Сектор містобудування та архітектури

Структура сектору містобудування та архітектури

Завідувач сектору
Гумен Олександр Миколайович

Головний спеціаліст сектору
Гончарук Олександр Сергійович

Графік роботи

Понеділок - четвер   8.00 -17.15

П’ятниця  8.00 -16.00

Обідня перерва  12.00-13.00

Прийом громадян

ГУМЕН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, завідувач сектору
ВІВТОРОК з 8-00 до 12-00
 

Інформація про виконання основних заходів сектору містобудування та архітектури, які проводились в І кварталі 2016р.

1. 15 січня проведена перевірка фактів самовільного будівництва індивідуальних житлових будинків та господарських будівель м. Бершадь.

2. 21 січня була перевірка якості будівельних робіт, наявності проектної документації на будівництво та наявність дозволу державних органів на об’єктах м. Бершадь.

3. 28 січня була проведена перевірка якості будівельних робіт, наявності проектної документації на будівництво та наявність дозволу державних органів на об’єктах на території с. Баланівка.

Роз’яснення Мінрегіону щодо реалізації процедури прийняття в експлуатацію об`єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт

У зв’язку з набуттям чинності наказу Мінрегіону від 24 квітня 2015 року № 79 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності,

Сторінки

Підписатися на Сектор містобудування та архітектури