Служба у справах дітей

«Партнерство кожній дитині»

         31 січня 2017 року за сприянням Міжнародної благодійної організації «Партнерство кожній дитині» службою у справах дітей Вінницької облдержадміністрації та Вінницьким обласним центром для сім’ї, дітей та молоді було проведено семінар на тему «Запровадження послуги патронату у системі захисту дітей та підтримки сімей з дітьми на рівні громади».

Служба у справах дітей Бершадської райдержадміністрації інформує, що протягом 2015 року було:

1. Проведено 25 профілактичних рейдів «Неблагополучна сім’я», «Діти вулиці» на території  с. Яланець, 2 — с. Війтівка, с. Бирлівка, 2 — с. Кидрасівка, с. М’якохід, с. Маньківка,  с. Осіївська, с. Лісниче, 2 - Серединка, Красносілка, с. Чернятка, с. Шляхова та 2 - Флорино та 8 рейдів у м. Бершаді. Під час проведення рейдів було виявлено 11 дітей, що перебували у розважальних закладах після 22.00 год. без супроводу дорослих, 6 з них розпивали спиртні напої.

Служба у справах дітей інформує

Служба у справах дітей подає для ознайомлення накази:

1. № 13 від 16.03.2015 року "Про затвердження Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є служба у справах дітей районної державної адміністрації", зареєстрований в Бершадському районному управлінні  юстиції 19.03.2015 р. за № 1/294;

Служба у справах дітей районної державної адміністрації

Адреса:
24400 м. Бершадь,
вул. Героїв України, 22

Електронна адреса: ber_ssd@rdabershad.gov.ua
Код 4352. Телефон: 2-12-58

Структура служби у справах дітей

Начальник служби у справах дітей Бершадської райдержадміністрації
Гронська Олена Андріївна

Головні спеціалісти служби у справах дітей 
Смакоус Жанна Леонідівна
Гнатій Наталія Костянтинівна


Завідувач сектору опіки та піклування


Головний спеціаліст сектору опіки та піклування
Пустовіт Ірина Вікторівна

Графік роботи служби у справах дітей

Понеділок-четвер з 8:00 до 17:15

П'ятниця з 8:00 до 16:00 год.

Перерва з 12:00 до 13:00 год.

Основні завдання та нормативно-правові засади діяльності органу

Служба у справах дітей районної державної адміністрації є структурним підрозділом обласної державної адміністрації, у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. Основними законами для роботи є Закони України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» та «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Сторінки

Підписатися на Служба у справах дітей