвитку, житлово-комунального господарства та  інфраструктури  щомісячно здійснювався аналіз показників виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району в 2016 році. За результатами готувалися довідки.
           Здійснювався супровід та надавалася методична допомога інвестиційним проектам, що реалізуються на території району. В 2016 році завершено реалізацію 5-ти проектів на суму 4,5 млн.грн., при цьому створено 8 нових робочих місць. Зокрема, товариства «Світанок «Агросвіт» та «Устя» перевели сушарки з газу на альтернативні види палива, Бершадський спиртовий завод провів реконструкцію технологічної лінії приготування замісу.
          Відділ економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та  інфраструктури райдержадміністрації координував роботу пов’язану з організацією проведення закупівель за державні кошти.
          Щомісячно готувалася інформація про стан заборгованості по заробітній платі, яка склалась в районі.
           Щоквартально  проводився  моніторинг  тарифів  на  житлово-комунальні послуги.
          З метою насичення  місцевого ринку та ринку області продуктами харчування, за доступними для населення цінами, організовано виїзну торгівлю за попередньо розробленими та затвердженими графіками.

Відділом економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та  інфраструктури  підготовлено проекти  розпоряджень:
• Про участь  в пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів та робіт у Бершадському районі.
• Про заходи щодо забезпечення детінізації економіки району.
• Про розроблення Програми соціально – економічного та культурного розвитку Бершадського району на 2017 рік. Відповідно  розпорядження розроблено  та  затверджено  Програму соціально – економічного та культурного розвитку Бершадського району на 2017 рік .
• Про розроблення проекту районної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки.
• Про початок   опалювального сезону 2016-2017 років у  населених пунктах району.
• Про затвердження  переліку об’єктів, фінансування яких у  2016 році  забезпечується  за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.
• Про створення районного матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків  надзвичайних ситуацій на 2017-2020 роки.