Міністерство юстиції інформує, що з 17 серпня 2020 року після впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань планується запровадити можливість обрання спрощеної системи оподаткування

Відповідно до чинного законодавства України, до 1 січня 2025 року всі власники нерозподілених (невитребуваних) земельних ділянок або їх спадкоємці повинні оформити право власності на свої паї. Якщо вимогу не буде виконано, вважатиметься, що власники ділянок автоматично відмовилися від землі, і вона перейде у комунальну власність територіальної громади.

Щоб зареєструвати право власності на земельний пай, необхідно:

З 5 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. З 18:00 07 серпня функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено. У період впровадження оновленого ЄДР прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, не здійснюватиметься. Про це повідомив Міністр юстиції Денис Малюська.

 

На засіданні Кабінету Міністрів України 20 травня прийнято рішення розпочати поступове пом’якшення карантинних заходів.

З 25 травня Центр надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації поступово відновлює прийом фізичних та юридичних осіб.

 

 

      Тепер кожен власник ID-картки чи біометричного паспорту для виїзду за кордон може скористатися їх електронними версіями. Е-паспорти мають таку ж юридичну силу.

01 квітня 2020 року Міністерством юстиції України прийнято наказ № 1307/5 «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 02 квітня 2020 року за № 323/34606, офіційне опублікування якого відбулося 03 квітня 2020 року.

 

Центр надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації в умовах жорстких карантинних заходів протидії загрози поширенню коронавірусної інфекції змінює свій режим роботи.

Міністерство цифрової трансформації України у п'ятницю, 28 лютого, презентувало платформу для підприємців "Дія.Бізнес".

     Розповідаючи про платформу, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан заявила, що розвиток малого та середнього бізнесу - один із напрямів роботи Міністерства цифрової трансформації, над яким працюють майже щодня.

       Платформу розділили на онлайн-портал та мережу офлайн-хабів для підприємців, у яких можна буде отримати консультації. Сайт вже працює в тестовому режимі. Портал надаватиме послуги у двох напрямках: онлайн-консультації та інформування підприємців.

                 Під час подання документів для державної реєстрації юридичних осіб чи фізичних осіб-підприємців просимо звернути увагу на тому, що Наказом Міністерства юстиції України «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів» від 09.01.2020 р.№ 72/5 внесено зміни до окремих форм заяв, які затверджені наказом Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року N 3268/5.

 


Замінити посвідчення водія чи відновити його у випадку втрати або викрадення тепер набагато легше — достатньо зайти в електронний кабінет водія (ЕКВ).

У адміністратора ЦНАП м.Бершадь щоденно виникає необхідність перевірки повноважень особи, що замовляє адміністративну послугу, подає звернення, запит на інформацію. При цьому особлива увага приділяється випадкам наявності відповідних повноважень представника особи, в тому числі за довіреністю.

 

      16 січня 2020 року був опублікований та набув чинності (за виключенням деяких положень) Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» № 340-IX (далі – Закон).

 З 01.01.2020 року змінено адміністративний збір за надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку:

В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати громадську організацію зі статусом юридичної особи. Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги».

Сума адміністративного збору встановлюється на 1 січня календарного року і залежить від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. У зв’язку з тим, що з 1 січня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився, збільшилися і суми адміністративного збору.

         

         Ще у серпні 2018 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання  утворення та діяльності сімейних фермерських господарств".

    Порядок створення та державної реєстрації фермерського господарства регулюється Законом України "Про фермерське господарство", Цивільним та Господарським кодексами України, Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань". Важливою передумовою створення фермерського господарства є набуття права власності або права користування на земельну ділянку (ст. 8 ЗУ "Про фермерське господарство"), цільове призначення не обов'язково має бути "для ведення фермерського господарства".

        При цьому законодавство дозволяє фермерські господарства як зі статусом юридичної особи, так і без такого. Якщо фермерське господарство створюється зі статусом юридичної особи, його установчим документом буде статут, а якщо без такого статусу - договір про створення сімейного фермерського господарства або декларація про створення сімейного фермерського господарства.

Замінити посвідчення водія чи відновити його у випадку втрати стане набагато легше. Незабаром громадянин зможе замовити ці послуги, не виходячи з дому – достатньо мати власний електронний кабінет водія.

 

 Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2018 № 158 «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт», громадяни можуть у спрощеному порядку ввести в експлуатацію об’єкти,  збудовані без оформлення дозвільних документів. 

 

При оформленні спадщини нотаріусами України достатньо часто виявляються помилки в свідоцтві про право власності на будинок, квартиру чи земельну ділянку, що є достатньою підставою для відмови у видачі свідоцтва про право на спадщину. Одна із причин цьому – зміна написання прізвищ чи імен в нових паспортах (фактично, мова йде про помилки в перекладі ПІБ при заміні паспортів після отримання незалежності України в 1991 році).

І ось, маємо різне написання ПІБ у паспорті спадкодавця та інших правовстановлюючих документах. І як результат – відмова  нотаріуса оформити право власності на спадкове майно. У зв’язку з цим виникає питання — яким чином можна виправити помилку, що допущена у правовстановлюючих документах?

Зупинення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі – державна реєстрація прав) є одним із основних і доступних громадянам способів захисту своєї власності.

Страница 1 из 5

Начальник відділу

Лещенко Сергій Іванович

Адреса: 24400 м. Бершадь  вул.Миколаєнка,21
Телефон: 
(04352) 25048

E-mail: adminvid_bershad@vin.gov.ua  

Анонсы событий

Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более