Цьогоріч Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 зустрічає своїх учнів та педагогічний колектив новими вікнами та дверима. У школі навчається 750 учнів, педагогічний колектив налічує 56 чоловік, обслуговуючий персонал – 18 чоловік. Це найбільша школа району.

 Хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, обговорено на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району, яку провів   перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, за участі заступника голови районної ради Сергія Пересунька.

Останніми роками спалювання весною сухої рослинності ,рослинних залишків та побутового сміття набуло масштабних розмірів.

Восени господарі розводять вогнища, аби спалити сухе листя, суху траву чи сміття. Через таких паліїв вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності. Від цього земля на кілька років зменшує приріст свіжої зелені.

28 серпня 2019 року , у приміщенні обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня підприємця.

Під час урочистостей кращим підприємцям Вінниччини вручено Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради. Серед нагороджених наш земляк  директор ТОВ «БЕРШАДЬ-СТАНДАРТ» Ігор Терінчик.

Запрошуємо місцеві підприємства до участі у першому регіональному конкурсі “Туристичний олімп – 2019”. Конкурс проводиться за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

Амброзія полинолиста належить до карантинних бур’янів, які завдають великої шкоди не лише навколишньому природному середовищу, але й здоров’ю людини. Вона засмічує польові культури, сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки та пасовища, пустирі та інші необроблювані землі.

 Станом на 16  серпня 2019 року , завершено жнива ранньої групи зернових та зернобобових культур. Так по всіх категоріях господарств району, ранні зернові та зернобобові культури обмолочені на площі  19,3 тис.га, що становить 100% до  прогнозованих площ. Намолочено 108,8 тис тонн  при середній врожайності 56,3 ц/га,

Малий та середній бізнес, як самостійний елемент ринкової економіки, істотно впливає на структуру перебудови в економіці Бершадського району, оскільки виступає прикладом ініціативності та дієвості, а головне – є значним джерелом надходжень до місцевих бюджетів, робить вагомий внесок у збільшення загальних обсягів

     ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу прозоро

   Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації  № 91 від 27 лютого 2017 року  « Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель» структурні підрозділи райдержадміністрації та підвідомчі заклади впроваджують процедури електронних закупівель товарів, робіт з

На стадії завершення роботи із поточного дрібного середнього ремонту частини автодороги загального користування місцевого значення О-02-04-04 «Станція Губник- Соболівка-Красносілка» в с. Красносілка  

      Ремонт та покращення стану дорожнього покриття – є одним із пріоритетів діяльності місцевих органів виконавчої влади. В першу чергу проводяться роботи з ліквідації аварійних ділянок  доріг. Поточний дрібний ремонт є найбільш ефективним і дієвим методом ліквідації деформацій асфальтобетонного покриття шляхом влаштування суцільного покриття. 

З 1 січня 2020 року набирає чинності  постанова Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 565 (далі – постанова №565), якою затверджено «Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Станом на 24 липня 2019 року намолотили 77,8 тис тонн ранніх зернових і зернобобових культур з площі 13,8 тис. га, або 72% від загальної площі ранніх зернових культур з урожайністю 56,4 ц/га.  В тому числі: закінчено збір озимого ячменю з середньою урожайністю по району 51 ц/га та гороху з урожайністю 27 ц/га;

12 липня в Україні набрав чинності наказ Мінагропроду, згідно з яким затверджуються нові вимоги до безпеки і якості молока і молочних продуктів.

Похожее изображение

     Даний документ повинен уніфікувати вказані українські та європейські вимоги, врегулювати значення основних мікробіологічних показників, адаптувати технологічні вимоги до сучасних реалій і скасувати застарілі норми в цій сфері.

В області і зокрема в нашому районі надзвичайної актуальності набула проблема розорювання прибережних захисних смуг, які сягають урізу води, для сільськогосподарської діяльності.

 1. «Про затвердження змін до порядку ідентифікації та реєстрації свиней».
 2. 3 липня – День без поліетилену в України
 3. Кадрове забезпечення
 4. З липня оптова торгівля пальним та зберігання пального здійснюються суб’єктами господарювання за наявності ліцензії
 5. Своєчасна та якісна реалізація заходів з підготовки господарського комплексу та соціальної сфери району до осінньо- зимового періоду 2019-2020 років забезпечить його організований початок та безперебійне проходження
 6. Роз'яснення щодо спалювання сухої рослинності та її залишків
 7. До уваги представників мікро-, малого та середнього бізнесу району
 8. Проведення семінару щодо впровадження Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)
 9. МОНІТОРИНГ АКТУАЛЬНИХ ДЛЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ГРАНТОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ СТАНОМ НА 12.06.2019
 10. Розпочато онлайн-голосування конкурсу «Краща торгова марка Поділля»

Страница 1 из 7

Заступник начальника управління

Корнелюк Сергій Михайлович

Адреса: 24400 м. Бершадь вул. Героїв України, 22
Телефон: 
(04352) 23885, 23832


E-mail: uaper_bershad@vin.gov.ua

Анонсы событий

Сентябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
 • Адміністративні послуги
 • О районе
 • РГА
 • Местное самоуправление
 • Экономика, инвестиции
 • Обращение граждан
 • Публичная информация
 • Гражданское общество
 • Административные услуги
 • Более