На Бершадчині відзначили працівників культури та майстрів народного мистецтва

10 листопада 2020 року з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в залі районного будинку  культури відбулися святкові заходи. Привітали присутніх зі святом, подякували за сумлінну працю та вручили відзнаки голова райдержадміністрації Сергій Кавун, голова районної ради Михайло Бурлака, заступник міського голови Віталій Синявський. Талановиті, креативні, надзвичайні, неспокійні працівники культури Бершадщини,  це люди,  про високий професіоналізм і обдарованість яких слава лине далеко за межами району, - відзначали керівники району та міста.

    Головне покликання працівника культури – берегти та примножувати культурну спадщину народу. Адже українська пісня, слово, танець – це живий скарб, що йде від серця до серця, чарує душу, дарує радість і натхнення. Це гордість і слава  про  минуле, сучасне і майбутнє нашого українського народу.

 За традицією делегація представників поклала квіти до пам’ятних знаків Тарасу Шевченку та Родіону Скалецькому.

 

      Зважаючи  на  карантинні  обмеження, не було можливості зібратися  всім  працівникам  галузі  культури району,  а тому присутні переглянули   створений відеоролик «Таланти  Бершадщини», який можна подивитися на сайті райдержадміністрації, в соціальних мережах.

    Ведуча заходу Тетяна Тиворська зачитала   святкове вітання від народного депутата  України Миколи Кучера.

    За багаторічну, плідну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток культури і духовності українського народу Подякою управління культури і мистецтв ОДА нагороджено начальника відділу культури і туризму Бершадської райдержадміністрації, заслуженого працівника культури України Надію Герасимчук.

      За високі досягнення в галузі культури та перемогу в обласному конкурсі «КРАЩИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ КЛУБНОГО ТИПУ», Дипломом управління культури і мистецтв ОДА нагороджено Баланівський сільський будинок культури (директор Володимир Клапатюк, художній керівник Світлана Бендус).

 Урочисто і емоційно привітала колег начальник відділу культури,   молоді та спорту  райдержадміністрації Надія Герасимчук, яка вручила відзнаки за високі показники роботи в галузі культури.

   Давній друг  сузіря бершадських талантів, заслужений  журналіст  України Петро    Маніленко  привітав присутніх та подарував книги, які щойно вийшли з друку.

  А далі святкового настрою додали експрес-концерту: Іван Гайдей, Олександра Герасименко та Лариса Фартушняк.

 

З дня у день, торуючи подекуди складний шлях перешкод працівники культури нашого району залишаються  творчими,  невгамовними  фантазерами, які щиро   бережуть  культурну спадщину  українського народу, популяризують сучасне мистецтво,  розвивають  нові таланти і юні обдарування 

Тож творчої  наснаги, здоров’я, достатку, миру і добра. І радості, світлої кожному хто причетний до великої родини бершадських працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 

 

 

allery}11/214{/gallery}

Начальник відділу

Герасимчук Надія Миколаївна

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України,11
Телефон: 
(04352) 21578,

(04352)24036, (04352)24092


E-mail:
rvk_bershad@vin.gov.ua

Анонсы событий

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Адміністративні послуги
  • О районе
  • РГА
  • Местное самоуправление
  • Экономика, инвестиции
  • Обращение граждан
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Более