11 вересня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи, в якій взяли участь начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації Оксана Тартачна, спеціаліст відділу Оксана Ковальчук, старший інспектор ювенальної превенції Сергій Семенець, методисти РМК Валентина Куцак та Ірина Романчук.

ВІТАЄМО  переможців першого етапу  конкурсу «Шкільний сад» 2019 року  для шкіл сільської місцевості – Серединську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів  ім.. В. Думанського (відповідальна Данильченко Галина Степанівна) та Сумівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів (відповідальна Маценко Марта Михайлівна).

10 вересня 2019року на базі районного методичного кабінету відбулася нарада  для працівників психологічної служби  закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти на тему: «Селф-коучинг, як технологія психологічного розвитку  практичних психологів та соціальних педагогів».

   

10 вересня в Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», в якому взяли участь учні від 3-го по 11-ий клас та вчителі школи. Захід пройшов на центральному стадіоні «Колос» м.Бершадь. Спортивне дійство розпочалося з  незвичайної танцювальної гімнастики, яку провела вчитель фізичної культури Гладунчик Наталія Віталіївна.

   

 З нагоди Дня фізичної культури та спорту України,  відповідно до Положення про проведення Фестивалю ранкової зарядки та рухових активностей «Рух заради здоров’я»,  10 вересня 2019 року в Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 було проведено Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» . Головною ціллю Фестивалю є пропаганда здорового способу життя як одного з чинників гармонійного розвитку дітей, формування у свідомості дитини потреби до систематичних занять фізичною культурою та спортом. У Фестивалі прийняли участь усі учні та учителі школи.

     

      8 вересня 2019 року вихованці учнівських лісництв Сумівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Юні друзі лісу» та Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Зелений світ» разом з делегацією лісівників ДП «Бершадський лісгосп» взяли участь у змістовному, нестандартному заході – еколого-просвітницькому фестивалі «Пізнай ліс» у м. Вінниця. Всі учасники дійства презентували свою роботу цікавими виставками, досягненнями, інформували про роль та значення лісу в житті людини.

       Початок навчання дитини  у школі - це  складний та відповідальний період  у житті, адже відбувається багато змін. Діти по-різному переживають їх залежно від психологічної готовності. Це не тільки нові умови життя й діяльності, а й нові контакти, нові стосунки, інший режим. Змінюється й соціальна позиція: були просто дітьми, тепер стали учнями.

   

 Сьогодні пролунав шкільний дзвінок нового 2019-2020 навчального року, який стане особливо пам’ятним для учнів, які роблять перші кроки на шляху до вершин духовності і життєвої мудрості. У цей святковий день привітати школярів завітали шановні гості: сільський голова с. Сумівка Дзюбенко Т.М., директор ДП «Бершадський лісгосп» Краснєєв М.В., заступник директора СТОВ «Нива» Мазуренко М.М., лісничий Сумівського лісництва Гуз В.А. Вони щиро привітали учнів та вчителів, побажали всім значних успіхів та здобутків, любити рідну мову і землю, поважати працю і знання.

     Перший дзвоник несподівано ввірвався в життя школярів, та й не тільки… Радісні, усміхнені, з квітами в руках, з щемом у серці заповнили шкільні подвір’я учні, батьки, вчителі. Адже попереду – плідна пора здобуття знань та прекрасних зустрічей і незвідані дороги Нової української школи для першокласників.

Освіта - найвизначніша з усіх земних благ,

                                               але тільки тоді, коли вона найкращої якості.

                          Інакше вона абсолютно марна.
                                                                                                           Р. Кіплінг

  30 серпня 2019 року відбулася розширена колегія педагогічних працівників району. У її роботі взяли участь голова Бершадської районної ради М. Бурлака, перший заступник голови Бершадської райдержадміністрації  В. Ольшевський, перший заступник міського голови В. Синявський, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту О. Тартачна, спеціалісти відділу, методисти районного методичного кабінету, працівники позашкілля, педагогічні колективи шкіл.

      Юні Герої сьогодення… Про них пишуть, про них складають вірші, про них говорять з екранів телевізорів. Їм жити й жити. Але невблаганна війна на Сході України, розв’язана російськими окупантами, забрала в багатьох з них найцінніше – життя. Серед тисячі юних захисників країни і В’ячеслав Дремлюх, випускник Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3, який загинув 29 серпня 2014 року під Іловайськом. Всього 23 роки доля відміряла юнакові. Так мало. Сьогодні, 29 серпня 2019 року, минуло 5 років, як жорстока куля обірвала життя юного Героя.

Другий рік початкова школа Бершадщини буде працювати в умовах Нової української школи, де вивчаються та активно впроваджуються у практику роботи інноваційні педагогічні технології, що робить школу конкурентноспроможною на ринку освітніх послуг.

 

     23 серпня на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося методичне об’єднання учителів біології, на якому здійснено аналіз роботи   за 2018-2019  н.р. та визначено  проблемні питання освітнього процесу.

   

23 серпня на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося районне методичне об’єднання учителів основ здоров’я. На засіданні здійснено аналіз роботи  учителів  за 2018-2019  н.р. , відзначено найактивніші школи у формуванні здорового способу життя (методист Ірина Романчук).

     

22 серпня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулося методичне об’єднання педагогів-організаторів з питань організації виховного процесу в новому навчальному році. 

  

 

22 серпня 2019 на базі районного методичного кабінету відбулося серпневе методичне об’єднання шкільних бібліотекарів на тему «Організація роботи шкільних бібліотекарів у новому 2019-2020 навчальному році». Керівник методичного об’єднання Наталія Рибак  підвела  підсумки роботи районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів за 2018-2019 навчальний рік та познайомила  із завданнями  на 2019-2020 навчальний рік. Також  Наталія Василівна познайомила присутніх із питаннями  впровадження універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек закладів загальної середньої освіти району.

Освіта – це той фундамент, з якого починається майбутнє людства, його рух і процвітання. Недарма відомим педагогом минулого і сьогодення В. О. Сухомлинським було сказано, що «найважливіше завдання школи – виховання здібностей». І ми, педагоги, повинні плекати обдарування, бо це є сьогочас найсуттєвішим.

20 серпня, в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Садовського зібралося кількасот освітян Вінниччини. Приводом для такого зібрання стала традиційна серпнева обласна конференція педагогічних працівників, де йшлося про результати першого року НУШ, інклюзію та підготовку до 2019/2020 навчального року.

     

19 серпня 2019 року на базі  районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації відбулося методичне об’єднання вчителів географії. 

Відповідно до наказу відділу освіти, фізичної культури та спорту №191 від 12.08.2019 року  «Про здійснення  перевірки стану  готовності  закладів загальної середньої освіти району до роботи в новому 2019-2020 н.р.» членами комісії  станом на 19 серпня здійснено перевірку готовності  25 закладів освіти до нового навчального року.  Комісія оглянула приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, котельні, ознайомилася з навчальними планами роботи тощо. В ході перевірки особлива увага була приділена питанням облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи».

Страница 1 из 12

Начальник відділу

Тартачна Оксана Михайлівна

Адреса: 24400 м.Бершадь вул.Героїв України,23
Телефон: 
(04352) 21784,

(04352)22682, (04352)21705


E-mail: osvitasport_bershad@vin.gov.ua

web: http://www.beredu.gov.ua/ 

Анонсы событий

Сентябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более